Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
kurde jak bym chciał auto to Topor jestem u Ciebie po nie [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 17:09_________________________________________________a dlaczego masz wystawione auto jako uszkodzone?
-
B6 DIVISION
Zejdź na ziemię, za tyle to w Niemcowni można B5 kupić a nie B6 z takim przebiegiem i wypasem :gwizdanie: ja więcej za moją b5 bym cenił :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ostatnio myślałem nad zmianą lampionów tylnych tylko na jakie ? i czy lepiej tego nie ruszać i zostawić tak jak jest
-
Jaki telefon możecie polecić tak do 600 zł???
E71
-
[ALL B5] Mam TA-TECHNIX 40\40mm i tył siedzi dziwnie nisko:/
ja bym sprawdził i dał w górę
-
[ALL B5] Deska do A4 B5 lift 99
moze jest inna ale jak bedzie miał deske to chyba razem z poduszka , co ??? moze miec bez poduchy :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
a nie masz turbiny z AWXa ? 153 /360sam program by nie zrobił
-
[B6 AVF] Moje dwie A4 (B5 + B6)
no masz navi i webasto
-
[B6 AVF] Moje dwie A4 (B5 + B6)
na bogato dwoma furami szkoda ze b6 taki golas w środku :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
moze ja też pomaluje znaczek ee nie szkoda znaczka, znaczek w satynie jest ok ja juz mam w srebrze spowrotem to zostawie tak jak mam
-
Nimbus Grau Perl Effekt
moze ja też pomaluje znaczek
-
B6 DIVISION
ile ćwiaryw ASO ?
-
B6 DIVISION
w b5 nie było niestety bo bym miał to w planach chyba ze Nosba roboty
-
[B5 AFN] Jakie fotele do mojej b5-tki
dobrze szukaj a znajdziesz na allegro albo tu u nas na forum są ciekawe ofery ostatno fajne recaro było
-
[ALL B5] Deska do A4 B5 lift 99
nie zakładaj starej dechy sam kiedyś w poprzednim aucie zmienialem deche i szukałem tylko od polifta, jak chcesz to mam taką dechę do obszycia bo jest trochę nadpalona i będzie wyglądał za tanią kasę , bo wiem jakie te deski są drogie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Stuki przy skręcie - zonk
mi się też wydaje ze przegub, nie dam ręki sobie odciąc ale zaczołbym od tego
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
No dobrze pomyliłem ze swoim nickiem Ja do końca listopada będe miał zrobiony termin jest wiec niebawem sie pochwale wynikiem lepszym bądź gorszym :gwizdanie: jak ci błędu nie wywali jakiegos znowu mniejmy nadzieje ze nie wywali ciekawi mnie Twój wynik Kowi a ja jeźdźę serią ;( narazie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
fajne sa ale ostatnio zachorowałem na te, tylko nie wiem gdzie takie dostane i zapomniałem nawet jak sie nazywają
-
Użytkownicy pokażcie sie..
kolego też tam byłem cały Józek
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
oszzzzzz kurde ale to jest jakiś inny carbon niż ja mam? tak na foto troche inaczej
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
to jeszcze popielniczka? ;( nie masz gdzieś foto jak to wygląda w całości ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no bo obkleił sobie starą folią, a teraz kupił orginalną carbonową , ta stara z folią jest w dziale SPRZEDAM dokładnie jak slepy mówi to co teraz została tylko ramka na pryciski w carbonie , co nie? dokładnie ale tego jeszcze nigdzie nie widziałem
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no bo obkleił sobie starą folią, a teraz kupił orginalną carbonową , ta stara z folią jest w dziale SPRZEDAM dokładnie jak slepy mówi
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
i w bieli miazga
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ja też bezrobotny rezanie wciąga na maxa