Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. a normalna zarowka w tej lampie działa bez problemu ?
  2. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moj ori tez wykończył sie raptownie , tzn. czuc bylo wcześniej ze juz nie jest taki skuteczny jak byl rok wstecz ale z dnia na dzien zaczelo telepać przy ruszaniu i odpalaniu , koniec końców okazało sie ze jest zablokowany w jedna strone
  3. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moze ustwac poprzez rozszerzalność cieplna , gdy metal dostaje temp. moze zmienic troszke objetosc i dopasowac sie lub zmniejszyc luz , tak czy siak jezeli to dwumas to juz konczy zywot
  4. Kup od Tomnika jezdze na takich 2 rok i wszystko w porządku btw, zamieniałes te ledy miejscami z tej działającej do tej nie działającej ?
  5. Jest prz rolecie
  6. Ja miałem prawie identyczne obiawy stukało przy ruszaniu na dziurach , okazało sie ze poduszka skrzyni byla poluzowana , u mnie była ta srodkowa sruba na torx trzymajaca w kupie poduszke i podpore skrzyni
  7. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tez wczesniej mialem concert II i wszystko na przjesciowkach bez lutowania i po porawnym kodowaniu wszystko gra jak trzeba
  8. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Navi da sie wyjac ale potrzebujesz do tego 4 wyjmakow
  9. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli normalny jednak ja miałem takie ze tylko gora /dol i nic wiecej ale przypadek ten sam czyli brzęczał na dziurach ... wymieniłem stelaże na inne i po problemie
  11. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem pewnie masz regulowany tylko w 1 płaszczyźnie ( gora / dol ) ?
  12. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stanley
  13. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogolnie to jest rura wydechowa webasto , nie wiem czy sam taki kawałek dostaniesz gdzieś najwyzej kupic na metry i dosztukować np. http://allegro.pl/rura-wydechowa-wydech-wydechu-webasto-tlumik-25cm-i4851057877.html
  14. To wszystko jest tylko chodzi o stan poduszki ( czesci gumowej ) po powiekszeniu zdjecia widac jest popekana
  15. Witam ostatnim czasem poluzowała mi sie śruba trzymająca poduszkę skrzyni biegów i ukazał mi sie taki widok , czy poduszka kwalifikuje się do wymiany ?
  16. mycha1236 odpowiedział(a) na jozek726 temat w 1.9TDI
    swieca raczej odpada ja mialem 1 sprawna i takich objawów nie bylo a jak sie troche rozgrzeje to tez buja ?
  17. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak puściła olej to juz po niej , wtyczka jest do sygnalizacji błędu jak juz całkiem będzie sucha , jak wymieniac to tylko na ori AVON ( ok 450 zł )
  18. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W mojej A4 ktoś wcześniej wsadził akumulator Moll 760/91 i taki też dalej siedzi , jest bixenon , navi , webasto , grzane d*py itd
  19. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem to samo, wymieniłem manetkę po miesiącu znów to samo , wystarczy rozebrać i wyczyścić styki i wszystko hula jak nowe ( chyba ze sa uszkodzone)
  20. Czy ten olej G052512A2 mozna zalac do diesla AWX 5bieg ?
  21. Wrd3 sa kierunkowe a a3 asymetryczne
  22. po wciśnięciu tego przycisku sprawdza na twoje rzadanie klocki ham. / płyn ham. , poziom oleju i płynu chłodniczego oraz temp. jezeli na koniec jest OK wiec jest wszystko w porządku To nie Check tylko ten klucz o ile dobrze pamietam pokazuje liczebe km do service
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo masz skrzynie manual Trzeba dorezac skrzynie automatyczna
  24. Nie finlandzkie tylko fińskie Ja mam Nokiany rosyjskie i fińskie i wydaje się, że nie ma żadnych różnic. Dziś na Agito promocja - Nokian WR D3 205/55 R16 po 279 zł/szt Oba przymiotniki sa poprawne i fiński i finlandzki , choc w tym wypadku moze bardziej trafny jest fińskie , dzieki za odpowiedz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.