Treść opublikowana przez mycha1236
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
a normalna zarowka w tej lampie działa bez problemu ?
-
B6 DIVISION
Moj ori tez wykończył sie raptownie , tzn. czuc bylo wcześniej ze juz nie jest taki skuteczny jak byl rok wstecz ale z dnia na dzien zaczelo telepać przy ruszaniu i odpalaniu , koniec końców okazało sie ze jest zablokowany w jedna strone
-
B6 DIVISION
Moze ustwac poprzez rozszerzalność cieplna , gdy metal dostaje temp. moze zmienic troszke objetosc i dopasowac sie lub zmniejszyc luz , tak czy siak jezeli to dwumas to juz konczy zywot
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Kup od Tomnika jezdze na takich 2 rok i wszystko w porządku btw, zamieniałes te ledy miejscami z tej działającej do tej nie działającej ?
-
Roleta elektryczna sedan
Jest prz rolecie
-
Stukanie w okolicach skrzyni/półosi
Ja miałem prawie identyczne obiawy stukało przy ruszaniu na dziurach , okazało sie ze poduszka skrzyni byla poluzowana , u mnie była ta srodkowa sruba na torx trzymajaca w kupie poduszke i podpore skrzyni
-
B6 DIVISION
Ja tez wczesniej mialem concert II i wszystko na przjesciowkach bez lutowania i po porawnym kodowaniu wszystko gra jak trzeba
-
B6 DIVISION
Navi da sie wyjac ale potrzebujesz do tego 4 wyjmakow
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Czyli normalny jednak ja miałem takie ze tylko gora /dol i nic wiecej ale przypadek ten sam czyli brzęczał na dziurach ... wymieniłem stelaże na inne i po problemie- B6 DIVISION
Ja miałem pewnie masz regulowany tylko w 1 płaszczyźnie ( gora / dol ) ?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ogolnie to jest rura wydechowa webasto , nie wiem czy sam taki kawałek dostaniesz gdzieś najwyzej kupic na metry i dosztukować np. http://allegro.pl/rura-wydechowa-wydech-wydechu-webasto-tlumik-25cm-i4851057877.html- Poduszka skrzyni czy nadaje sie do wymiany ?
To wszystko jest tylko chodzi o stan poduszki ( czesci gumowej ) po powiekszeniu zdjecia widac jest popekana- Poduszka skrzyni czy nadaje sie do wymiany ?
Witam ostatnim czasem poluzowała mi sie śruba trzymająca poduszkę skrzyni biegów i ukazał mi sie taki widok , czy poduszka kwalifikuje się do wymiany ?- Dziwne zachowanie silnika
swieca raczej odpada ja mialem 1 sprawna i takich objawów nie bylo a jak sie troche rozgrzeje to tez buja ?- B6 DIVISION
Jak puściła olej to juz po niej , wtyczka jest do sygnalizacji błędu jak juz całkiem będzie sucha , jak wymieniac to tylko na ori AVON ( ok 450 zł )- B6 DIVISION
W mojej A4 ktoś wcześniej wsadził akumulator Moll 760/91 i taki też dalej siedzi , jest bixenon , navi , webasto , grzane d*py itd- B6 DIVISION
miałem to samo, wymieniłem manetkę po miesiącu znów to samo , wystarczy rozebrać i wyczyścić styki i wszystko hula jak nowe ( chyba ze sa uszkodzone)- Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Dzieki turzol- Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Czy ten olej G052512A2 mozna zalac do diesla AWX 5bieg ?- Polecane opony zimowe
Wrd3 sa kierunkowe a a3 asymetryczne- Kontrolki po wcisnieciu CHECK
po wciśnięciu tego przycisku sprawdza na twoje rzadanie klocki ham. / płyn ham. , poziom oleju i płynu chłodniczego oraz temp. jezeli na koniec jest OK wiec jest wszystko w porządku To nie Check tylko ten klucz o ile dobrze pamietam pokazuje liczebe km do service- B6 DIVISION
Bo masz skrzynie manual Trzeba dorezac skrzynie automatyczna- Polecane opony zimowe
Nie finlandzkie tylko fińskie Ja mam Nokiany rosyjskie i fińskie i wydaje się, że nie ma żadnych różnic. Dziś na Agito promocja - Nokian WR D3 205/55 R16 po 279 zł/szt Oba przymiotniki sa poprawne i fiński i finlandzki , choc w tym wypadku moze bardziej trafny jest fińskie , dzieki za odpowiedz. - B6 DIVISION