Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011
stanley jak nie pije to dobrze gada
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
robie i turbinę wrzucę trochę inną
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
za***ista jest co ???
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
za***ista jest
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Sprzedaż swoją i już nie bedzie taka kosmiczna ile dostane za moją esową? 400??
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
podejdzie, ale cena no cena jest kosmiczna
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
montowana bedzie coś w przyszłym tygodniu strojenie w tune-up a kiedy to zobacze jak z kasą bede stał [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 14:13_________________________________________________podeszła by ta kierownica do mnie ???? http://moto.allegro.pl/audi-rs4-b5-2000-2001-kierownica-tez-dla-a4-i-s4-i1339779562.html
-
[B5 AJM] Chip w AJM
założe FMIC i zmienie pompki to potem pomyśle o BRD narazie polatam AWX na programie latem wyrezam FMIC a dalej bede myślał na 2 parownikach.. Jozek jak wybrałes AWX to bedziesz bardziej zadowolony do jazdy po miescie... szybsza reakcja na gaz ale góry juz takie jak w BRD nie bedzie co masz na myśli mówiąc góry?
-
[ALL B7] Problem z tylną klapą
właśnie sprobuj wd40
-
[B5 AJM] Chip w AJM
0n ma 1,6 TDI w gazie
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ale nie taki jak Twój miałem dylemat czy AWX czy BRD i wybrałem AWXa zobaczymy jak to bedzie z nim
-
[B5 AJM] Audi A4 B5 dupowóz by Rafal102 .. :D
pierwszy post : "Silnik w tym samochodzie to kleczący diesel 1.9 na pompo wtryskach o seryjnej mocy 115 KM. Jako, że jestem miłośnikiem zwiększania mocy w dieslach to tego również nie mogłem zostawić w spokoju i po wizycie w Tune-Up autko wypluło 145KM i 340NM.." [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:16_________________________________________________no
-
[B5 AJM] Audi A4 B5 dupowóz by Rafal102 .. :D
Krzysiek piesze wyżej ze Tune-Up [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:11_________________________________________________masz BRD i program tak? dużą masz turbo dziure?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
U mnie 270kkm, za 200km , józek w jakie moce celujesz tak około 165 km [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 18:42_________________________________________________Kowi po ponad tygodniu doszła paczka Panowie a jak by obkleić czerwoną folia tylne lampy?
-
[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011
ładne auto i plany na + ale wywal te brewki
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe pewnie mu chodziło o te z VT http://www.tuning1.com/info,6178 drogie ale czy one mi się tak do końca podobają
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
U mnie to są zwykłe fabryczne poliftowe Nie ma fajnych do avanta
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ale ja chce turbo + program to nie bedzie z tak duzo kasy potem zrobie FMIC + jakieś wtryski i potem korekte softu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
józek kup se gumy zimowe na 17" i sobie go na 17" shamujesz ledwo kasy starczy a hamownie a co dopiero na inne kapcie na zime
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja chyba nie zdarze na letnich 17 musze na 15 bo zima idzie a turibny nie widać , chyba poczta polska daje plamy na całego dzisiaj już tydzięn jak miała być wysłana a jej nie ma ;(
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to jest jakis sposób [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________Dzisiaj założyłem pełny pakiet zimowy: - alu 15ki z zimowymi kapciami - dywaniki gumowe do wnetrza Myślałem że będzie tragedia na 15kach, ale wcale źle nie stoi ja też mam 15 na zimę Kowi a powiedz mi duza jest róznica jak bym pojechał na 15 zamiast 17 na hamownie?
-
[B5 AFN] Szarak na tabsach od Rogala (hybryda+216+11+FMIC)
brawo Kowi wkońcu sie dało
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
- [B5 1Z] Jak naprawić fotel
- [INNE] Ibiza ASZ by brk-tuning
niezły ten wykers - [B5 1Z] Jak naprawić fotel