Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
ja miałem symphona i zmieniłem na navi [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 09:01_________________________________________________dzisiejszy nabytek więcej fotek ---> pierwsza strona
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
lukni na moją 2 fote też świateł prawie nie widać
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
ja również przyłączam się do życzeń szczególnie spełnienia marzen i wymarzonego S4
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ja też chce brać udział w konkursie Flyer wez moje foty pod uwage miło jak by znalazły się na 1 stronie:)
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
nie wiem kolego już tak była moze komuś wcześniej sie tak podobało
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
kolego oliwy nie trzeba dolać bo jest dosyć bo fis niestety nie jest do konca podłączony ale już w krótce cały czas szukam ale ciężki temat jest z tym niestety, a co do klapy to szczerze nie mam zielonego pojęcia
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
ja tez pracuje i zbieram na nowe mody pozdrp
-
Jak sprawdzić samochod po numerze vin
ale słyszałem ze w necie mozna gdzies sprawdzć na jakieś stronie nibby? to prawda??
-
Jak sprawdzić samochod po numerze vin
zastanawiam się jak sprawdzić swój samochód po unmerze vin? podobno tak idzie ale nie eiwm jak , poradzcie coś bede wdzięczny
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach?
jak sa orginalne to tylko brać hehe ja mam no opych od esy 17 za 1,4 tys bez opon piekny wzór
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
kratki już są tylko brakuje halogenów i jednej zaślepki na spryski [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 19:56_________________________________________________ juz Ci kolego tłumacze odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;) no i gra boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu ...ale Tobie się ma podobać gril już idzie : S4 tylko czekać na paczke oooooo taki dokładnie :
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
kolor poprostu piękny mój ulubiony jak ja to mówie "myszka" fajna fura [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 19:39_________________________________________________ dokładnie kolego jak mówisz
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema siema
-
[ALL B5] Kierownica multifunkcyjna z przedliftów?
tez pierwsy raz na oczy widzę
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
dziękował [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 12:48_________________________________________________a jakie na przód a jakie na tył ???
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
no gościu mówił ze ta, myslisz ze sie opłaca??
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
juz Ci kolego tłumacze odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;) no i gra boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu ...ale Tobie się ma podobać szczerze to mi sie widzi to ale gril przyjdzie inny więc wiesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:26_________________________________________________kurcze moge kupic zderzak od eSki ale bez halogenów i jednej zaslepki na spryski za 750zł i sam nie wiem troche duzo kasy :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra noc
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
dokładnie fajny kolor i ma szyber fajna rzecz i widać ze zadbane w środku
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
tak, dużo lepiej leży w dłoniach i ta skóra... uwielbiam ją dotykać co na to dziewczyna/zona nie jest zazdrosna??? hehe tez bede musial sobie zalozeć patrze na allegro ale nic ciekawego niw widze ;( a jezdzisz na jakies spoty?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ja mam czarnego a nie chciałem.heh bo to wszystko na nim widać, a na kierownicy to jeszcze taaa od księdza jak co drugie auto sprowadzone fajne auto tylko o nie dbaj ;p na kierownicy jeszcze zarobiłeś.hehe a mówisz ze taka róznica jest???
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
hehe no wiadomo kazdy by chciał coś innego niz ma a co planujesz z nia jeszcze zrobić ale jak jest od ksiedza to git
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ale chodzi o kolor auta? a jaki chciałeś?? srebrny jest :good: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:36_________________________________________________ a jak mozna zapytac duzo $ kosztowała??
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
fajny lift i kiera s4 tez bede szukał za taką niedłógo a jaki to ma wieloklin duzy?
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
juz Ci kolego tłumacze odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;)