Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba ustawiac zbierznosc ja placilem za wymiane prawej 80zł + 93 zł za koncowke a geometrie zrobili free
  2. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo dobra dwustronna taśma np. 3M albo klej do szyb
  3. Mam dokładnie jak piszesz wyzej rok modelowy 2002 a produkcji 2001 ( 10.2001) , mimo wszystko dobrze ze poszło bez takich przygód
  4. :eusathink:Dziwne bo u mnie właśnie z takimi samymi nr robiłeś i wszystko działa
  5. np. Tylna Kanapa A4 B6 Sedan (3994442079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4B6 B7 KANAPA DZIELONA FOTELE KOLOR SOUL (3961379271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  6. Tarcza zabierakowa sprzęgła sprężarki klimy
  7. Trafny komentarz "ALE GUPKI KUPUJOM TE SZROTY WUOSKIE!! JAK TO TAKI BADZIEF!! TYLKO VAG! PRESTISZ WYGLOND OSIONGI BESPIECZENSTWO!"
  8. Witam z kierownica i poducha b8 dostałem razem okablowanie kierownicy o nr. 8K0 971 589 G czy takie okablowanie bedzie pasowalo do tasmy 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E ?
  9. Fajne autko ps. most kolejowy w Kiepojciach tez niczego sobie
  10. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena niestety jest ogromna w porównaniu do A3 - zapłaciłem 410 zł z Getem ale nie żałuje , mogłem zwrócić ale sprzedałem ta z a3. Ja szukałbym używki z a4 w przyzwoitym stanie
  11. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Roznica w jakosci miedzy ta z a3 a ori a4 pikowana jest bo mialem taka z a3 i kupiłem nowke z4 i nie żałuje
  12. Mam pompke z poloneza zrobiona pod 12 v do spuszczania paliwa ze zbiornika Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. Jak jest ciepło to i po 2 dniach pali dobrze świece wszystkie nowe prąd dochodzi doszukiwałbym sie związku miedzy pełnym zbiornikiem i dobrym paleniem bo tylko to poprawia palenie
  14. :hi:Witam , u mnie problem jest tego typu , że trzeba dłużej kręcić po postoju ponad 8 godz. i temp ok 2-5 stopni C i niższych po odpleniu chwile trzesie i leci niebieski dym , uszczelniacze pd wymienione , filtr paliwa też , zakładałem zawor zwrotny z kawałkiem przezroczystego węzyka zaraz za filtrem na przewod idacy z filtra do vacum w trakcie pracy powietrza w wezyku nie było a odpalanie było ciagle słabe , jedyne co pomaga to zatankowanie pod sam korek i przez 3 -4 dni az nie wypale ok 3-5l ze zbiornika pali od strzała nie trzesie i nie dymi po odpaleniu . Gdzie szukac przyczyny ?
  15. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo twoje esp jest od wersji esp-wizytownik a ten u marcino jest od zestawu przyciskow
  16. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. mycha1236 odpowiedział(a) na pagan temat w 1.9TDI
    Sciagnij sobie wezyk z gruszki turbo i pogazuj u mnie dzwieku wtedy nie ma
  18. mycha1236 odpowiedział(a) na pagan temat w 1.9TDI
    I ma racje ja jeżdżę z tym około roku i nic się nie dzieje Ps. Witaj kolego z Ełku
  19. mycha1236 odpowiedział(a) na pagan temat w 1.9TDI
    Zbieg okoliczności , lub twój styl jazdy u mnie dźwięk wystąpił na castrolu edge
  20. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oproznij skrzynke
  21. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Witam, jest gdzies nr. na lusterku wewnetrznym fotochrom z czujnikem swiatla ?
  22. mycha1236 odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    Tak , tylko turbo surge wystepuje przy zejsciu z obrotow czesto w okolicach 2 tyś a kolega jeszcze wspomina o twardej pracy to raczej z turbo surge nie ma nic wspolnego
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podeslij Vin na pw
  24. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te ceny w niebieskim kolorze sa juz po tej "promocji" ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.