Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. Tak jak myślałem ze boisz się kolego mocniej nacisnąć , do lodówki caly czas wieje chłodne powietrze nie trzeba jej uruchamiać ani nic , możesz ewentualnie zamknąć nawiew tym motylkiem w lodowce. Żeby dobrze chlodzila naturalnie musi być włączona klima.
  2. Nic dziwnego jak zaciągnął syfu z baku...
  3. To cos masz uszkodzone w mechanizmie zamka albo zle cos robisz z tego co pamiętam u mnie wklad zamka musi byc równolegle ustawiony do oparcia kanapy ( czyli maja tworzyc jedna linie ) i normalnie ciagniesz za dzwignie i kazda część z osobna można otworzyć nie ma zasady która pierwsza , zreszta duzo sprawdzania nie ma albo w 1 albo 2 pozycji powinno zalapac jak jest zablokowane to dźwignia nie stawia oporu i można nia machać , jak odblokowana to poczujesz dość spory opór. Klucz nie musi siedzieć w zamku. ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Tam nie ma linek to działa jakoś na zasadzie takiego kola z 3 wycięciami i jakoś odblokowuje zapadki raczej nie ma co sie tam uszkodzić może kolega czuje opór i sie boi nacisnąć jak ma odblokowane...
  4. Tak nawiasem to która z tych teorii jest w końcu prawdziwa temperatura w schowku jest zalezna od ustawionej temp na klimatroniku czy do schowka zawsze będzie wiało chłodem ?
  5. U mnie po nocy w garażu także objawy same ustąpiły czyt. ecu wyschło
  6. Mialem to samo po myciu zalany Ecu , jest w podszybiu od strony kierowcy , osusz go .
  7. Ja również skusiłem sie na strippera zapach extra z braku mniejszego kupilem 473 ml nie żałuje Polecam! 3 dzien dalej nie wywietrzał , dobrze wyczuwalny.
  8. Jak fabrycznie el. lędźwi / pełnej elektryki nie było to bezpieczników nie będzie. w czerwonej kostce masę masz już fabrycznie musisz tylko + podciągnąć i będzie działało.
  9. aha czyli jezeli wymiana zniszczonego na tunel w lepszym stanie to tylko z 1din na 1 din , lipa bo co 2 sprzedajacy na allegro nie wie co to din albo sa takie foty ze sie nie da zobaczyc.
  10. Colli można zmienić na lato na POORBOY'S WORLD Natty's Paste Wax Blue ale nie na megsa... nie opłaca sie cena=jakość. Aczkolwiek Colli tez będzie git trochę mniejszy połysk za to dłuższa trwałość
  11. ale ja chcialem przerobic tunel 2 din na 1 din ... i czytalem ze bedzie dziura pod klimatronikiem jak zaloze tunel 2 din na czesci 1 din
  12. Nie idzie dorobić ze starego tunelu 1 din do nowego 2din tego kawałka plastiku zeby nie bylo dziury pod klimatronikiem ?
  13. A to takiego agro nie zrobie ;p musi byc 1 din chyba ze wymieniac tunel jak kupie rns-e
  14. Ok , a jeżeli zamontowałbym tunel 2 din pod concerta II i kosz 1 din byłaby widoczna jakaś dziura czy coś ?
  15. właśnie potrzebuje ideała 1 din ;/ a sprzedający nie potrafią okreslic czy 1 din czy 2
  16. Dzieki ;p a ten tunel to 1 din ? Tunel srodkowy Audi A4 B6 B7 czarny Soul okazja (3204793974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. nie ma za co ja kupiłem od handlarza i on mi taka kartkę zwykła z napisem ze auto zostało sprzedane bez tablic podbił pieczątka , podpisał i to wystarczyło
  18. Witam usiłuję kupić tunel do swojej a4 ale nie mam pojęcia po czym poznać na zdjęciach czy to jest 2 din czy 1 din ? da się to jakoś rozróżnić ?
  19. raczej nie kaplica wydaje mi się ze osoba prywatna lub 2 właścicieli tez może to wystawić jeżeli tablice zostały zdane , napewno jest jakies wyjscie z tego
  20. Przez osobę która samochód do polski sprowadziła czyt. np. komis / handlarza itp.
  21. Ja kopiłem swoja A4 z Niemiec bez tablic auto było w Polsce ja przyjacielem nim na kolach do domu na tablicach niemieckich ( jakichś przypadkowych ) , miałem oświadczenie ze auto zostało sprzedane bez tablic W rejestracji pojazdów płacisz 60 zł a nie 500zł za próbne tablice na 30 dni nie 5 i na tych tablicach robisz przegląd po 30 dniach idziesz normalnie rejestrujesz pojazd na normalna tablice i dowód 60 zł to nie majątek tym bardziej ze za te 60zł możesz miesiąc jeździć na dowodzie próbnym . Jechalem 240 km na niemieckich blachach choć nie powinienem , patrol policji zatrzymał mnie ale pościli wolno jak wyjaśniłem o co chodzi to tez są ludzie.
  22. W razie czego od fotela pasażera jest oddzielny bezpiecznik pod czarnym progiem wewnetrznym drzwi w kacie próg jest na zatrzaskach Zrobiłem pomocnicze foto ;p :
  23. GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar
  24. http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-b7-alternatywne-rozwiazania-zamiast-ori-navi-rns-267360/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.