Treść opublikowana przez mycha1236
-
Grand Theft Auto V
Jaka prędkość odczytu masz w penie na którym zainstalowałeś dvd 2 ze jest lepiej niz z napędu ?
-
Zabawa z przednim zderzakiem
To nie jest miejsce na 1 spryskiwacz tylko zaślepka miejsca do wkręcenia haka czy ucha jak wolisz:wink:
-
Deszczowka nie chce splywac
+1:polew:
-
Nakładki progowe sedan/avant
To samo
-
Rozrząd audi a4 1.9 jakiej firmy??
Ja mogę polecić Kit Ina i pompę hepu
-
Grand Theft Auto V
- Grand Theft Auto V
Jak stary Arcade Jasper to cena normalna i dobrze by było żeby był to lt 3.0 btw. Pablo orientujesz sie czy stare Arcade te z poprawionym chłodzeniem 175 W jak pamiętam ogarnia lt 3.0 ? niestety nie wytrzymam i muszę 3 raz nabyć xklocka dla samego GTA- Wycena komputera stacjonarnego
Jakby co szarpnąłbym GPU- latanie gałki biegów
U mnie to samo i dokładnie tylko na 2 lata drążek reszta tylko lekko sie przesunie od przyspieszania- Schowki sedan quattro
Na Border nie narzekam , wracając do tematu daj na luz takie transporty po 1k + kartonów to nie osobówkami ludzie którzy zarabiają na tym krocie stawiają wszystko na 1 kartę albo się uda albo nie tiry , autobusy ew. jakiś camper . Kumplowi połamali schowek pasażera co prawda w starym Passacie b3 ale jednak mimo wszystko szkoda auta.- Schowki sedan quattro
Pozdro z Gołdapi to może w moim sedanie b6 też się da coś ukręcić w puszkę filtra- Dziwny szum przy 1600 obr./min.
U mnie szura tak samo tylko przy dojsciu do 2000 obr. jak dam ponad 2000 obr. to nie ma szurania- Preparat czyszczący układ paliwowy.Forté Advanced Diesel
W mojej mieścinie tego nie dostanę ... dlatego pytam o kwestie kupna w internecie na alledrogo jest w cenie 82 + kw- Preparat czyszczący układ paliwowy.Forté Advanced Diesel
Jeżeli można stosować do PD chętnie spróbuje , można gdzieś to zamówić w internecie w przyzwoitej cenie ?- Preparat czyszczący układ paliwowy.Forté Advanced Diesel
Tu nie chodzi o to że ten środek wyczyści ci wszytko bo normalne że to fizycznie nie możliwe tylko ze zmniejszy to osadzanie tego syfu w wymienionych przedzespołach ---------- Post dopisany at 03:06 ---------- Poprzedni post napisany at 03:05 ---------- Btw. Czesław czy ten środek jest zalecany do pd ?- Drzwi tył avant podejda do sedana ?
Witam jak w temacie mam do was pytanie czy drzwi tylne od avanta podejda do sedana , chodzi o same drzwi bez ramki i szyby bo to chyba element oddzielny i moge przelozyc z obenych drzwi ?- Kolizja , sprawca nie przyznaje sie do winy ?
Do czasu sprawy w sadzie sam nic nie będę naprawiał jeździć mogę , jechałem sam i nic nikomu się nie stało , tego rzeczoznawce niezależnego wynająć już po sprawie w sadzie jak winnego uznają ? i w czym on pomoże jezeli samochod odstawie na naprawę bezgotówkową ?- Zle poskładany dwumas + sprzegło ?
U mnie przed wymiana telepało przy ruszaniu , na nowym już tego nie ma . Bicie w pedał to chyba każdy ma lekkie nawet na nowych kompletach , najgorsze jest te dziwnie odczuwalne na pedale tarcie ( tylko przy odpalonym silniku )- Nakladki na sprzeglo, hamulec i graz
Jak jest okazja do zmiany to RS4- Parę pytań dot.zaślepienia EGR
:shock3::facepalm: Święta racja ściągaj to szybko przecież 18 zł to nie jest ogromny koszt żeby kombinować z puszkami , ja kupiłem 4mm na kolektor i 1,5 mm pod egr i jest git- wymiana oleju
to masz za duzo , najłatwiej będzie odessać przy wylewaniu korkiem spustowym pooblewasz sie jak będziesz chciał szybko zakręcić itp.- Kolizja , sprawca nie przyznaje sie do winy ?
No tak włączała się do ruchu , pomijając to ze stała na lewym pasie odwrotnie do kierunku jazdy ( pod prąd )- Kolizja , sprawca nie przyznaje sie do winy ?
Dzięki wielkie playa trochę nakreśliłeś mi kierunek drzwi raczej do wymiany nie zgodzę sie na szpachle tym bardziej ze były ori nie naprawiane z pobieżnych oględzin drzwi od spodu widać ze sie rozdwoił chyba zgrzew dolnej krawędzi , chyba ze tam nie ma zgrzewu to mogę się mylić , tak czy siak muszę czekać na sprawę az sąd wskaże winnego , chyba że przemyśli i jutro podczas składania zeznań na komendzie przyzna racje ze jest to jej wina i przyjmie mandat. ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- Tu może troszkę więcej widać ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Btw. Może jest ktoś z okolic Suwałk / Ełku i ma do polecenia dobre Aso ?- Szum / tarcie przy spadku obrotow
U mnie dobre przegonienie nic nie dało- Kolizja , sprawca nie przyznaje sie do winy ?
Dzięki wszystkim za odpowiedzi jutro mam się stawić na komendę na zeznania a potem zobaczymy jak to będzie , jeżeli jest ktoś kto naprawiał w aso i ma jakieś jeszcze cenne uwagi to byłbym wdzięczny - Grand Theft Auto V