Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
_________________________________________________ InDiViDuAl AvAnT z wypasu: skórzana kierownica S4 pakiet chrom 4 jaśki 4xelektryczne szyby domykanie szyb z pilota bose + zmieniarka pakiet dod. oświetlenia wnętrza. elektryczne lusterka podgrzewane lusterka podłokietnik klimatronik orginał xenony + spryski parktronic kubełkowe skórzane fotele podgrzewane fotele asr podgrzewane spryskiwacze szyb central zamek 1/2 quattro fis ciemne szybki 1be tempomat plany: Silnik: 1.wskaznik turbo boost 2.turbo awx 3.program 4.FMIC 5. wycięcie kata 6.osłona na pompę ABS-u :gwizdanie: czeka na montaż _________________________________________________ 1.żółte halo "yellow fog lights" 2.dekory w carbonie 3.gril rs4 4.alu 17 s4 bedzie 18 5.konserwacja skóry 6.antena sirio na dach 7.oświetlenie LED 8.gwint - czeka na lato 9.tempomat 10.inne końcówki tłumika 11.kierownica RS4 12.obrysówki A4 B6 quattro _________________________________________________ Auto zakupione w kwietniu 2010 po długich poszukiwaniach _________________________________________________ carbon _________________________________________________ yellow fog lights _________________________________________________ avusy _________________________________________________ Gril rs4 & black edition _________________________________________________ Turbo AWX _________________________________________________ Tempomat _________________________________________________ Kierownica RS4 _________________________________________________ Wykresik _________________________________________________ Obrysówki __________________________________________________________________________________________________
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
bo ta dziurka jest prawie niewidoczna ale chcialbym ja zrobić zeby się nie powiekszała... bo sam nic z tym nie zrobie?
-
[B5 AJL] moja niunka :)
szkoda ze nie ma pakietu chrom ale tak
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
ok dzięki koledzy bede myslał z tym podjade do tapicera zobaczymy co powi
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
Fotka przedstawia dziurke w skórze jak ją naprawić? idzie ją zszyć??? mam jeszcze jedno małe pytanko czy skórzaną tapicerke należy konserwować?? jeźeli tak na czym coś takiego polega????
-
Wakcje nad morzem
ja osobiście polecam Jastarnie fajne miejsce fajnie można poleżwć na plaży pospaserować po mieście i wogóle jak byłbyś bliżej zainteresowany to pisz na PW:) a jak pływasz na desce to już wogóle miejsce dla Ciebie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
felunek jest pieknie wyglądają
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
najpierw musze auto kupić ;p
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
piękne alu Nosb, wiesz że na takie choruję ogólnie fura
-
RS4 B5 Dyno Day
:slina: :slina: za***iste
-
Spociki w Kielcach
witam wszystkich. poszukuje osoby która by mogła mi spojrzeć na auto w wolnym czasie. auto stoi w okolicach kielc więc szukam kogoś z tamtych stron dla którego podjechać zobaczyć na auto koledze z forum nie jest problem. (oczywiście wynagrodze to mu) bo ja mam 450km i jechać tylko się rozczarować to bym nir chciał. ostatnio kolega z forum jechał kupe kilosów i jak zobaczył auto to szczena mu opadła. czy jest ktoś w stanie mi pomóc? albo chociaż podpowiedzieć do kogo mógłbym sie zwrócić?? z góry dzięki za pomoc. jak co to piszcie na PW
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
witam wszystkich:) jestem z pomorza i mam kawałek drogi do was i mam sprawe do jakiegoś rzetelnego kulbowicza ze świętokrzyskiego, czy jest tu taki???
-
Passat vs A4
na audi b6 trzeba miec więcej $$$ :gwizdanie:
-
Jak dodac wiecej fot na allegro?
Np przy pomocy imageshack.us wklej link do zdjęcia Tak tylko należy wkleic te z kodem HTML Wtedy możemy wklejac foty do oporu jak HTML???[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:59_________________________________________________JUŻ WIEM
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no i dosypało u mnie
-
Prośba o oddanie głosu - najlepsza wybajerowana obudowa hehe
głos oddany
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
podobno znowu ma zacząć sypać :gwizdanie:
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
oddany
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no to dziękował kolego
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no ja właśnie nie wiem czy w b5 mozna odłączyć esp ?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jasne, że dobrze mieć, a szczególnie, jak da się go wyłączyć w b5 idzie je wogóle wyłączyć?? bo ja mam zamiar niedługo sprawić sobie maly prezent tzn 116km 6 biegów w Quattro b5 i zastanawiam sie czy szukać wersji z esp tzn ze lepiej zeby miała, nie jezdziłem nigdy z tym a juz wogóle Q i tak sie zastanawiam
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
czy w QUATTRO lepiej mieć ESP czy nie?? panowie doradźcie;)
-
[B5 AFN] Znaczek na kierownicy
a super glu nie wypali czasem dziury w tym ?
-
Dobre jadło przy drogach i w miescie
ja polecam na trasie malbork-gorzów wielkopolski stacje paliw statoil w czersku jedzonko pierwsza klasa i tanio
-
AC - ile to kosztuje?
witam koledzy:) mam taki pytanko mam auto i mam zwykłe ubezpieczenie OC i chciałbym zakupić AC w jakiej firmie najlepiej? jaki jest koszt takiego ubezpieczenia i od czego ono zależy domyślam się ze od wartości auta ale od czegoś jeszcze?? czy by ktoś mi mógł wszystko ładnie wytłumaczyć ? jak był juz taki wątek to sorry ale niestety nie znalazłem pozdro