Treść opublikowana przez jozek726
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
koledzy te 26tyś to tak myslałem o jakieś przychaczonej lekko b6 bo wiem ze za 26tyś nic szałowego nie bedzie ... powoli by sie zrobiło
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
26 tys za b6 by sie znalazło
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
no mój budrzet to lcze około 26tyś ?
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
ile taki 1,8t pali ??? ja musze mieć troche oszczędne auto bo troche jeżdze i zeby mnie nie pżarło najlepiej to tdi 13KM
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
witam wszystkich. posiadam audi z 99 roku czarne pol lifcie w sedanie i myśle nad zmianą na b6 ale nie wiem czy poprostu sprzedaż moją audi i kupić b6 czy doinwestować moją b5 co myślicie???? pozdro
-
Spoty Kościerzyna
miło w takim razie paaaa
-
Spoty Kościerzyna
witam czy kolega z czerska na spociku mile widziany ?
-
[ALL B5] nie działają głośniki ? co jest ?
witam. podłącze navi w orginalne miejsce w pulpicie i nie chcą mi grać głośniki co jest ??
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/4696/Jej_pierwszy_striptiz
-
Oszust na forum !!
to już wiemy wszystko na temat tego pana mozemy nawet list ończy opublikować
-
Oszust na forum !!
witam. dodałem ogłoszenie na forum ze kupie manetke do audi razem z fisem od sedana 99 itd, podałem tam swoje gg ze w razie czego mozna pisać i odezwał sie do mnie pan o tkim gg : 1157698 ze ma takie coś jak potrzebuje i wogóle no i wysłał mi tą manetke jak sie okazało jest ona nie sprawna, a jak juz mu o tym napisałem to zero odzewu napisał mi tylko o jaką manetke chodzi i to wszystko jeżeli bedziecie mieli kątakt z tym NIEUCZCIWYM sprzedawcą to nie kupujcie od niego N I C !! pozdrawiam
-
nowe monety 2zł :)
a jakie masz te 2 zł??
-
[B5 ARG] 1,8 125 km czrna perełka :D
ładny sprzęt tez mam czarnego lifta tylko sedan
-
nowe monety 2zł :)
to ja kolego mam podobnie ;D
-
nowe monety 2zł :)
można zarobić na tym taka inwestycja kupie teraz za 2 zł sprzedam za 20 lat za tysiaka
-
nowe monety 2zł :)
a to takie małe hobby niektórzy zbierają znaczki i innne pierdoły a ja zbieram monety niektórch już nie ma w obiegu czekam na jakieś info kto ma coś na zbyciu ;D[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:09_________________________________________________a generała maczka 2003 mam kolego ale dzięki
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
czy na feldze jest napisane jaki ma roztaw śrób?
-
nowe monety 2zł :)
ok mozesz nawet mi na PW napisać
-
nowe monety 2zł :)
zależy co masz i r którego roku ??
-
nowe monety 2zł :)
witam. zbieram monety 2 złotowe tzn te nowe,wychodziły one od 1995 do teraz jeżeli ma ktoś na zbyciu takie moneciki i ich nie potrzebije, nie zbiera to chętnie odkupie możecie też sie pochwalić czy coś kolekcjonujeci-zbieracie pozdrawiam
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
PIĘKNE AUTO STARY NORMALNIE SZAŁ
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
szał wypas
-
Pracy szukam
witam. szukam pracy w trójmieście najlepiej jako kierowca pozdro
-
[all ] czy navi z a6 pasuje do a4? navi plus dx
witam. tak jak w temacie czy navi które było wcześniej w a6 pasuje do a4 ? jezeli nie to dlaczego?
- Strefa Śmiechu