Treść opublikowana przez mycha1236
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Ogarnę się z garażem i od razu będzie RNS-E , póki co autko stoi pod chmurka . A nie chciałbym tak szybko jak kupiłem tak szybko go stracić Mała zapowiedź Jest i RNS-E Led Kolejny mod - VFiz
-
[1.8 BEX] Skazany na Audi
Brawa za wytrwałość wrzuć foty wnętrza
-
B6 DIVISION
Kontrolka poduszek sama nie zgasnie sprawdz vagiem blad moze wtyczka gdzies luzna w kierownicy lub pod fotelami a nastepnie skasuj blad
-
Brak komunikacji z 01 Engine
Witam posiadam kabel kkl obd2 ktorego uzywam do swego A4 B6 oraz programy Vag Com 311.2 oraz 409.1 ,Vcds Lite , Polski Vag 2.5 i 4.9 . Problem polega na braku komunikacji z wiekszascia grup w A6 C5 Avant 2.4 łaczy sie jedynie z klimatronikiem i Modułem komfortu , zaś w mojej A4 B6 łaczy sie z wiekszascia grup , logowałem juz golfa 4 , 2 x A4 b5 , Passata b4 i we wszystkich wymienionych zawsze łacznosc była , czy A6 c5 wymaga jakiegos innego oprogramowania ?
-
B6 DIVISION
Ja montowałem u siebie kierownice z B8 jak miałem concert II i nic nie kodowałem w radiu tylko w module kierownicy
-
Czarnula z Kaszub Audi A4 130 + KM 18cali A5 , RS4 kiera - weitec . JL
Ciekawie , daj wiecej fotek
-
Kropka Na Liczniku Km
Poniewaz to tylko delikatnie przyciemnia gdy jest ciemno zas rozjaśnia gdy jest jasno ja też nie widziałem tego do momentu zamontowania RNS-E i na mapie dobrze widac samoczynne przyciemnianie i rozjaśnianie
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Ładnie sie dzieje
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam mam kiere z b8 w b6 oraz rns-e led wszystko dziła oprucz przycisku mode (powinno chyba zmieniac radio- sd ) wyskakuje na fisie no function co moze byc ?
-
B6 DIVISION
A gdzie aktualizacja w watku ?
-
Interfejs Do Laguny Ii
Ok ale chodzi o sam program czy kabel obd 2 tez nie dobry ?
-
Interfejs Do Laguny Ii
Witam czy da sie za pomaca kabla obd2 z a4 b6 odczytac błedy w lagunie 2 ? gniazdo jest takie same czy potrzebuje innego programu do laguny ? jezeli tak to czy ktos moze polecic cos prostego . Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/klimatroniki-rodzaje-zakres-temperatur-272571/ Dzieki Józek czyli ten ktory wrzuciles w ciekawe aukcje jest od 16 st. C- B6 DIVISION
:hi:Orientuje sie ktoś czy klimatroniki z b7 kazde były od 16 st. C ? , jezeli nie to ma ktos nr. tych ktore miały taka regulacje ?- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Pod maska dojrzalem cos takiego , czy to moze byc z poduchy ?- B6 DIVISION
Maxis chyba robia dla autolandow ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Ma nr tel. w sygnaturce obok loga Ferodo- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Jak mus to mus bo denerwuje mnie te trzesienie nawet w starszych klekotach z silnikiem 1z nie ma takiego telepania ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- btw. numery poduszek sa takie same dla awx i avf ?- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Wszystkie poduszki wymieniałes ?- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam , trzesie mi przy gaszeniu i zapalaniu buda ( tylko w trakcie odplania i gaszenia ), klapa gasząca działa w 100 % nie zacina sie , po wymianie dwumasu tez nic sie nie zmieniło , czy to mogą byc poduszki ? Dodam ze przy właczonej klimie przy gaszeniu sa duzo wieksze wibracje niz na wyłączonej- B6 DIVISION
otwierasz klapke maksymalnie do tyłu i sciskasz mocno te 2 zawiasy klapki i wychodzi- B6 DIVISION
w sensie ze cala gore materiał z klapka i zamkiem ? Da sie- Drzwi przednie demontaż
Normalnie pod gumowa harmonijka w słupek jest wpinana kostka drzwi , od "wewnątrz" jest blokada , wciskasz i wyciągasz kostkę ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- http://a4-klub.pl/nadwozie-14/wypiac-kostke-drzwi-278209/- Rejestracja pojazdu
W wydziale komunikacji do takiego auta dostaniesz probne "czerwone" tablice wazne 14 albo 30 dni juz nie pamietam i z takimi jedziesz na przeglad oczywiscie OC wykupujesz sam ( nie dostaniesz od wydziału komunikacji )- Dwumasa
- B6 DIVISION