Treść opublikowana przez mycha1236
-
S4 Sedan
Jest to Clh - ma za zadanie gdy jest aktywny oświetlać Ci droge "do domu" po zmroku ( świecą halogeny ), Kratke halogenu dostaniesz w aso , kosztuje grosze. Ps. Fura pierwsza klasa
-
B6 DIVISION
To było jako opcja nie każde szkła w b6 były grzane
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam po monatzu wzmaka bose z a6 c5 wszystko gra ,lecz na wyciszonej muzyce sub buczy co moze byc nie tak ?
-
Brak dźwięku w tylnych głośnikach
Wzmacniacz odpowiada za dzwiek w tylnych glosnikach i subie , w ori bose wzmacniacz daje dzwiek rowniez na przod
-
Zmiana halogenow na xenon/bixenon
Witam jak wyglada sprawa ze zmiana lamp w c5 na xenon / bixenon ? ( nie mowie tu o samopoziomie i spryskach ) czy sprawa polega tylko na przepieciu wtyczek p&p ? czy sprawa jest bardziej skomplikowana ?
- B6 DIVISION
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Takze wychwalanie go w tym przypadku przy wymaganej normie 505.01 mija sie z celem bo cudow w LM z technologia syntetyczna w porownaniu do motula nie ma
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Olej, który podałeś jest w PEŁNI SYNTETYCZNY. LIQUI MOLY w przeciwności do firm takich jak CASTROL nie podaje na opakowaniach błędnej informacji. Trzeba wystarczy umieć czytać i jest tam jasno napisane, że albo technologia syntetyczna, ale pełny syntetyk. Kolejny olej, który będę wlewał do swojego samochodu to będzie właśnie ten, który podałeś, tylko, że w wersji diesel. Motul bardzo szybko traci swoje właściwości i po kilku tys KM silnik chodzi jak sieczkarnia. To nie jest moja tylko opinia, a też innych użytkowników. Oczywiście nikomu nie zabraniam korzystania z tego oleju i każdy może mieć swoje zdanie. Olej Motul XCESS 8100 mam właśnie z galonoleje, gdzie był polecany on na tym forum. W takim razie czy LM posiada w ofercie olej w pełni syntetyczny z norma dla PD 505.01 ?
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Zeby to były tylko drgania to raczej bym nie drążył , ale mam problemy ze zmiana biegow mianowicie haczenie najbardziej wyraźne na 2 i to jest najgorsze w tym wszystkim
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Tomku kolory jak i kroje sa według własnego widzimisię to są tylko przykłady . Jarek widziałem tą aukcje znacznie taniej jest obszyc swoje fotele jak również wybierzesz co chcesz No i środek pikowany , perforowany czy gładki ?
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Dziękuje :hi:w miarę możliwości cały czas do przodu Chodzi mi po głowie z racji niewygórowanej ceny i niedalekiej odległości (60 km) obszycie foteli w firmie Skanleder , na forach bmw maja pozytywne opinie zastanawiam sie nad kolorystyka i wzorem cena za a4 z boczkami 2200-2700 zł przykładowe prace: Co myślicie ?
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Daj foty wnetrza
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Kiedy spot
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Dzieki bardzo , z roleta nie ma az tak duzo roboty jak sie wydaje na spokojnie 3 godzinki z posprzątaniem narzędzi
-
Przepływomierz do wymiany ?
Otóż to w klekocie jest to 003
-
Roleta elektryczna sedan
Okej to wszystko poskręcane schemat dobrze pamiętałeś zagrało wszystko
-
Przepływomierz do wymiany ?
czyżbym coś pomylił w jakim nr. bloku znajduj sie dane z przeplywki ?
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Efekt wczorajszego rezania podziękowania dla Bielun22 za wskazówki demontażu i montażu półki
-
Przepływomierz do wymiany ?
Witam auto ostatnio zaczelo slabiej sie zbierac silnik 1.9 tdi awx po chipie , egr zaslepiony http://vaglog.rtnet.pl/log_185966.html http://vaglog.rtnet.pl/log_185965.html W jakim stanie jest przepływka ?
-
Roleta elektryczna sedan
W rolecie od spodu sa 4 wsowki na sruby po montazu polki pasuja one na dziury w metalowym stelazu nadwozia na polke czy ta roleta ma byc przykrecona 4 srubami z nadwoziem ?
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Gdziekolwiek nawet pod biedronka na granicy dość spory parking i zawsze jest gdzie stanąć pogadać aczkolwiek z 16 " opona 55 zmieniłem na 17" 45 wizualnie jest różnica wielka
-
B6 DIVISION
Zapewne pomyslales o naklejce
-
B6 DIVISION
Mam niemca i tez mam tak samo
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Az tak źle z tymi drogami to u nas nie ma , choć sam jeżdżę teraz na 17 i dla mnie komfort jest całkiem przyzwoity i zaniecha seryjnie twardsza , przy normalnej i na 18 będzie dobrze . Z malowaniem wszystko jest możliwe pryśniesz to sobie plastdipem Ps. Kiedy jakiś spot na naszym gruncie ?
-
B6 DIVISION
Takie pytania zadajemy w dziale zakup kontrolowany