Treść opublikowana przez jozek726
-
[ALL B5] Bujanie fotela- nie na boki
siemano Panowie mam problem buja mi sie fotel ale nie na boki tylko "góra,dół" jak zahamuje i jak ruszę to czasem słychać stuknięcie, wkurza mnie to strasznie co to może być ??
-
Niezadowolony nabywca Audi
było już nie raz...
-
Siłownia
kurde kiedyś się ćwiczyło ;(
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No i wszystko jasne - potrzebna będzie inna MF Kilka dni temu zabrałem się za drugiego pilota - od początku nie działał i nie widziała go centralka komfortu. Jak się okazało powodem była rozładowana bateria 3V Po wymianie mogłem w końcu sprezentować żonie osobny kluczk Wcześniej jednak pobawiłem się ustawieniami memo i przypisałem nasze (moje i żony) ustawienia odpowiednio dla każdego z pilotów... Teraz przy wciśnięciu przycisku otwierania na pilocie (zależnie od aktualnie użytego kluczyka) w pierwszej kolejności ustawiają się lusterka, natomiast po otwarciu drzwi ustawia się fotel kierowcy. Gośka ma fotel dość blisko kierownicy więc taka funkcjonalność memo jest o tyle wygodna, że np. przy ulewie nie muszę stać jak doopa i moknąć trzymając przycisk memo z moim cfg aby móc wejść do auta tylko mogę wpakować się od razu (poniżej filmik z prezentacją). "]http://www.youtube.com/watch?v=Hob_kmTzGbQ robi mega robote fajny bajer
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-a4-C16273062.html
-
[ALL B5] Montaż kiery od S do polifta, Pytania
ta kiera troche wytarta nie lepiej było dołożyć 100 i mieć igłe?
-
[ALL B5] Anglik polift a europejczyk, jakie różnice?
a co zrobisz z dechą od angola? moim zdaniem nic, tylko na śmietnik
-
[ALL] Zapieczone felgi
ale zebyś bez deseczki nie walił młotem w te felgi
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
- [B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!
a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;( Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd Nie ma sensownych :gwizdanie: dokładnie nic nie ma bo sam ostatatnio o tym myślałem ale nic z tego- Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
no nie bardzo bo koszulki sa juz u mnie w domu zrobione no to luz czekam na koszulke- Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
bo nie da rady juz zmienic tego?- Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
no to jeszcze ujdzie z biedy :gwizdanie:- Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
jak z dwiema?- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
To mogłeś zapytać gdzie ma wtyki na dopalacze bo Ty też chcesz rezanie to choroba a ja w nią zapadłem- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
szkoda ze nie chcesz sie zamienić na progi- [ALL B6] Rozmiar opony,a przekłamania na liczniku
zaniżają ? ja bym powiedział ze liczniki zawyzają zawsze prędkość okolo 5km/h- [ALL] Radio Concert i zmieniarka Sony???
mam takie radio i mam oryginał zmieniare więc wątpię zęby gralo- Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
angry zamkneli Ci dopalacze i wariujesz- Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
nie widziałeś pierwszego posta ? czytać nie potrafisz?- Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
do końca listopada bedą wysłane?- [ALL B5] Ostatni zakręt :(
kasy zadne pewnie nie dostaniesz co? chyba ze miałeś AC- [ALL B5] Ostatni zakręt :(
wracaj do zdrowia [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:11_________________________________________________ w takiej chwili to myślisz tylko o tym zeby w nią nie walnąc ale wyminąć to są sekundy..- [ALL] Jakie CB
czemu ją wycofali?- [B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
niebieski środek? nie bardzo mi się to podoba i w ogólnie golas. szerokości - [B5 AFN] A4 TDI Quattro a'la S4!