Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
alu leżą w garażu i 2 oponki jeszcze brakuje mi 2 ale to już niebawem i będzie nowa sesja na nowym alu zastanawiam się na jaki kolor pomalować zaciski czy zostawić takie jak są?? pablo_ua4 a jak poszukiwania auta ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
do Twojego auta ładnie by pasowały pod kolor ja musze swoja skóre zakonserwować bo już czas
-
RS4 Cantona
:slina: :slina: czekamy na lepsze foto
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
skóra + alcantara a masz jakies foto jak to by wyglądało w a4?
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
szczerze to rozumiem
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
wykurwiście w hu***** :shocked: :slina: marzy mi się taki silnik
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
fura :kox: tylko ten znaczek OOOO mi sie nie widzi
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
ale tak szczerze to ja nie uznaje auta na gaz, sam myslałem nad 1,8 T i nigdy bym nie skrzywdził go gazem
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
mogłes lepiej dolozyc sobie te 6 kafli i kupic 1,8 t
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
felunek wczoraj przyjechał ale be opon bo kasy nie ma tyle ;( i niestety z założeniem ich na auto jeszcze trochę musze się wstrzymać ale już niedługo aju jak bym miał takie fele w aucie to jeżdżę w nim w kominiarce :polew: [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 18:52_________________________________________________takie półskóry były by ładniejsze od tych moich ? latem na pewno wygodniejsze a ja mam takie :
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
te ciemne alu to nieeeee tak do końca mi sie widzą moze na żywo było by lepiej ale ciemne szybki to Ive gnaj przyciemnic jak najprędzej a chrom na dachu zostaw w spokoju
-
[B5 AHU] Czarny avant ;)
a ja mam pakiecik chrom i jest poprostu pięknie aju ja można nie lubić chromu no weź przestań
-
[ALL] Opony 225/45 r17 - pomóżcie
ok dzieki a tak apropo to maja 4mm [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 19:10_________________________________________________http://allegro.pl/item1058305497_opony_continental_225_45_r17_c_2szt.html maja 6mm bieznika w miare "młode" hyyyyyy cena tez nie najgorsza
-
[ALL] Opony 225/45 r17 - pomóżcie
nie ja odpuszczam temat i szukam dalej a ile te oponki moga miec bieżnika ?? :mysli: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1060720112&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
-
[ALL] Opony 225/45 r17 - pomóżcie
no to wiemy wszystko dzięki
-
[ALL] Opony 225/45 r17 - pomóżcie
panowie mogę kupić oponki : http://moto.allegro.pl/item1049446011_opony_michelin_pilot_225_45r17.html 550zł za komplecik z wysyłka do mnie? oplaca się je brać? nie znam sie za bardzo na oponach. pojezdze troche na nich? pomóżcie
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
jest :kox: :kox: :slina: :shocked: a te fele coś pięknego te prosaki na 18 " tylko tak pięknie wyglądają
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
no dokładnie fotele nie beda parzyły w tyłek i sa :kox:
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
No niby tak ale jak się trafi to nie pogardzę nim a że nie stać mnie może na utrzymanie eS to choć tyle będę miał z tego zwierzaka kupić eS nie jest problem tylko utrzymać ją to już chyba problem przy dzisiejszych cenach na stacjach kupić dobra ese to jest sztuka :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie jeszcze nie dotarła na pomorze i oby jej w ogole nie było. no niestety nie mam Q ale auto wygląda jak po ostrej jeździe w terenie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jeżdziłem dzis troche w terenie :polew:
-
[ALL] Avus II - rozmiar ? bedą pasowć?
rafalekx dzięki
-
[ALL] Avus II - rozmiar ? bedą pasowć?
panowi bo jutro mam po nie jechać i nie wiem teraz czy brać??
-
[ALL] Avus II - rozmiar ? bedą pasowć?
ładnie to bedzie wyglądać na tym moim złomie ?
-
[ALL] Avus II - rozmiar ? bedą pasowć?
Panowi czy te alu podejdą do b5? czy w ogóle występowały avus II w rozmiarze 17" ???