Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. robie i turbinę wrzucę trochę inną
  2. Sprzedaż swoją i już nie bedzie taka kosmiczna ile dostane za moją esową? 400??
  3. podejdzie, ale cena no cena jest kosmiczna
  4. montowana bedzie coś w przyszłym tygodniu strojenie w tune-up a kiedy to zobacze jak z kasą bede stał [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 14:13_________________________________________________podeszła by ta kierownica do mnie ???? http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-2000-2001-kierownica-tez-dla-a4-i-s4-i1339779562.html
  5. założe FMIC i zmienie pompki to potem pomyśle o BRD narazie polatam AWX na programie latem wyrezam FMIC a dalej bede myślał na 2 parownikach.. Jozek jak wybrałes AWX to bedziesz bardziej zadowolony do jazdy po miescie... szybsza reakcja na gaz ale góry juz takie jak w BRD nie bedzie co masz na myśli mówiąc góry?
  6. właśnie sprobuj wd40
  7. 0n ma 1,6 TDI w gazie
  8. ale nie taki jak Twój miałem dylemat czy AWX czy BRD i wybrałem AWXa zobaczymy jak to bedzie z nim
  9. pierwszy post : "Silnik w tym samochodzie to kleczący diesel 1.9 na pompo wtryskach o seryjnej mocy 115 KM. Jako, że jestem miłośnikiem zwiększania mocy w dieslach to tego również nie mogłem zostawić w spokoju i po wizycie w Tune-Up autko wypluło 145KM i 340NM.." [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:16_________________________________________________no
  10. Krzysiek piesze wyżej ze Tune-Up [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:11_________________________________________________masz BRD i program tak? dużą masz turbo dziure?
  11. U mnie 270kkm, za 200km , józek w jakie moce celujesz tak około 165 km [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 18:42_________________________________________________Kowi po ponad tygodniu doszła paczka Panowie a jak by obkleić czerwoną folia tylne lampy?
  12. ładne auto i plany na + ale wywal te brewki
  13. U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe pewnie mu chodziło o te z VT http://www.tuning1.com/info,6178 drogie ale czy one mi się tak do końca podobają
  14. U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe Nie ma fajnych do avanta
  15. ale ja chce turbo + program to nie bedzie z tak duzo kasy potem zrobie FMIC + jakieś wtryski i potem korekte softu
  16. józek kup se gumy zimowe na 17" i sobie go na 17" shamujesz ledwo kasy starczy a hamownie a co dopiero na inne kapcie na zime
  17. ja chyba nie zdarze na letnich 17 musze na 15 bo zima idzie a turibny nie widać , chyba poczta polska daje plamy na całego dzisiaj już tydzięn jak miała być wysłana a jej nie ma ;(
  18. to jest jakis sposób [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________Dzisiaj założyłem pełny pakiet zimowy: - alu 15ki z zimowymi kapciami - dywaniki gumowe do wnetrza Myślałem że będzie tragedia na 15kach, ale wcale źle nie stoi ja też mam 15 na zimę Kowi a powiedz mi duza jest róznica jak bym pojechał na 15 zamiast 17 na hamownie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.