Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w Audi A4 B6
    Skrzynia FEC gdyby to bylo potrzebne
  2. mycha1236 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam czy zna ktos dokładny nr. poduszki pod skrzynie do A4 B6 2002 1.9 Tdi AWX , miałem nr 8E0399105HB i przy mnie mechanik dzwonił gdzies chyba do ASO i tam mu powiedzieli ze to do benzyny do diesla ma inna koncowke ... tylko że nie chciał powiedzieć jaka bo twierdzi ze zamówię gdzie indziej :facepalm: Ktos cos panowie bo sprawa dosyć pilna ?
  3. Nie wiem czy sie myle czy nie ale jezeli twoja teza jest prawdziwa w takim razie półka z dziura na rolete kosztuje ponad 4 tyś
  4. 8E5 863 411 AD to jest raczej nr. półki z roleta i całym osprzetem półki maskownica stopem itp. cena na getem 4248 zł sama roleta 2800 zł
  5. Raczej nie warto bo dostanie samej polki graniczy z cudem
  6. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po tych fotach na zewnątrz nie ma nic z pakietu s-line (chyba że lotka jest ori )
  7. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Xenon do przerobienia na bix trzeba rozklejac.
  8. mycha1236 odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Nie wiem jak rozwiązany jest tam egr i inne przed zespoły ale identyczne objawy miałem przy uwalonym egr w 1.9 do 2 tyś jak wolnossacy po 2 tyś strzał i czarna chmura
  9. Aha rozumiem czyli po kolei każdy ustawiamy w pozycji max wciśniętej i regulujemy , da się ustawić w takiej pozycji bez takiego sprzętu pokazanego w instrukcji z 1 strony wątku ?
  10. Witam , czy do regulacji luzu pompowtryskiwacza musi byc on w jakiejś odpowiedniej pozycji ? wciśnięty maksymalnie lub odwrotnie , czy nie ma to znaczenia ?
  11. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Avant czy sedan ?
  12. Śruby nie dasz rady dokręcić ponieważ z drugiej strony poduchy jest nakrętka i nic jej nie blokuje wiec obracasz cała śrubę z nakrętką , dopiero jak ściągniesz poduszkę będziesz widział czy śruba lub nakrętka ma gwint ( u mnie się poluzowało i prawie nie trzymała) i będziesz mógł to dokręcić.
  13. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    boczna czesc samochodu posiada listwy drzwi s-line . Jak najbardziej jest opcja dołożenia dolnej dokładki s-line do zwykłego zderzaka , w warsztacie jest o tym watek
  14. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest s-line + dokladka z cupry
  15. Witam , dziś próbowałem połączyć vagiem z a4 b7 2.0 tdi , wszystkie grupy łącza się bez problemu oprócz 01 i 03 , bez różnicy czy to vcd-s lite czy vag com 3.11 . Ten sam kabel i oprogramowania łączą sie z a4 b6 , golf 4 , passat b5 i innymi autami z grupy vag , w czym tkwi problem ?
  16. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyzej podalem Ci nr.
  17. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W razie czego te listwy sa takie same avant i sedan listawa lewy tył : 8E0853963 w Getem nowa ori 87 zł
  18. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pogrzebie to i znajdę od tych 2x2
  19. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    199 zł http://viaken.pl/pl/interfejs-ivag-bluetooth-android-j-polski-k-can-uds-92-2014-nowosc.html
  20. Jezeli jest to umowa na czas określony to 2 tygodnie , pracując w tej samej firmie trzecia umowa musi byc juz na czas nieokreślony wtedy wypowiedzenie obowiązuje 3 miesiące.
  21. Witam czy posiada ktos taki lewy boczek w swoim sedanie http://www.ebay.com/itm/05-08-AUDI-A4-LEFT-TRUNK-CARPET-LINER-INNER-COVER-8E5863887M-62K-OEM-/111479755894 jeżeli tak to prosiłbym o zdjęcie co powinno znajdować sie wewnątrz po otwarciu klapki bo wszędzie sa tylko fotki tak jak na tej aukcji
  22. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam , czy ktos posiada drzwiczki w lewej wykładzinie bagażnika sedan ?
  23. To lipka , ja u siebie mam h6w . Bo mozna byloby sprawdzic wsadzilbys moja od Tomnika.
  24. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tego do konca tak nikt nie stwierdzi każdy mechanik przy stukach wibracjach odrazu wskazuje dwumase choc czesto blednie... trzeba zwalic skrzynie i sprawdzic
  25. masz w5w czy h6w ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.