Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest , w przypadku poczty musi być to uwzględnione przy wysyłce i kosztuje to dodatkowych kilka zł
  2. Pozdro z Gołdapi dodaje do ON dfa-39 i AWX nigdy mnie nie zawiódł w zimę
  3. mycha1236 odpowiedział(a) na Fido temat w 1.9TDI
    problem nie leży tam gdzie go zaznaczyłeś tylko wyżej leje sie z łączenia rur intercoolera , miałem to samo wystarczy wymienić oring za 15 zł i o problemie zapomniałem
  4. Specyfikacje: VW 505 01 - 502 00 - 505 00; FORD WSS M2C 917A. ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- jak wół 505 00
  5. Juz nie polecasz oil-landu ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. Dołączam się do pytania
  7. mycha1236 odpowiedział(a) na marhiw temat w 1.9TDI
    wężyk u góry egr zdejmij go i weżyk zaslep np. srubka
  8. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja sprawę zgłaszałem telefonicznie we wtorek a w czwartek był u mnie rzeczoznawca , z wypłata pieniedzy nie pomogę gdyż u mnie sprawca odmówił przyjęcia mandatu i czekałem na sprawę
  9. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To załóż temat , wyślij zgłoszenie do Divisionu i oczekuj na decyzje
  10. to chyba jak utrzymujesz w jeździe 2500-3000 obr/ min
  11. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dwie z prawej od góry Pirelli p6000
  12. Hmm.. nie chodzi tu o Vacum pompe ?
  13. Ja brałbym 3 tyś jak masz dobrego lakiernika / blacharza to nawet znaku nie będzie , zobacz w moj wątek http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/kolizja-sprawca-przyznaje-sie-winy-284612/ ja takie uszkodzenia naprawiłem kosztem ok. 700 zł - ubezpieczyciel wypłacił mi 3,8 tyś zł więc nie wiem czy od TU dostaniesz więcej jak 3 tyś
  14. mycha1236 odpowiedział(a) na UpalonY temat w 1.8T
    A pamiętasz jak kilka miesięcy temu wszyscy Ci doradzali żebyś nie szukał b5 za 5-6 tyś zł , a teraz wyjdzie z remontem pewnie ponad 10 tyś
  15. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/sprzedam-audi-a4-1-8t-sedan-srebrny-2002-a-290396/ W miedzy czasie dolny grill komuś sie do reki przykleił
  16. Motul Specyfic 505.01 5w40:wink: przeszedlem z Castrola Edge 5w40 i na motulu ciszej klekocze ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Wymiana 10 -15 tyś . Longlife nie wplywa dobrze na silnik
  17. mycha1236 odpowiedział(a) na wieczor15 temat w 1.9TDI
    jak masz 2001 r. to na pewno nie będzie
  18. Witam:hi: temat do zamknięcia autko zrobione wiozłem pieniądze zaoferowane przez Warte , sprawa poszła do sądu rozprawy nie było ( bynajmniej ja nic o tym nie wiem ) dzis o 10 rano dostałem sms od warty ze odszkodowanie zostało przyznane i pieniądze zostaną przelane w ciagu 2 dni - o 15 kasa była na koncie
  19. mycha1236 odpowiedział(a) na pagan temat w 1.9TDI
    u każdego trochę dmucha z tego co czytałem na forum pompowtryskiwacze sa smarowane chmura olejowa , a jak wyjmujesz bagnet i gazujesz to normalne ze pochlapie trochę , ja z tym dźwiękiem turbo jeżdżę juz około 4 miesiące i jest wszystko ok , dziek jest zwiazany z lekkim przeładowaniem regulacja gruchy może pomoc albo czyszczenie VNT zrób komplet logow jezeli jest cos nie tak to wszystko bedzie widac
  20. mycha1236 odpowiedział(a) na wieczor15 temat w 1.9TDI
    Tak to wygląda u mnie 4mm na kolektorze 1,5 mm na egr pol roku tak smigam i jest lux
  21. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    okej
  22. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jozek masz może nr. przelacznika bez skladania lusterek i wersje pod 2 el. szybki
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Jest jakis DIY jak wyrezac chrom przyciski szybek i pokrętło lusterek ?
  24. ja chciałem zaoszczędzić i kupiłem od a3 ... ale nie ta jakosc , chytry dwa razy traci niektórzy nie widzą róznicy miedzy tymi 2 gałkami , ja miałem obie i napisałem swoje odczucia
  25. nie chodzi o dzwiek... chodzi o komfort ze buda wcale nie telepie nie czuc pracy silnika w samochodzie , że klekocze to normalne przecież to diesel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.