Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
brawo za te obwódki jest
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
U Witka takie robią sie przewaznie na 155-160km wynik powtarzalny w 3 A4 B5 jedna z FMIC no tak zrobie program zmienie turbo i co dalej ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
spoko nie napisze nić tylko wstawie wykres
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a później wątek w SILNIKI -> DIESEL "panowie złapał mi noutalfa" to był wyjątek ze tak jechałem aju
-
[ALL B5] Klamka vs Mróz 0:1 - nie można otworzyć drzwi.
na początek bym zastosował WD40
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
a jak Ci się jeździ w Q ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
500km - miasto-trasa ale wiecej na trasie średnie spalanie na fisie 5,4 byłem w szoku ale jazda tez ekonomiczna 90-120km/h
-
[B5 AHU] Max dla silnika AHU
słyszałem duzo pozytywnych opini do AHU , podobno bardzo dobry silnik do rezania i bardzo wytrzymaly
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
jak air to 20 muszą siedzieć
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
dokładnie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
za***ista fota Kowi dobre foty robi
-
[B6 BBK] Moja S4
RECARO sa BOSKIE piękna
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wygląda nawet przyzwoicie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi teraz sie ślizgasz zimą co ?
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
sedany są ładne niezła przesiadka Topor z b5 do b7 wypasiona jest ładnie oj Ty już ja wyrezasz dbaj o nia a ja ja odkupie później
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
co tam modzisz aju pokaż jakies fotosy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajny jest
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie zaczęło dosyć sypać i poślizgałem się oską
-
[INNE] Felgi z passata b5 do audi a4 b4
bedą pasować
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nic szczególnego awxa [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 22:44_________________________________________________carbon
-
[ALL B6] Problem z prawymi przednimi głośnikami
moze masz naderwane kable w tej gumie między drzwiami as budą, ściągnij ta osłone i sprawdz czy wszystkie kable są ok ja bym od tego zaczął
-
[B5 AFN] Jaki podłokietnik kupić?
o matko co to za badziewie tak jak koledzy mówią tylko oryginał
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ale moze ktoś potrzebuje akurat taką albo kolega, koleżanka więc mozna mnie polecic
-
[B5 AJM] Chip w AJM
Panowie nie chce ktoś przygarnąc turbinki z mojego AJMa ?? sprzedam w dobrej cenie
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
ja też biorę jak bedzie coś jeszcze