Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. oj oj ja tam nie bywam już :gwizdanie: mam tylko strone w przeglądarce otwartą z eu ale to już historia.heh
  2. relingi sa :kox: nie zdejmuj ich czasem
  3. a o antenach do cb to lepiej się nie wyowiadać
  4. zgadzam się
  5. Topor wymiatasz :kox: :kox:
  6. a mi wogóle nie pryska z tyłu ;/ ale silniczek chodzi :mysli:
  7. a ja nie pale i nigdy nie paliłem brzuszek mam ale mi on nie przeszkadza pewnie jak bym rozpoczoł palić to bym go zgubił ale nie sprubóje tak mi dobrze
  8. a co masz zaplanowane zwiedzić ?? Yhy a droga jest taka winieta??
  9. jozek726 odpowiedział(a) na piteeer05 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    brak ASR
  10. ta żółta była troche zaaaa droga
  11. hehe juz sa plany?? plany może i są ale $ brakuje ;( może tak za rok
  12. A4 B5 AJM przebieg 226300km orginał książeczka jest do 165 tyś dużo nim nie zrobiłem więc o oleju się nie wypowiadam, ale wycieków zero
  13. dokładnie tak jak mówisz kupić padline to nie sztuka, kupić coś dobrego to jest coś
  14. dzieki za wyjasnienie jak mialem kupić atj kibel to wolałem dobrego ajm
  15. tzn co masz na myśli w brakach? ;D brakuje navi to wiem a co masz dalej na myśli? Brakuje Navi, quattro , skrzyni 6-stki , szyberdachu, tempomatu, zestawu telefonicznego audi, foteli recaro, webasto, sportfahrwerk, 10 poduszek powietrznych, pewnie coś jeszcze pominąłem :gwizdanie: Poza quattro większość zawsze można dołożyć , na razie do listy modów dodał bym jeszcze chip i listwy ozdobne w carbon. Tylko nie myśl, że mi się twoje auto nie podoba bo jest naprawdę ładne marzyło mi się ATJ w Q 116ps ale taki ciężki temat z tym ze mała bania ;/ a nie słyszałem nigdy o sportfahrwerk co to jest ?? chciałbym mieć szyber bo tego mi brakuje. carbon dopisze do mojej listy modów bo to jest kox dzieki
  16. tak jakoś przechodzilem i przykuła moją uwage dlatego pytam was o zdanie :> ale widzę ze szału nie ma
  17. Koledzy przechodziłem ulicą i patrze a4 ładna po lifcie i nawet ciekawy felunek miała zrobiłem fote: co mówicie na to ???
  18. poweim tak KOX i do tego ten silnik i Q pięknie :oklaski:
  19. nie jest przepisy są po to żeby je łamać będe uważał
  20. Żółte halo są kox tylko nie zapalaj ich przy misiakach :gwizdanie: a czemu? to nie jest dozwolone?
  21. brakuje troche $ na chwile obecną troche musze dozbierać gotówki zderzak przod byłby fajny ale ciężko znaleźć za dobrą kase teraz, wszyscy cenią na maxa :gwizdanie: a co do zbyszek512 to wiedział co kupije nic nie miałem do ukrycia i nie mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________a co mówicie na te żółte halo ?
  22. wiśniowe a4 GWE 3S51 Gdynia obłuże na ramkach klubowych się woził [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________o godzinie 16
  23. mody? hyyyyy myśle nad programem zeby troche mocy dodać gril od rs halo na żółto widzi mi się to co o tym myslicie??? napewno jaieś większe alu o czym już wiesz a co dalej to czas pokaze może jakieś podpowiedzi ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.