Treść opublikowana przez misiek83
-
Rozładowujący się akumulator
1,8 benzynka
-
Rozładowujący się akumulator
Rozpisałem się ale nie napisałem że mierzyłem również aku podczas uruchomionego samochodu gdzie pokazywał 14,4-14,5V wiec wszystko jest ok. Na stronie Varty mam 4 różne aku dla mojego samochodu: [TABLE=class: datatable, width: 610] [TR=class: ergheadrow] [TD=class: erghead, width: 130]Nr artykułlu[/TD] [TD=class: erghead, width: 120]Rodzina wyrobów[/TD] [TD=class: erghead, width: 90]Napięcie [V][/TD] [TD=class: erghead, width: 100]Pojemność akumulatora [Ah][/TD] [TD=class: erghead, width: 120]Prąd rozruchu wg EN [A][/TD] [TD=class: erghead, width: 80] Start / Stop [/TD] [/TR] [TR=class: erg-s1-row] 563 400 061 3162 SILVER dynamic 12 63 610 [/TR] [TR=class: erg-s1-row] 577 400 078 3162 SILVER dynamic 12 77 780 [/TR] [TR=class: erg-s1-row] 560 408 054 3132 BLUE dynamic 12 60 540 [/TR] [TR=class: erg-s1-row] 574 012 068 3132 BLUE dynamic 12 74 680 [/TR] [/TABLE]
-
Rozładowujący się akumulator
Też mam kłopot z aku. Akumulator ma około 3 lata. Wcześniej jeździł w moim poprzednim samochodzie tzn Seacie Ibizie z 92 roku (silnik 1,2). Gdzie byl raczej niedoladowany ale ze wzgledu na to ze miałem mocny wzmacniacz a akumualtor ma 60Ah firma QUAND taki polecil mi sprzedawca. Wczoraj wieczorem po wyjsciu z pracy chce odpalic samochod a tu du**. Ledwo co krecil ale sie udalo. Wczoraj juz nie chcialo mi sie kombinowac wiec dzisiaj rano o 8 podlaczylem go do ladowania i ladowal sie do mniej wiecej do 13. Niestety ale pojechalem do pracy i znowu to samo. Sprawdzilem pobór prądu i nie przekracza 40mA. Podejrzewam ze ciągła jazda na światlach i wzmacniacz juz go dobilo ale nie jestem pewny. Zostawilem go dzisiaj na cala noc niech sie laduje. Sadzicie ze cos jeszcze z niego bedzie, czy warto jechac do firmy regenerujacej gdzie robia darmo testy akumulatorow moze cos pomoga? Jeżeli bede zmuszony kupic nowy akumulator to jakie firmy polecacie i o jakiej mocy?
-
Maska i błotniki
Hmm no i teraz się załamałem Trudno w takim razie będzie mnie czekać rezanko błotników pod lampy polift...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Mam pytanko odnośnie szerokości panelu klimy i konsoli. Niestety ale u mnie sterowanie nawiewem jest ręczne więc jedynie pozostaje mi rezanie. Teoretycznie wystarczy dociąć odpowiednio osłonkę regulacji i po kłopocie tylko nie wiem czy nie będzie za wąska no i oczywiście trzeba będzie dorobić mocowania. Podejrzewam że nikt z was jeszcze się nigdy w coś takiego nie bawił
-
Maska i błotniki
Tak właśnie myślałem bo koszt malowania to i tak wyjdzie koło 400-500 zł a maskę już dostanie się w takiej cenie i to w naprawdę dobrym stanie
-
Maska i błotniki
Witam wszystkich. Chciałbym uzyskać od was pomoc w sprawie mojej B5 Autko sprowadziłem rok temu z Niemiec. Wszystko było by pięknie gdyby nie wgniecenia na przedniej masce. Powstały gdy snieg z dachu spadł na maskę i wgniótł ją w przedniej części na wzmocnieniu. Zastanawiałem się nad oddaniem jej do blacharza lecz wydaje mi się ze lepszym wyjściem będzie jej wymiana ponieważ widziałem u nas na aukcji już kilka ogłoszeń o sprzedaż maski i to nawet w kolorze mojego samochodu (srebrny metalik). Sądzę ze jeżeli znalazłbym kogoś kto ma taka maskę gdzieś nie daleko ode mnie to rozwiązanie było by o wiele lepsze ponieważ wyprostować się tego raczej nie szpachla nie wiem czy długo wytrzyma. Druga sprawa że chce założyć przednie lampy po listowe i nie wiem czy lepiej ciąć błotniki czy wymienić na po liftowe i przy okazji założyć już przedni zderzak tez po lifcie a resztę gratów sprzedac?
-
Różnica po między fotelami kierowcy przedliftowymi i poliftowymi
Sam zakładałem fotele z polifta do przedlifta i niczym sie nie różnią więc mozesz śmiało go brac tylko pytanie czy bedzie taki sam wzór?
-
Wiązka grzanych siedzeń
Koledzy małe pytanko macie moze schemat wiazki poduszek w fotelach i elektrycznych lędźwi ? Jak podalczyc w fotelach i przy nogach kierowcy?
-
Elektryka przedlift >> polift
Widziałem już ten temat. Tylko czy będę miał koło kierowcy kostki do których będę mógł się wpiąć ? Chodzi mi o to czy elektryka w wersji bez i z elektrycznymi szybami czy sterowanymi elektrycznie fotelami jest kompatybilna tzn czy sa kostki przy nogach kierowcy gdzie będę mógł powpinać dodatkowe bajery ??
