Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. koledzy te 26tyś to tak myslałem o jakieś przychaczonej lekko b6 bo wiem ze za 26tyś nic szałowego nie bedzie ... powoli by sie zrobiło
  2. no mój budrzet to lcze około 26tyś ?
  3. ile taki 1,8t pali ??? ja musze mieć troche oszczędne auto bo troche jeżdze i zeby mnie nie pżarło najlepiej to tdi 13KM
  4. witam wszystkich. posiadam audi z 99 roku czarne pol lifcie w sedanie i myśle nad zmianą na b6 ale nie wiem czy poprostu sprzedaż moją audi i kupić b6 czy doinwestować moją b5 co myślicie???? pozdro
  5. jozek726 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    miło w takim razie paaaa
  6. jozek726 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    witam czy kolega z czerska na spociku mile widziany ?
  7. witam. podłącze navi w orginalne miejsce w pulpicie i nie chcą mi grać głośniki co jest ??
  8. http://www.joemonster.org/filmy/4696/Jej_pierwszy_striptiz
  9. to już wiemy wszystko na temat tego pana mozemy nawet list ończy opublikować
  10. witam. dodałem ogłoszenie na forum ze kupie manetke do audi razem z fisem od sedana 99 itd, podałem tam swoje gg ze w razie czego mozna pisać i odezwał sie do mnie pan o tkim gg : 1157698 ze ma takie coś jak potrzebuje i wogóle no i wysłał mi tą manetke jak sie okazało jest ona nie sprawna, a jak juz mu o tym napisałem to zero odzewu napisał mi tylko o jaką manetke chodzi i to wszystko jeżeli bedziecie mieli kątakt z tym NIEUCZCIWYM sprzedawcą to nie kupujcie od niego N I C !! pozdrawiam
  11. a jakie masz te 2 zł??
  12. ładny sprzęt tez mam czarnego lifta tylko sedan
  13. to ja kolego mam podobnie ;D
  14. można zarobić na tym taka inwestycja kupie teraz za 2 zł sprzedam za 20 lat za tysiaka
  15. a to takie małe hobby niektórzy zbierają znaczki i innne pierdoły a ja zbieram monety niektórch już nie ma w obiegu czekam na jakieś info kto ma coś na zbyciu ;D[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:09_________________________________________________a generała maczka 2003 mam kolego ale dzięki
  16. czy na feldze jest napisane jaki ma roztaw śrób?
  17. ok mozesz nawet mi na PW napisać
  18. zależy co masz i r którego roku ??
  19. witam. zbieram monety 2 złotowe tzn te nowe,wychodziły one od 1995 do teraz jeżeli ma ktoś na zbyciu takie moneciki i ich nie potrzebije, nie zbiera to chętnie odkupie możecie też sie pochwalić czy coś kolekcjonujeci-zbieracie pozdrawiam
  20. jozek726 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    witam. szukam pracy w trójmieście najlepiej jako kierowca pozdro
  21. witam. tak jak w temacie czy navi które było wcześniej w a6 pasuje do a4 ? jezeli nie to dlaczego?
  22. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.