Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dywaniki wnętrza .


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko - chciałem kupic orginalne dywaniki do Audi A4 B5 ale nie moge ich zdobyć. Z kolei dosyć łatwe do zdobycia są dywaniki do A4 z młodszych roczników np 2007 itp. Czy ktoś sprawdzał czy takie dywaniki będą pasowały do mojej starszej Audi ?? Jak miałem Audi 80 to udało mi się zdobyć dywaniki z Audi A4 B5 i one tam pasowały więc moze i w tym przypadku też tak będzie :)

Pozdrawiam.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są na allegro - ale jakieś tam niby orginalne a ja chcę mieć prawdziwe orginalne z logo Audi i całą otoczką orginalności :) Wiem że osobno jest przód i osobno tył ale mi to nie przeszkadza . Po prostu musi byc prawdziwy orginał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jest juz jasne jak SŁOŃCE . Cena salonowa dywaników gumowych czarnych - bo takie mnie interesuja , na przód to raptem 117 zł a na tył ok 80 zł . Więc praktycznie jak za darmo :)

Pozdrawiam i dzieki za podpowiedż o salonie .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są na allegro - ale jakieś tam niby orginalne a ja chcę mieć prawdziwe orginalne z logo Audi i całą otoczką orginalności :) Wiem że osobno jest przód i osobno tył ale mi to nie przeszkadza . Po prostu musi byc prawdziwy orginał .

:shocked::decayed: :>

Może sie po prostu zgłoś do salonu AUDI!!!

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He. Każdy ma jakiegos konika :) Jeden lubi dłubać w silniku , inny dba tylko o lakier i wygląd zewnętrzny , jeszcze inny Tuning made by Allegro - chrom , chrom , chrom i na to jeszcze troche chromu i siatki :kox: A ja lubie mieć orginalne wnętrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Warszawie u Zasady i cena jest naprawde atrakcyjna :) Przód 87 zł a tył tańszy -niepamiętam już ile . Ma to przyjść do mnie na środę więc zobacze co i jak :):)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 17:53_________________________________________________Dywaniki przyszly . HEH :) Jestem bardzo szcześliwy . Zajebi.....te są . Polecam wszystkim taki zabieg . Auto od razu lepiej sie prezetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja bym wolał byle jakie welurowe niż oryginalne a gumowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na dywaniki to mam jeden materiał upatrzony i nie chce innego... :wink4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 22:38_________________________________________________a już broń Bożę jakakolwiek guma :wallbash: nawet do bagażnika :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam .Może nie widziałeś ori dywaników :>

Na lato musowo welurek - też ori :decayed:

A do bagażnika - fe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na zimę nie wsadzę nigdy gumy :decayed: to jest ohydne :tongue4: a w czym miałby mi welur na zimę przeszkadzać? śnieg się roztopi i wyschnie a odkurzaczem resztę się wyciągnie lub wytrzepie na trzepaku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm . Dobrze gadasz :) Ale to są moje pierwsze gumy i może dlatego tak do nich podchodze :kox: Zawsze ten pierwszy raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam oryginalne gumowe dywaniki audi ...

Kupiłem specjalnie dwa miesiące temu na deszcze, śnieg i inne nieprzyjemne zjawiska meteorologiczne.

Dywaniki pasują idealnie, wyglądają ładnie, delikatne logo a4 na przednich dodaje uroku. Cena nie pamiętam, za darmo nie dawali ale w porównaniu z allegro wcale też nie taka zła cena a jakoś wysoka.

Na lato oczywiście welur ! Ale zimą to wilgoć w nich siedzi ( nawet po całej nocy w garażu z otwartymi oknami) i jak podnoszę taki welurowy dywanik a pod nim podłoga ma mokrą plamę to nie zastanawiam się na gumą :P i estetyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Warszawie u Zasady i cena jest naprawde atrakcyjna :) Przód 87 zł a tył tańszy -niepamiętam już ile . Ma to przyjść do mnie na środę więc zobacze co i jak :):)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 17:53_________________________________________________Dywaniki przyszly . HEH :) Jestem bardzo szcześliwy . Zajebi.....te są . Polecam wszystkim taki zabieg . Auto od razu lepiej sie prezetuje.

Jak możesz to wrzóć fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, albo kilka, tak dokładnych, żebym mógł to ocenić...

p.s. sprzedałem swoją a4 i teraz poruszam się moją poprzedniczką (którąś z nich) taką czarną, którą sprzedałem kumplowi i tam są gumy... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...