Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. Ogarnę się z garażem i od razu będzie RNS-E , póki co autko stoi pod chmurka . A nie chciałbym tak szybko jak kupiłem tak szybko go stracić Mała zapowiedź Jest i RNS-E Led Kolejny mod - VFiz
  2. Brawa za wytrwałość wrzuć foty wnętrza
  3. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kontrolka poduszek sama nie zgasnie sprawdz vagiem blad moze wtyczka gdzies luzna w kierownicy lub pod fotelami a nastepnie skasuj blad
  4. Witam posiadam kabel kkl obd2 ktorego uzywam do swego A4 B6 oraz programy Vag Com 311.2 oraz 409.1 ,Vcds Lite , Polski Vag 2.5 i 4.9 . Problem polega na braku komunikacji z wiekszascia grup w A6 C5 Avant 2.4 łaczy sie jedynie z klimatronikiem i Modułem komfortu , zaś w mojej A4 B6 łaczy sie z wiekszascia grup , logowałem juz golfa 4 , 2 x A4 b5 , Passata b4 i we wszystkich wymienionych zawsze łacznosc była , czy A6 c5 wymaga jakiegos innego oprogramowania ?
  5. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja montowałem u siebie kierownice z B8 jak miałem concert II i nic nie kodowałem w radiu tylko w module kierownicy
  6. Poniewaz to tylko delikatnie przyciemnia gdy jest ciemno zas rozjaśnia gdy jest jasno ja też nie widziałem tego do momentu zamontowania RNS-E i na mapie dobrze widac samoczynne przyciemnianie i rozjaśnianie
  7. Witam mam kiere z b8 w b6 oraz rns-e led wszystko dziła oprucz przycisku mode (powinno chyba zmieniac radio- sd ) wyskakuje na fisie no function co moze byc ?
  8. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A gdzie aktualizacja w watku ?
  9. Ok ale chodzi o sam program czy kabel obd 2 tez nie dobry ?
  10. Witam czy da sie za pomaca kabla obd2 z a4 b6 odczytac błedy w lagunie 2 ? gniazdo jest takie same czy potrzebuje innego programu do laguny ? jezeli tak to czy ktos moze polecic cos prostego . Pozdrawiam
  11. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/klimatroniki-rodzaje-zakres-temperatur-272571/ Dzieki Józek czyli ten ktory wrzuciles w ciekawe aukcje jest od 16 st. C
  13. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Orientuje sie ktoś czy klimatroniki z b7 kazde były od 16 st. C ? , jezeli nie to ma ktos nr. tych ktore miały taka regulacje ?
  14. Pod maska dojrzalem cos takiego , czy to moze byc z poduchy ?
  15. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Maxis chyba robia dla autolandow ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Ma nr tel. w sygnaturce obok loga Ferodo
  16. Jak mus to mus bo denerwuje mnie te trzesienie nawet w starszych klekotach z silnikiem 1z nie ma takiego telepania ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- btw. numery poduszek sa takie same dla awx i avf ?
  17. Wszystkie poduszki wymieniałes ?
  18. Witam , trzesie mi przy gaszeniu i zapalaniu buda ( tylko w trakcie odplania i gaszenia ), klapa gasząca działa w 100 % nie zacina sie , po wymianie dwumasu tez nic sie nie zmieniło , czy to mogą byc poduszki ? Dodam ze przy właczonej klimie przy gaszeniu sa duzo wieksze wibracje niz na wyłączonej
  19. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    otwierasz klapke maksymalnie do tyłu i sciskasz mocno te 2 zawiasy klapki i wychodzi
  20. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w sensie ze cala gore materiał z klapka i zamkiem ? Da sie
  21. Normalnie pod gumowa harmonijka w słupek jest wpinana kostka drzwi , od "wewnątrz" jest blokada , wciskasz i wyciągasz kostkę ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- http://a4-klub.pl/nadwozie-14/wypiac-kostke-drzwi-278209/
  22. W wydziale komunikacji do takiego auta dostaniesz probne "czerwone" tablice wazne 14 albo 30 dni juz nie pamietam i z takimi jedziesz na przeglad oczywiscie OC wykupujesz sam ( nie dostaniesz od wydziału komunikacji )
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na mr435 temat w 1.9TDI
    Jezeli przy gaszeniu klapa sie zamyka to n239 sprawny ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.