Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. siemano Panowie mam problem buja mi sie fotel ale nie na boki tylko "góra,dół" jak zahamuje i jak ruszę to czasem słychać stuknięcie, wkurza mnie to strasznie co to może być ??
  2. było już nie raz...
  3. jozek726 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kurde kiedyś się ćwiczyło ;(
  4. No i wszystko jasne - potrzebna będzie inna MF Kilka dni temu zabrałem się za drugiego pilota - od początku nie działał i nie widziała go centralka komfortu. Jak się okazało powodem była rozładowana bateria 3V Po wymianie mogłem w końcu sprezentować żonie osobny kluczk Wcześniej jednak pobawiłem się ustawieniami memo i przypisałem nasze (moje i żony) ustawienia odpowiednio dla każdego z pilotów... Teraz przy wciśnięciu przycisku otwierania na pilocie (zależnie od aktualnie użytego kluczyka) w pierwszej kolejności ustawiają się lusterka, natomiast po otwarciu drzwi ustawia się fotel kierowcy. Gośka ma fotel dość blisko kierownicy więc taka funkcjonalność memo jest o tyle wygodna, że np. przy ulewie nie muszę stać jak doopa i moknąć trzymając przycisk memo z moim cfg aby móc wejść do auta tylko mogę wpakować się od razu (poniżej filmik z prezentacją). "]http://www.youtube.com/watch?v=Hob_kmTzGbQ robi mega robote fajny bajer
  5. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-a4-C16273062.html
  6. ta kiera troche wytarta nie lepiej było dołożyć 100 i mieć igłe?
  7. a co zrobisz z dechą od angola? moim zdaniem nic, tylko na śmietnik
  8. ale zebyś bez deseczki nie walił młotem w te felgi
  9. a są jakieś diodowe lampy do avanta? chyba nie ;( Napewno sa! widzialem ostatnio.. chyba ze to byla domowa robota xd Nie ma sensownych :gwizdanie: dokładnie nic nie ma bo sam ostatatnio o tym myślałem ale nic z tego
  10. no nie bardzo bo koszulki sa juz u mnie w domu zrobione no to luz czekam na koszulke
  11. bo nie da rady juz zmienic tego?
  12. no to jeszcze ujdzie z biedy :gwizdanie:
  13. To mogłeś zapytać gdzie ma wtyki na dopalacze bo Ty też chcesz rezanie to choroba a ja w nią zapadłem
  14. zaniżają ? ja bym powiedział ze liczniki zawyzają zawsze prędkość okolo 5km/h
  15. mam takie radio i mam oryginał zmieniare więc wątpię zęby gralo
  16. angry zamkneli Ci dopalacze i wariujesz
  17. nie widziałeś pierwszego posta ? czytać nie potrafisz?
  18. do końca listopada bedą wysłane?
  19. kasy zadne pewnie nie dostaniesz co? chyba ze miałeś AC
  20. wracaj do zdrowia [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:11_________________________________________________ w takiej chwili to myślisz tylko o tym zeby w nią nie walnąc ale wyminąć to są sekundy..
  21. czemu ją wycofali?
  22. niebieski środek? nie bardzo mi się to podoba i w ogólnie golas. szerokości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.