-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
MOJA AUDIKA,ZALEWAM DO PEŁNA I ROBIĘ 1000 KM PO POLSCE GŁÓWNIE TRASY ZALEWAM DO PEŁNA I W DANII ROBIE PONAD 1100 TRASY I MAŁĄ ILOŚĆ PO MIESCIE,WIĘC JEST SUPER
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
POTRZEBUJĘ,informacji o odkodowaniu FIS z mojego auta w trojmiescie,kogoś kto sie na tym zna,ewentualnie do 200 km z poza trojmiasta,niema problemu z dojazdem ,mam wersje z okrojonym fisem a potrzebuje go odblokować,manetke dokupie ale wczesniej muszę sie dowiedziec czy ktoś podejmie sie tego,ewentualnie jaki koszt tego jest w ASO
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mam autko a4 b6 131 km i tak co zaobserwowałem choć jest to nie zrozumiałe,może dla kogoś proste ale nie dla mnie otóż w Polsce tankuje na stacji Statoil do pełna i po uruchomieniu silnika komputer wskazuje mi na 950-970 km do przejechania,w trakcie jazdy idzie w góre i dochodzi do 1050 km i potem spada w prędkości zależnej od jazdy,pojechałem do Danii i tam po zatankowaniu do pełna komputer wskazuje od razu 1130 km do przejechania, czy coś jest z tym dieslem nie tak czy może coś wiecej kilometrów przejade niż na polskim paliwie :>jeszcze nie sprawdziłem w trasie ale w styczniu jade do Polski i wtedy sprawdze ile km przejade na pełnym baku Duńskiego paliwa,na Polskim robie 1100 km,proszę o opinie znawców tematu ,bo ja jestem zwykłym zjadaczem chleba i sie zbytnio nie znam na motoryzacji a WY tak
-
[B6 AVF] Duże spalanie
ja mam ten sam silnik ,jeżdźe z gdańska do danii i z powrotem i na pełnym baku robię 1100 km,autostrada tak do 180 a w miescie z wyczuciem tak aby nie przegiąć :gwizdanie:policja w dani bardzo surowo każe kierowców za prędkość więc spokojnie sie przemieszczam tam gdzie jest prosto to do 100-110 i sprawdzałem 3 razy takie mi wychodzą wyniki :good:wszystko zależy jak ruszasz i kiedy zmieniasz biegi
-
[B5 AFB] Duże spalanie..
moja audiczka na pełnym baku przejeżdża 1100 km ,30% miasto 70% trasa ,wyjeżdżam z Gdańska do Danii przez Niemcy wcale nie szarżuje tak do 180 km/h trasa :mysli:i nie wiem czy to dobry wynik czy taki sobie a mam skrzynie 5 biegową i 131 k silnik w b6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW I POSIADACZY AUDIKÓW ,ABY NIE BYĆ DZIWAKIEM ,ŻE JAK TO NIEKIEDY SIĘ DOSŁUc**jE IŻ POSIADACZE TYCH AUT TWIERDZĄ ŻE WŁASNIE TE AUTA SĄ NAJLEPSZE MOJA OCENA TEGO AUTA JEST POZYTYWNA NA TYLE ABY MIEĆ O NIM OPINIE AUTA DOBREGO NA TRASY JAK I NA MIEJSKIE DROGI *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich oraz wyłącz CapsLock bo to oznacza krzyk
mar_fil
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta