Treść opublikowana przez honzik07
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
tez tak mi sie wydaje bo troche juz czytałem o tym auto normalnie idzie ale ten dziwiek [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 11:41_________________________________________________co jeszcze zaobserwowałem to spalanie gazu 2l mniej na 100km
-
[B6 AMB] Swiece do 1.8T AMB
ngk pfr6q jesli sie nie myle
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
wczoraj wywaliłem kata róznica niesamowita i swist turbinki roboty troche było ale opylało sie [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 09:29_________________________________________________został mi jeszcze do ogarniecie denerwujacy odgłos drżenia blaszki przy zejściu z obrotów
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
ok.dzieki jak ogarne troche czasu to sie skusze i dam znac jaki efekt
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
mówisz ze efekt warty tej roboty
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
własnie naczytałem sie o tym troche i teraz juz niewiem czy ciac czy nie
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
lpg mam ustawione na tip top juz bład od złej mieszanki lpg wykluczyłem[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 14:21_________________________________________________zmieniłem przepływke i z poczatku zero poprawy ale pojezdziłem 2 dni i było coraz lepiej teraz juz git idzie płynnie do konca dzieki wszystkim za podpowiedzi[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 10:43_________________________________________________zastanawiam sie jeszcze nad wycieciem kata czy ktos to robił i jaki efekt po zabiegu
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
dzis wyskoczył bład skład mieszanki ale sprawdzałem sonde i pracuje poprawnie wiec chyba musze zainwestowac w przeoływke, co sadzicie?
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
sprawdze najpierw tym sposobem[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:16_________________________________________________moze byc tak uszkodzona przepływka ze niema błedu ?
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
własnie niemam vaga Macie jakies sposoby na sprawdzenie przepływki bez vaga
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
wydaje mi sie ze jezeli rozrzad to bez wzgledu czy ciepły czy zimny byłaby lipa[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 15:51_________________________________________________czy moga takie objawy jak ja mam wskazywac na przerływke ?
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
ale u ciebie masz bład a umnie nic ja u ciebie bym wymienił lub jesli masz mozliwosc to podmienic czujnik hala boscha około 230zł jakis najtaniszy koło 70zł
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
dzis zaobserwowałem ze gdy silnik jest zimny to nic takiego sie nie dzieje ciagnie płynnie za kazdym razem
-
[B5 AEB] Chwilowy brak mocy
witam mam taki problem autko chodzi na wolnych obr.dodaje gazu powoli i jest git ale gdy depne mocniej to zamula i musze odpuscic i ponownie juz sie wkreci ok.i tak co 2-3 depniecie zamula na pb i lpg tak samo w czesie jazdy czasami ja to złapie i musze odpuscic i depnac ponownie lub wcisnac mocniej i przeczekac tak do 4tys ipuzniej juz rakieta do odciecia cy spotkał sie ktos z czyms takim a i gdy delikatnie płynnie dodaje gazu to nic takiego sie nie dzieje auto po wymianie wszystkich filtrów, swiec, olejów zero błedów na kompie
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
witam podłacze sie do tematu wymieniam swiece i niewiem jaka przerwe ustawic swiece mam ngk pfr6q
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi drugi bieg
kolego ja miałem tak samo wymieniłem olej na valvoline 75w90 teraz niema różnicy czy zimno czy nie biegi wchodza bez oporu do sprawdzenia masz śrubke koło lewej półosi a zpustowa centralnie na spodzie skrzyni
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Jesli Rawa Mazowiecka to tylko RAW-GAZ ul.zwolinskiego 41a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczów