Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek_77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek_77

  1. To już wiem czemu Niemiec sprzedawał auto , spoko nie damy się zwariować wymieniamy i mamy 2000h spokoju jak dla mnie to jakieś 3-4 lata, a tak długo to w sumie jeszcze auta nie miałem
  2. Widzę że kolega ma szczęśliwą ręke, może jak będę w Krakowię to się zgloszę
  3. właśnie mam taki zestaw Czyli po ewentualnej wymianie przetwornic na nowe, problem znika do następnej wymiany żarników? Ile takie żarniki wytrzymują czasu (przy przebiegu 20tyś/ na rok) tak mniej więcej???
  4. ASO Opole, "doradca" powiedział że po założeniu nowego żarnika, przetwornica, może już nie dać rady go "napędzić" (po prostu zużycie - wiek, uszkodzenia mechaniczne - wstrząsy, i nagle musi dać z siebie 100% wydajności) tak to tłumaczył
  5. Byłem dzisiaj w ASO w sprawie wymiany żarników, cena ori żarnika 900zł/szt, jak zapytałem o producenta, gość nie wiedział co powiedzieć, jak spytałem czy mają żarniki firmy Osram, okazało się że tak i cena za nie to 300zł/szt, chyba że wezmę bez pudełka, z pojemnika zbiorczego to 260zł ??? Cena za wymianę 2 żarników 130zł i tu ciekawostka, pan z działu serwis poinformował mnie że po wymianie żarników na nowe, jest bardzo duże prawdopodobieństwo że padną przetwornice (czasem od razu, czasem po kilku dniach). Twierdził że często się im to zdarza, 2 przetwornice to koszt około 3100zł. więc woli zawczasu poinformować, sugerował wręcz żeby od razu wymienić razem z żarnikami. ??? Czy jest to reguła że po wymianie żarników palą się przetwornice, na forum jest kilka postów z tym problemem. Czy można jakoś zapobiec temu, lub chociaż zminimalizować ryzyko? Czy ktoś przerabiał ten problem głębiej?
  6. Tomek_77 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Podałem żeby ktoś tak jak ja, po przeczytaniu posta o mało się nie umówil na wymiane w ASO bez pytania o cene. Ale fakt że daty na początku nie zauważyłem Sam płyn w ASO = 48zł/L
  7. Tomek_77 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ASO Opole : 220zł :gwizdanie:
  8. Tutaj otworzyłem temat tego autka, http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_19_tdi_prosze_o_opinie-t108298.0.html z tym że ogłoszenie jest teraz nie aktywne (mozliwe że ktoś kupił go wczoraj, albo ogłoszenie wygasło)
  9. Koledzy nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, chcę kupić B6 2001 jest z pełnym kolorowym FIS-em, z tym że nie wyświetla chwilowego ani średniego spalania (tylko wartość 0,0) czy może to być uszkodzony licznik (do wymiany? Jak podejrzewa handlarz) czy wystarczy dobry fachowiec z VAG-iem (sprawdzić kodowanie), bo przy standardowym sprawdzeniu w warsztacie po podpięciu pod VAG-a nie było żadnego błędu na liczniku?
  10. Podepnę się pod temat. Dotyczy AVF który zamierzam kupić, problem ten sam nie wyświetla spalania chwilowego ani średniego ( 0,0 ) reszta ok. pod VAG-iem 0 błędów
  11. Witam wszystkich , mam na imię Tomek, zamierzam kupić A4, obecnie jeżdże mercedesem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.