Treść opublikowana przez mycha1236
-
bagaznik otwierany z kluczyka
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283614-zawiasy-klapy-a4-b6b7-ori-ze-sprezynkami/
-
Roleta elektryczna sedan
Aha rozumiem , a nr kostki do modulu z rolety nr 19
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Rzadko , aczkolwiek tez tak mam ze nawet nieszczęsna "dwójka" wejdzie idealnie
-
Roleta elektryczna sedan
witam , na schemacie widac pod nr.16 silnik elektryczny podłączony do modulu rolety , do czego to sluzy i czy jest niezbędne w tym modzie ? i czy dysponuje ktos nr , kostki do modułu ?
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Ok , dysponujesz moze numerami tych zestawow naprawczych ?
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Tam ma byc sztywno czy sa jakies dopuszczalne luzy ?
-
[ B6 AWX ] Sedan Avus Silver S-line 1.9 TDI
Ja tez tak sie zrobilem z ta galka ale odsprzedalem i kupilem ori a4 w aso
-
Zmiana galki biegow
Jest ori ale z a3 jest troche slabszej jakosci wzgledem a4
-
[ B6 AWX ] Sedan Avus Silver S-line 1.9 TDI
Wlasnie napisalem Ci ze to jest z a3 nie jest dedykowana do a4 to jest poprostu sama gałka z a3 ta z mieszkiem jest identyczna galka a4 jest wogole innej jakosci i kosztuje z mieszkiem 420 zł
-
[ B6 AWX ] Sedan Avus Silver S-line 1.9 TDI
To gałka z a3 tu masz to samo z mieszkiem za 129 zł http://allegro.pl/nowa-galka-mieszek-audi-a3-8l-01-03r-skora-s-line-i4550374646.html Na tej aukcji jest tylko 6-biegowa ponieważ w a3 5 biegow jest inaczej rozlozone jak w a4 i by nie pasowalo ...
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
W jaki sposob sprawdzic czy to to ?
-
Pęknięta szybka licznika
Obudowa jest skrecona i na zatrzaski bez problemu wymienisz
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Hmm wiesz moze w ktorym miejscu on jest , trzeba by to sprawdzic , nie dopisalem tego wczesniej ale wydaje mi sie ze te wszystkie niedogodnosci pojawily sie po wymianie kompletu sprzegla + dwumas , skrzynia byla zrzucana u innego mechanika stwierdzil ze wszystko z kompletem ok i jest dobrze zlozony nic sie nie zmienilo . Moze przy wymianie zostało cos uszkodzone miedzy lewarkiem a skrzynia ( np. ten tlumik drgan) ?
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Jezeli tak jest to ok , mysle ze wszyscy tak twierdza poniewaz na zdjeciu z tej perspektywy wyglada jakby byla sporo ciemniejsza od kierownicy a to juz nie jest normalne.
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
nie tyle chodzi tu o sama kierownice bo widac ze obszyta co o poduszke ze bylby to raczej zblizony kolor bo dwukolorowych kierownic raczej nie było w b6
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Czy nie tak to powinno wyglądać ?
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
haczenie to haczenie nie wydobywaja sie zadne dzwieki poprostu tak jakby blokowalo wrzucenie biegu musze uzyc wiekszej sily , zgrzytow brak tlumik drgan masz na mysli plecionke czy dwumas ?
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Witam męczy mnie problem w mojej a4 b6 1.9 tdi awx drgania lewarka podczas przyspieszania najbardziej na 2 biegu ale na reszcze biegow tez występuje , poza drganiem mam problem z haczeniem szczegolnie 2 biegu reszta tylko delikatnie , w czym moze byc problem ?
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Ładne autko co do grilla s4 w zwykły zderzak albo dotniesz zderzak do całego grilla albo sama kratke s4 do ramki zwykłego zderzaka
-
Drgania lewarka zmiany biegów
Jezeli chodzi o poduszki pod silnikiem gumowo olejowe to tylko ori , ale gumowe np. pod skrzynie lema powinna byc rownie dobra jak ori
-
error zamiast kilometrów na liczniku a4 b6 2004r
Nie wyjdzie wiecej a wlasciwie to samo jezeli 500 zł , jezeli koledzy maja czerwony fis to dobra okazja do zmiany na kolor ja w 500 zł zamknelem sie z kosztem licznika kolor fis i kodowania.
-
Drgania lewarka zmiany biegów
poduszka pod skrzynia ?
-
Rysujacy sie schowek pasazera
2002 to nie koniec produkcji mam ns mysli 2004 r
-
Rysujacy sie schowek pasazera
Poprawiono to dokladnie na koniec produkcji b6 , w b7 na 100 % juz bedzie miał poprawiona powłoke.
-
Rysujacy sie schowek pasazera
W b7 sa juz poprawione te plastiki i problem ten nie wystepuje.