Treść opublikowana przez mycha1236
-
B6 DIVISION
Jest , w przypadku poczty musi być to uwzględnione przy wysyłce i kosztuje to dodatkowych kilka zł
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
Pozdro z Gołdapi dodaje do ON dfa-39 i AWX nigdy mnie nie zawiódł w zimę
-
Zaolejenie części silnika
problem nie leży tam gdzie go zaznaczyłeś tylko wyżej leje sie z łączenia rur intercoolera , miałem to samo wystarczy wymienić oring za 15 zł i o problemie zapomniałem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Specyfikacje: VW 505 01 - 502 00 - 505 00; FORD WSS M2C 917A. ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- jak wół 505 00
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Juz nie polecasz oil-landu ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
prawidłowe odpowietrzenie wysprzęglika
Dołączam się do pytania
-
zamulenie na 1 i 2 biegu
wężyk u góry egr zdejmij go i weżyk zaslep np. srubka
-
B6 DIVISION
Ja sprawę zgłaszałem telefonicznie we wtorek a w czwartek był u mnie rzeczoznawca , z wypłata pieniedzy nie pomogę gdyż u mnie sprawca odmówił przyjęcia mandatu i czekałem na sprawę
-
B6 DIVISION
To załóż temat , wyślij zgłoszenie do Divisionu i oczekuj na decyzje
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
to chyba jak utrzymujesz w jeździe 2500-3000 obr/ min
-
B6 DIVISION
Dwie z prawej od góry Pirelli p6000
-
Nie można odpalić na zimnym silniku.
Hmm.. nie chodzi tu o Vacum pompe ?
-
Kolizja najechanie na tył Niuni
Ja brałbym 3 tyś jak masz dobrego lakiernika / blacharza to nawet znaku nie będzie , zobacz w moj wątek http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/kolizja-sprawca-przyznaje-sie-winy-284612/ ja takie uszkodzenia naprawiłem kosztem ok. 700 zł - ubezpieczyciel wypłacił mi 3,8 tyś zł więc nie wiem czy od TU dostaniesz więcej jak 3 tyś
-
Silnik - W czym problem?
A pamiętasz jak kilka miesięcy temu wszyscy Ci doradzali żebyś nie szukał b5 za 5-6 tyś zł , a teraz wyjdzie z remontem pewnie ponad 10 tyś
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/sprzedam-audi-a4-1-8t-sedan-srebrny-2002-a-290396/ W miedzy czasie dolny grill komuś sie do reki przykleił
-
Jaki olej zalać gdy auto jeździło na niemieckim vapsoilu 5W30 ?
Motul Specyfic 505.01 5w40:wink: przeszedlem z Castrola Edge 5w40 i na motulu ciszej klekocze ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Wymiana 10 -15 tyś . Longlife nie wplywa dobrze na silnik
-
zaslepki EGR
jak masz 2001 r. to na pewno nie będzie
-
Kolizja , sprawca nie przyznaje sie do winy ?
Witam:hi: temat do zamknięcia autko zrobione wiozłem pieniądze zaoferowane przez Warte , sprawa poszła do sądu rozprawy nie było ( bynajmniej ja nic o tym nie wiem ) dzis o 10 rano dostałem sms od warty ze odszkodowanie zostało przyznane i pieniądze zostaną przelane w ciagu 2 dni - o 15 kasa była na koncie
-
Chlapanie Olejem z Bagnetu
u każdego trochę dmucha z tego co czytałem na forum pompowtryskiwacze sa smarowane chmura olejowa , a jak wyjmujesz bagnet i gazujesz to normalne ze pochlapie trochę , ja z tym dźwiękiem turbo jeżdżę juz około 4 miesiące i jest wszystko ok , dziek jest zwiazany z lekkim przeładowaniem regulacja gruchy może pomoc albo czyszczenie VNT zrób komplet logow jezeli jest cos nie tak to wszystko bedzie widac
-
zaslepki EGR
Tak to wygląda u mnie 4mm na kolektorze 1,5 mm na egr pol roku tak smigam i jest lux
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
jozek masz może nr. przelacznika bez skladania lusterek i wersje pod 2 el. szybki
-
B6 DIVISION
:hi:Jest jakis DIY jak wyrezac chrom przyciski szybek i pokrętło lusterek ?
-
Gałka zmiany biegów
ja chciałem zaoszczędzić i kupiłem od a3 ... ale nie ta jakosc , chytry dwa razy traci niektórzy nie widzą róznicy miedzy tymi 2 gałkami , ja miałem obie i napisałem swoje odczucia
-
Preparat czyszczący układ paliwowy.Forté Advanced Diesel
nie chodzi o dzwiek... chodzi o komfort ze buda wcale nie telepie nie czuc pracy silnika w samochodzie , że klekocze to normalne przecież to diesel