Treść opublikowana przez mycha1236
-
League of legends
Ja gram nick : Enemy91
-
B6 DIVISION
mam soul bez ramki zamiany biegów i małego dekoru pod wł. świateł
-
_AUTOSHOCK_ --> użytkownik z Allegro, czy to ktoś z forum???
Kupiłem u niego ostatnio obudowę kiery pod tempomat cena przystępna - 50zł stan ideał , wysyłka 20zł pobranie priorytet , nie odpowiada na e-maile i paczka doszła po 8 dniach od zakupu
-
Spadek mocy duża turbodziura (rozwiazany)
Po zmianie biegu nie ma mocy ? a po czasie zaczyna ciągnąć ? czy jak złapie mula to w ogóle już nie idzie ?
- ciężkie odpalanie
-
Wolniej przyspiesza brak dynamiki
Czyli to normalne ze w AWX nie odczuje przysłowiowego " wgniatania w fotel" miałem kiedyś okazje pojeździć golfem V z silnikiem 2.0 BKD 140km tam przyspieszenie było odczuwalne
-
Wolniej przyspiesza brak dynamiki
to może się przyzwyczaiłem do mocy a te przeskoki kata synchronizacji przy przyspieszaniu od 0.0 do 2.8 ?
-
Wolniej przyspiesza brak dynamiki
Witam odczułem ostatnio spadek mocy auto nie ma kopa takiego jak powinno jeździ się prawie jak wolnossącym nie czuć tej pracy turbiny , logi były robione na przyciętym egr auto po 3 sek nie reagowało na gaz po czym odzyskiwało moc i dalej szlo normalnie , czy da sie tu cos wywnioskować ? przepływomierz , nieszczelność turbo ? ostatnio słyszę lekki gwizd turbiny wcześniej go nie słyszałem , sprawdzałem wirnik nie ma luzów. Wydaje mi sie ze wszystko jest następstwem wymiany rozrzadu . Proszę o pomoc Logi statyczne: Log (0 - 004) Log (1 - 000) Log (2 - 013) Log (3 - 007) Log (4 - 001) Log (5 - 018) Log (6 - 003) Log (7 - 023) Bs: Log (0 - 011) Log (1 - 003) Log (2 - 000) Dynamiczne: Log (0 - 008) Log (1 - 003) Log (2 - 001) Log (3 - 010) Log (4 - 011) Log (5 - 004) ---------- Post dopisany 01-07-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 23:51 ---------- Podpowie ktoś co robić ?
-
po wymianie egr dmucha z kolektora ssącego , wystrzelił wąż od interkulera
- szarpie budą i gaśnie na jałowym -także podczas jazdy
Pompki 2,3,4 są ok tylko ta 1 ma spore bip'y a 3 maja je na - na początek wymień filtr paliwa Ale fakt korekcje na pompkach sa nieciekawe więcej niech powiedzą fachowcy- po wymianie egr dmucha z kolektora ssącego , wystrzelił wąż od interkulera
zawleczka przy egr jest wsadzana odwrotnie do zawleczki przy filtrze paliwa , tez ostatnio wsadziłem obie tak samo i wystrzelił jak jechałem ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- dmucha z kolektora ssącego którędy ? z egr dmucha ?- B6 DIVISION
jak już zacząłeś to może rozwiń krótko temat Nie wiem co "mikaszi" ma na mysli ale u siebie mam odlaczony EGR w ten sposob , ze ta wygieta metalowa rurka , ktora laczy kolektor wydechowy z zaworem EGR zostala usunieta , otwory po tej rurce czyli w kolektorze wydechowym oraz w samym zaworze EGR zostaly zslepione specjalna docieta na wymiar blaszka (mozna takie gotowe blaszki kupic na Alledrogo za kilka groszy) oraz wezyk gumowy podcisnienia zostal odlaczona od EGR-u i klapa gaszaca zostaje nie ruszona. ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- Chyba od rocznika 2004 EGR trzeba odlaczyc programowo gdyz bedzie sie palic kontrolka "engine check" A co z 2 dziurkami po bokach egr pod "gruszka" ich nie trzeba zaslepic ?- B6 DIVISION
rożne historie ? możesz jaśniej , są jakieś negatywne przypadki po zaślepieniu egr ?- Zaślepiony EGR a co z błędem?
Tez zakupiłem ten zestaw blaszek 4mm i 1,5 mm i moje pytanie do was czy dodatkowo na te blaszki montować rurkę jako docisk tych blaszek ?- Aktywacja domykania szyb z pilota
Dzięki wszystkim za info sprawa załatwiona wszystko gra- Aktywacja domykania szyb z pilota
Witam , czy można w b6 uaktywnić opcje domykania szyb z pilota za pomocą vag'a ?- Uszkodzony Egr czy zawor n18 ?
Witam przed wymiana egr na nowy chce się upewnić czy aby to na pewno on jest winowajcą , sytuacja jest taka ze jak jest podłączony wężyk egr auto po zmianie biegu w zakresie 1300-2000 obr/min nie reaguje na gaz jak dobije po długim czasie do 2000 to chmura z tylu , po przeczytaniu ze winowajca może być egr dobrałem się do niego i go wyczyściłem po złożeniu było ok może 2 dni i sytuacja się powtórzyła , gdy wężyk idący z n18 do egr jest odłączony i zaślepiony auto pracuje normalnie nie muli . Załączam log bs z pracy egr , proszę o pomoc w ocenie i ustalenie które ustrojstwo jest winowajcą tej sytuacji. Log (0 - 003)- Jaki kombajn 2 din wybrać ?
Kenwood lub JVC- B6 DIVISION
Nawet wrak z uszkodzonym silnikiem jest tyle wart to jakiś wałek jest- B6 DIVISION
Ta kasa potrzebna i ktoś Ci wyśle furę na palecie kurierem za 100- B6 DIVISION
- szarpanie przy niskich obr. na 3,4,5 biegu po wymianie oringów, brak mocy.
Na postoju może pokazywać i 40 /100 i to będzie normalne zależy jaka ostatnia wartość zostanie przed zatrzymaniem w b6 na biegu neutralnym spalanie nie wyświetla się w l/ h tylko cały czas l/km- Jak wypiac kostke drzwi ?
czyli ta różowa blokada jest tylko do dostępu gołych pinów ? czy to jest zabezpieczenie przed wypadnięciem kostki ? muszę wyciągać pierwsze te różowe a następnie zwolnic ten zatrzask z tylu ?- Wężyki podciśnienia A4 B6 AWX
A wiecie może panowie ile mb będzie mi potrzeba przewodu 3.5 ?- Wężyki podciśnienia A4 B6 AWX
W mojej mieścinie nie kupie takich wężyków w oplocie można gdzieś takowe zamówić ? - szarpie budą i gaśnie na jałowym -także podczas jazdy