-
Elektryka przedlift >> polift
Chciałbym uzyskać info na temat elektryki w moim OOOO Mam przedlifta i chciałbym zamontować np. elektrykę przód i tył. Czy jeżeli będę miał oryginalne wiązki bez klopotu będę mógł je zamontować czy raczej będzie z tym kłopot. Czytałem że kostki się różnią delikatnie ale chodzi o to czy jest gdzieś miejsce na podpięcie kostek? Domyślam się ze Audi produkowało różne wersje samochodów z elektryką przód czy elektrycznie sterowanymi lędźwiami w fotelach, ale chyba elektrykę ładowali tą samą? Nie sądze że do każdej wersji samochodu mieli inną elektrykę no może się różnić co najwyżej diesel, benzyna i wersja S.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Małe pytanko. Jeżeli ktoś montował ostatnio wahacze Master Sport-a chciałbym się dowiedzieć o ich nr katalogowy. Na aukcji: http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-passat-zestaw-i2230199799.html znalazłem "wzmocniona" wersje tych wachaczy ciekawy jestem czy to tylko trik marketingowy czy naprawde jest to jakaś lepsza wersja.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Tak czy inaczej... 17 pecek??
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja czekam na propozycje... Nie zdziwie sie jak beda 2 osoby ;]
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ciekawy jestem ile bedzie osob Wiec pecek 11 ??
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Czemu nie tylko gdzie i kiedy ?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
.[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 20:47_________________________________________________Wreszcie sie udalo... Szyberdach działa choć nie wygląda to tak jak powinno... wyglada to tak: szyberdach calkowicie otwarty szyberdach zamkniety szyberdach uchylony Jeżeli chodzi o podłączenie: A - kabel czerwono-żółty B - kabel zielony C - kabel żółty D - miejsce gdzie trzeba przerwać oryginalną ścieżkę E - w tym miejscu należy przylutować cienki zaizolowany kabelek (najlepiej ze skretki komputerowej ) a następnie podłączyć go do C puszczajac go tak aby nie przeszkadzal w czasie uzytkowania szyberdachu tzn pod tą mała diodą kolo obudy po okręgu... Testowałem różne kombinacje i tylko ta działała...
-
[ALL B5] Silniczki szyberdachu
Czy w wersjach przed i po lifcie sa takie same silniki sterowania szyberdachem?? Wiem że do naszych aut mozna zamontować silniczek WEBASTO lub BOSCH. Chce podłączyć lampke po lifcie do szyberdachu przed liftem z tym ze w tej lampce jest 6 pinow a z silniczek ma 4 piny z tym ze ida z niego tylko 3 kable jeden pin jest wolny.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
_________________________________________________ tak wyglada moja lampka Po podłączeniu lampki w ten sposób: 1, 3 PIN ---- SZARO CZARNY 8 PIN ---- CZARNY 10 PIN ---- ZIELONO CZARNY Świeci mi sie tylko podświetlenie tych dwóch małych diod plus podświetlenie przycisków. Jak zamieniłem 8 i 10 świecąc wszystkie lampki w pozycji I. W pozycji neutralnej nic nie świeci nawet po otwarciu drzwi czy wciśnięciu przycisków małych lampek.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 20:40_________________________________________________Jeżeli chodzi o szyberdach to niestety nic nie działa... Otworzyłem obudowę potencjometru i wygląda tak: Podłączyłem kable do kost 3 pinowej o starego sterowania do pinów 1, 3, 5 i nie wiem co dalej ma ktoś jakis pomysł?
-
[ALL B5] Manual na elektroniczne sterowanie
kompletna klima na forum to koszt okolo 1200... podejrzewam ze koszt nagrzewnicy , sterownika i silniczkow wraz z instalacja wyjdzie o polowe mniej...
-
[ALL B5] Manual na elektroniczne sterowanie
Podejrzewam ze klima by sie przydala Ale chwilowo chcialbym tylko sterowanie elektroniczne nawiewem...
-
[ALL B5] Manual na elektroniczne sterowanie
Czyli rozumiem ze po zmianie samej nagrzewnicy i panelu oraz dodania oryginalnych wiazek od klimy beda problemy bo nie bedzie czujnikow?
-
[ALL B5] Manual na elektroniczne sterowanie
Witam wszystkich, Czy próbował ktoś z was przerobić nawiew manualny na linkach na wersje sterowana elektronicznie? Podejrzewam że będzie trzeba zamontować silniczki do sterowania temperatura nawiewu, itp w miejsce tych sterowanych manualnie, oraz zmiana pokręteł na sterownik elektroniczny. Pytanie czy jest to wykonalne?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Dzięki kolego za link do aukcji, lampka juz jest moja Mam jeszcze jedno pytanko. Czy ktoś podłączał lampkę która miała sterowanie szyberdachem? Podejrzewam ze piny które pozostały wolne są właśnie od tego sterowania, i jedynym rozwiązaniem będzie metoda prób i błędów...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Mam pytanko. Ponieważ posiadam manualne sterowanie nawiewu, czy jest możliwość przerobienia go na elektryczne a następnie zmiana tunelu? Nie chodzi mi o pełna klimę tylko zwykle elektryczne sterowanie nawiewem?