Treść opublikowana przez mycha1236
-
jak złożyć tylne siedzenia.Sedan
Tak jak myślałem ze boisz się kolego mocniej nacisnąć , do lodówki caly czas wieje chłodne powietrze nie trzeba jej uruchamiać ani nic , możesz ewentualnie zamknąć nawiew tym motylkiem w lodowce. Żeby dobrze chlodzila naturalnie musi być włączona klima.
-
Opóźniona reakcja na pedał gazu!!
Nic dziwnego jak zaciągnął syfu z baku...
-
jak złożyć tylne siedzenia.Sedan
To cos masz uszkodzone w mechanizmie zamka albo zle cos robisz z tego co pamiętam u mnie wklad zamka musi byc równolegle ustawiony do oparcia kanapy ( czyli maja tworzyc jedna linie ) i normalnie ciagniesz za dzwignie i kazda część z osobna można otworzyć nie ma zasady która pierwsza , zreszta duzo sprawdzania nie ma albo w 1 albo 2 pozycji powinno zalapac jak jest zablokowane to dźwignia nie stawia oporu i można nia machać , jak odblokowana to poczujesz dość spory opór. Klucz nie musi siedzieć w zamku. ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Tam nie ma linek to działa jakoś na zasadzie takiego kola z 3 wycięciami i jakoś odblokowuje zapadki raczej nie ma co sie tam uszkodzić może kolega czuje opór i sie boi nacisnąć jak ma odblokowane...
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
Tak nawiasem to która z tych teorii jest w końcu prawdziwa temperatura w schowku jest zalezna od ustawionej temp na klimatroniku czy do schowka zawsze będzie wiało chłodem ?
-
Opóźniona reakcja na pedał gazu!!
U mnie po nocy w garażu także objawy same ustąpiły czyt. ecu wyschło
-
Opóźniona reakcja na pedał gazu!!
Mialem to samo po myciu zalany Ecu , jest w podszybiu od strony kierowcy , osusz go .
-
Krzywa górna wewnętrzna listwa drzwi kierowcy - Jak naprawić
Oczywiście
-
Zapaszki do auta
Ja również skusiłem sie na strippera zapach extra z braku mniejszego kupilem 473 ml nie żałuje Polecam! 3 dzien dalej nie wywietrzał , dobrze wyczuwalny.
-
Regulacja lędźwi przedni fotel
Jak fabrycznie el. lędźwi / pełnej elektryki nie było to bezpieczników nie będzie. w czerwonej kostce masę masz już fabrycznie musisz tylko + podciągnąć i będzie działało.
-
Jaki to tunel?
aha czyli jezeli wymiana zniszczonego na tunel w lepszym stanie to tylko z 1din na 1 din , lipa bo co 2 sprzedajacy na allegro nie wie co to din albo sa takie foty ze sie nie da zobaczyc.
-
Zestaw dla świeżaka.
Colli można zmienić na lato na POORBOY'S WORLD Natty's Paste Wax Blue ale nie na megsa... nie opłaca sie cena=jakość. Aczkolwiek Colli tez będzie git trochę mniejszy połysk za to dłuższa trwałość
-
Jaki to tunel?
ale ja chcialem przerobic tunel 2 din na 1 din ... i czytalem ze bedzie dziura pod klimatronikiem jak zaloze tunel 2 din na czesci 1 din
-
Jaki to tunel?
Nie idzie dorobić ze starego tunelu 1 din do nowego 2din tego kawałka plastiku zeby nie bylo dziury pod klimatronikiem ?
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
A to takiego agro nie zrobie ;p musi byc 1 din chyba ze wymieniac tunel jak kupie rns-e
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
Ok , a jeżeli zamontowałbym tunel 2 din pod concerta II i kosz 1 din byłaby widoczna jakaś dziura czy coś ?
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
właśnie potrzebuje ideała 1 din ;/ a sprzedający nie potrafią okreslic czy 1 din czy 2
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
Dzieki ;p a ten tunel to 1 din ? Tunel srodkowy Audi A4 B6 B7 czarny Soul okazja (3204793974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
kupno samochodu bez tablic
nie ma za co ja kupiłem od handlarza i on mi taka kartkę zwykła z napisem ze auto zostało sprzedane bez tablic podbił pieczątka , podpisał i to wystarczyło
-
Tunel 1 din czy 2 din roznica
Witam usiłuję kupić tunel do swojej a4 ale nie mam pojęcia po czym poznać na zdjęciach czy to jest 2 din czy 1 din ? da się to jakoś rozróżnić ?
-
kupno samochodu bez tablic
raczej nie kaplica wydaje mi się ze osoba prywatna lub 2 właścicieli tez może to wystawić jeżeli tablice zostały zdane , napewno jest jakies wyjscie z tego
-
kupno samochodu bez tablic
Przez osobę która samochód do polski sprowadziła czyt. np. komis / handlarza itp.
-
kupno samochodu bez tablic
Ja kopiłem swoja A4 z Niemiec bez tablic auto było w Polsce ja przyjacielem nim na kolach do domu na tablicach niemieckich ( jakichś przypadkowych ) , miałem oświadczenie ze auto zostało sprzedane bez tablic W rejestracji pojazdów płacisz 60 zł a nie 500zł za próbne tablice na 30 dni nie 5 i na tych tablicach robisz przegląd po 30 dniach idziesz normalnie rejestrujesz pojazd na normalna tablice i dowód 60 zł to nie majątek tym bardziej ze za te 60zł możesz miesiąc jeździć na dowodzie próbnym . Jechalem 240 km na niemieckich blachach choć nie powinienem , patrol policji zatrzymał mnie ale pościli wolno jak wyjaśniłem o co chodzi to tez są ludzie.
-
Regulacja lędźwi przedni fotel
W razie czego od fotela pasażera jest oddzielny bezpiecznik pod czarnym progiem wewnetrznym drzwi w kacie próg jest na zatrzaskach Zrobiłem pomocnicze foto ;p :
-
Dobry sklep internetowy z oryginalmi częściami lub dobrymi zamiennikami
GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar
-
AUDI NAVIGATION PLUS - propozycja dobrego konkurenta ?
http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-b7-alternatywne-rozwiazania-zamiast-ori-navi-rns-267360/