Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dywaniki wnętrza .


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

polecam oryginalne gumowe dywaniki audi ...

Kupiłem specjalnie dwa miesiące temu na deszcze, śnieg i inne nieprzyjemne zjawiska meteorologiczne.

Dywaniki pasują idealnie, wyglądają ładnie, delikatne logo a4 na przednich dodaje uroku. Cena nie pamiętam, za darmo nie dawali ale w porównaniu z allegro wcale też nie taka zła cena a jakoś wysoka.

[...]

Ja też jestem za tym aby jednak na zimę gumowe - ORI robią swoje. Ja kupiłem wczoraj. Cena rzeczywiście nie mała ale tańsze niż na alledrogo... :cool1: 140,76pln przód i tył 106,05pln. Fotki poniżej. :good: Jakość wysoka - gruba guma ze stoperami. :good:

8d4e69fce3b9aac5med.jpg

a0fa51ac060d0781med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają nie źle, ale nie jestem przekonany... :decayed:

Naprawdę solidna sprawa! :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają nie źle, ale nie jestem przekonany... :decayed:

Naprawdę solidna sprawa! :good:

Kupiłem identyczne, bardzo solidne wykonanie (ciężko je wyjąc z auta więc o przemieszczaniu dywaników podczas jazdy nie ma mowy), guma bardzo dobrego gatunku jeździłem już dwa razy z nimi w trasę i nie mam zastrzeżeń. Cena ~ 250,00 zł za przód i tył nowych dywaników wcale nie jest taka zła w porównaniu z allegro.

Taki komplet starczy do końca życia auta więc warto kupić ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz! Ja też nie żałuję! Cena może wydawać się kosmiczna ale w porównaniu do jakości to warto zainwestować te pieniądze.

BTW Znalazłem tylko jedną ofertę na allegro z ORI dywanikami (dokładnie takimi samymi) i jest cena wyższa niż w ASO... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się prezentują. Może też się skusze, bo zeszłej zimy kupiłem na alle... gómy Petex i już popękały. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś niedawno zakupiłem welur na Allegro za 90 zł i prezentują się świetnie wraz z otaczającym je także welurem. Nie mam zamiaru wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dużo jeździ (wysiada, wsiada) to welur może nie przetrwać tego a poza tym podłoga pod welurem może brzydko się do tego ustosunkować... Będzie przemoczona, brudna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, welur na zimę zwłaszcza w mieście to nieziemski syf- ciągle wilgotny i zapiaszczony, ewentualnie jeszcze podłoga :thumbdown: guma schnie raz- dwa, a wysypać piasek to dwa szybkie ruchy. Wygląd to kwestia gustu, ja tam pod nogi podczas jazdy nie patrzę, guma mnie nie razi i takie dywaniki jeżdżą przez cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienilem na gomowe z allegro jezdze drugi rok i sa naprawde ok. orginalne welurowe leża w garazu. jak by ktos chcial to moge sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem już do czynienia z tymi dywanikami, powiem tak da się jeździć, ale nie są dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat:

Dziś jest 4.09.12r. i zamieszczam poniżej trzy linki z allegro pewnie za miesiąc te aukcje będą już głęboko w archiwum, dlatego uprzedzam, potomnych czytających temat, informacją o dzisiejszej dacie.

Które dywaniki wybrać do Audi A4 B5 Avant, lift, 99/00:

1. Tanie gumowe, za 55zł, nawet mają klipsy, ale widać że wiercone w miejscach do tego nieprzeznaczonych:

DYWANIKI GUMOWE Audi 80 B3 B4 100 A4 B5 B6 A6 C5 (2555614549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Trochę standardowa cena, firma jakaś, ekologia, wszystko z wysyłką za 100zł, 8x klipsy, widać ze są raczej dopasowane:

AUDI A4 B5 95-01 GUM.DYW..RYNIENKA 3 CM+STOPERY X8 (2555361161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3. PETEX, wszędzie nazwa tej firmy na pierwszym miejscu, nic o produktach tej firmy nie wiem, cena 89zł wysyłka free:

AUDI A4 B5 DO 2000 dywaniki gumowe PETEX + STOPERY (2577215991) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pomóżcie w wyborze, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...