Treść opublikowana przez mycha1236
-
B6 DIVISION
Trzeba ustawiac zbierznosc ja placilem za wymiane prawej 80zł + 93 zł za koncowke a geometrie zrobili free
-
B6 DIVISION
Albo dobra dwustronna taśma np. 3M albo klej do szyb
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Mam dokładnie jak piszesz wyzej rok modelowy 2002 a produkcji 2001 ( 10.2001) , mimo wszystko dobrze ze poszło bez takich przygód
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
:eusathink:Dziwne bo u mnie właśnie z takimi samymi nr robiłeś i wszystko działa
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
np. Tylna Kanapa A4 B6 Sedan (3994442079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4B6 B7 KANAPA DZIELONA FOTELE KOLOR SOUL (3961379271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Co to za część,! znalezisko?
Tarcza zabierakowa sprzęgła sprężarki klimy
-
ferrari vs smart
Trafny komentarz "ALE GUPKI KUPUJOM TE SZROTY WUOSKIE!! JAK TO TAKI BADZIEF!! TYLKO VAG! PRESTISZ WYGLOND OSIONGI BESPIECZENSTWO!"
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam z kierownica i poducha b8 dostałem razem okablowanie kierownicy o nr. 8K0 971 589 G czy takie okablowanie bedzie pasowalo do tasmy 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E ?
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Fajne autko ps. most kolejowy w Kiepojciach tez niczego sobie
-
B6 DIVISION
Cena niestety jest ogromna w porównaniu do A3 - zapłaciłem 410 zł z Getem ale nie żałuje , mogłem zwrócić ale sprzedałem ta z a3. Ja szukałbym używki z a4 w przyzwoitym stanie
-
B6 DIVISION
Roznica w jakosci miedzy ta z a3 a ori a4 pikowana jest bo mialem taka z a3 i kupiłem nowke z4 i nie żałuje
-
Prośba o pomoc w głosowaniu :)
+5
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Mam pompke z poloneza zrobiona pod 12 v do spuszczania paliwa ze zbiornika Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
problem z odpalaniem po dłuższym postoju
Jak jest ciepło to i po 2 dniach pali dobrze świece wszystkie nowe prąd dochodzi doszukiwałbym sie związku miedzy pełnym zbiornikiem i dobrym paleniem bo tylko to poprawia palenie
-
problem z odpalaniem po dłuższym postoju
:hi:Witam , u mnie problem jest tego typu , że trzeba dłużej kręcić po postoju ponad 8 godz. i temp ok 2-5 stopni C i niższych po odpleniu chwile trzesie i leci niebieski dym , uszczelniacze pd wymienione , filtr paliwa też , zakładałem zawor zwrotny z kawałkiem przezroczystego węzyka zaraz za filtrem na przewod idacy z filtra do vacum w trakcie pracy powietrza w wezyku nie było a odpalanie było ciagle słabe , jedyne co pomaga to zatankowanie pod sam korek i przez 3 -4 dni az nie wypale ok 3-5l ze zbiornika pali od strzała nie trzesie i nie dymi po odpaleniu . Gdzie szukac przyczyny ?
-
B6 DIVISION
Bo twoje esp jest od wersji esp-wizytownik a ten u marcino jest od zestawu przyciskow
-
B6 DIVISION
- Chlapanie Olejem z Bagnetu
Sciagnij sobie wezyk z gruszki turbo i pogazuj u mnie dzwieku wtedy nie ma- Chlapanie Olejem z Bagnetu
I ma racje ja jeżdżę z tym około roku i nic się nie dzieje Ps. Witaj kolego z Ełku- Chlapanie Olejem z Bagnetu
Zbieg okoliczności , lub twój styl jazdy u mnie dźwięk wystąpił na castrolu edge- B6 DIVISION
Oproznij skrzynke- B6 DIVISION
:hi:Witam, jest gdzies nr. na lusterku wewnetrznym fotochrom z czujnikem swiatla ?- Głośna praca silnika
Tak , tylko turbo surge wystepuje przy zejsciu z obrotow czesto w okolicach 2 tyś a kolega jeszcze wspomina o twardej pracy to raczej z turbo surge nie ma nic wspolnego- B6 DIVISION
Podeslij Vin na pw- B6 DIVISION
te ceny w niebieskim kolorze sa juz po tej "promocji" ? - Chlapanie Olejem z Bagnetu