Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. mycha1236 odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Jest to Clh - ma za zadanie gdy jest aktywny oświetlać Ci droge "do domu" po zmroku ( świecą halogeny ), Kratke halogenu dostaniesz w aso , kosztuje grosze. Ps. Fura pierwsza klasa
  2. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było jako opcja nie każde szkła w b6 były grzane
  3. Witam po monatzu wzmaka bose z a6 c5 wszystko gra ,lecz na wyciszonej muzyce sub buczy co moze byc nie tak ?
  4. Wzmacniacz odpowiada za dzwiek w tylnych glosnikach i subie , w ori bose wzmacniacz daje dzwiek rowniez na przod
  5. Witam jak wyglada sprawa ze zmiana lamp w c5 na xenon / bixenon ? ( nie mowie tu o samopoziomie i spryskach ) czy sprawa polega tylko na przepieciu wtyczek p&p ? czy sprawa jest bardziej skomplikowana ?
  6. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stichy
  7. Takze wychwalanie go w tym przypadku przy wymaganej normie 505.01 mija sie z celem bo cudow w LM z technologia syntetyczna w porownaniu do motula nie ma
  8. Olej, który podałeś jest w PEŁNI SYNTETYCZNY. LIQUI MOLY w przeciwności do firm takich jak CASTROL nie podaje na opakowaniach błędnej informacji. Trzeba wystarczy umieć czytać i jest tam jasno napisane, że albo technologia syntetyczna, ale pełny syntetyk. Kolejny olej, który będę wlewał do swojego samochodu to będzie właśnie ten, który podałeś, tylko, że w wersji diesel. Motul bardzo szybko traci swoje właściwości i po kilku tys KM silnik chodzi jak sieczkarnia. To nie jest moja tylko opinia, a też innych użytkowników. Oczywiście nikomu nie zabraniam korzystania z tego oleju i każdy może mieć swoje zdanie. Olej Motul XCESS 8100 mam właśnie z galonoleje, gdzie był polecany on na tym forum. W takim razie czy LM posiada w ofercie olej w pełni syntetyczny z norma dla PD 505.01 ?
  9. Zeby to były tylko drgania to raczej bym nie drążył , ale mam problemy ze zmiana biegow mianowicie haczenie najbardziej wyraźne na 2 i to jest najgorsze w tym wszystkim
  10. Tomku kolory jak i kroje sa według własnego widzimisię to są tylko przykłady . Jarek widziałem tą aukcje znacznie taniej jest obszyc swoje fotele jak również wybierzesz co chcesz No i środek pikowany , perforowany czy gładki ?
  11. Dziękuje :hi:w miarę możliwości cały czas do przodu Chodzi mi po głowie z racji niewygórowanej ceny i niedalekiej odległości (60 km) obszycie foteli w firmie Skanleder , na forach bmw maja pozytywne opinie zastanawiam sie nad kolorystyka i wzorem cena za a4 z boczkami 2200-2700 zł przykładowe prace: Co myślicie ?
  12. Dzieki bardzo , z roleta nie ma az tak duzo roboty jak sie wydaje na spokojnie 3 godzinki z posprzątaniem narzędzi
  13. Otóż to w klekocie jest to 003
  14. Okej to wszystko poskręcane schemat dobrze pamiętałeś zagrało wszystko
  15. czyżbym coś pomylił w jakim nr. bloku znajduj sie dane z przeplywki ?
  16. Efekt wczorajszego rezania podziękowania dla Bielun22 za wskazówki demontażu i montażu półki
  17. Witam auto ostatnio zaczelo slabiej sie zbierac silnik 1.9 tdi awx po chipie , egr zaslepiony http://vaglog.rtnet.pl/log_185966.html http://vaglog.rtnet.pl/log_185965.html W jakim stanie jest przepływka ?
  18. W rolecie od spodu sa 4 wsowki na sruby po montazu polki pasuja one na dziury w metalowym stelazu nadwozia na polke czy ta roleta ma byc przykrecona 4 srubami z nadwoziem ?
  19. Gdziekolwiek nawet pod biedronka na granicy dość spory parking i zawsze jest gdzie stanąć pogadać aczkolwiek z 16 " opona 55 zmieniłem na 17" 45 wizualnie jest różnica wielka
  20. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapewne pomyslales o naklejce
  21. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam niemca i tez mam tak samo
  22. Az tak źle z tymi drogami to u nas nie ma , choć sam jeżdżę teraz na 17 i dla mnie komfort jest całkiem przyzwoity i zaniecha seryjnie twardsza , przy normalnej i na 18 będzie dobrze . Z malowaniem wszystko jest możliwe pryśniesz to sobie plastdipem Ps. Kiedy jakiś spot na naszym gruncie ?
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie pytania zadajemy w dziale zakup kontrolowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.