Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. Przejechałem 300 km na owym środku od Czesława i smiało moge stwierdzić ze jest różnica samochód lepiej sie zbiera szczególnie w zakresie 3 tyś obr. w góre no i nie trzęsie cyklicznie buda , pod względem drań silnik pracuje na wolnych jak benzynowy nic nie trzęsie na pewno wróce po srodek za 15 tyś km . Polecam Ps. Osoby które hejtuja tego typu środki są święcie przekonani ze to nie może działac , a nigdy tego nie stosowali ... nie rozumiem po co zabieraja głos
  2. ja odpinałem kostki na 15 min i nie wolalo o żaden kod podłączyłem i hulalo normalnie:wink:
  3. NOWA GAŁKA AUDI A3 S-LINE SKÓRZANY MIESZEK ORYG! (3605938160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mieszek trzeba naciagnac na ramke a4 i bedzie pasowala p&p mialem taka przez 2 miesiące nastepnie kupilem taka jak jaka wkleiles ty czyli ori z A4 - dla mnie osobiscie nie ma porównania cena niższa a3 i jakość tez z a3 jest mniejsza strasznie lekka marnej jakosci plastik ( latwo zlamac lapki do mocowania galki do drążka ) skóra niższej jakosci ( inna w dotyku ) ta szyjka stalowa jest dłuższa i gałka sama w sobie jak pisalem jest plastikowa pod skora a w a4 jest lekko miękka . Mimo wszystko za cene 130 zł nic lepszego nie znajdziesz
  4. To jestes w bledzie kolego , bo mialem podobnie po wymianie dwumasu dalej trzepalo buda przy paleniu i gaszeniu po wymianie kpl. poduszek nic nie trzesie
  5. mycha1236 odpowiedział(a) na Dameq temat w 1.9TDI
    Zrobiłem na edge 5w-40 9 tyś km i nie zauważyłem ubytku oleju jeżeli jest to może 100 ml , jesteś pewny tego turbo ? moze slabo wykonana regeneracja albo nieodpowiednia eksploatacja spowodowalo ze turbo juz puszcza olej ?. Raczej dolewanie 1,2 -1,5 L od wymiany do wymiany nie jest normalne w AWX / AVF Silnik 1.9 tdi AWX
  6. Ja u siebie wymienialem zestaw glownym powodem byl juz bardzo wysoko biorace sprzeglo i twardy pedał jedynym objawem dwumasy jakim mialem to dosyc mocne telepanie budy przy ruszaniu , ale wymienilem komplet tj. dwumas tarcza docisk lozysko
  7. Niestety , ciezko stwierdzic czy to powoduje docisk ,możesz nagrac i wrzucic tutaj ten dzwiek przy odpalaniu auta , zdarza sie ze nowe dwumasy maja wade fabryczna i albo odrazu dostaja luzu albo po kilku dniach
  8. Nie zrozumiales, zdziwilem sie ze jak wymienil dwumas to nie wymienil docisku i lozyska
  9. wymienic dwumas i tarcze a nie wymienic doscisku i lozyska ...
  10. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie, że występowały. Wariant z xenon i bez CLH Potrzebna mi taka dla kumpla ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Znalazłem, to jest wyciągane tak jak wszystkie przyciski CLH/DRL/Regulacja? LISTWA WLACZNIKA SWIATEL AUDI A4 B6 2.5TDI (3583921472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Tak jest normalnie wyciągany jak clh/drl i regulacja
  11. mycha1236 odpowiedział(a) na carbonek temat w 1.9TDI
    Zgadza sie
  12. U mnie działa szkoda tylko , że nie przenosi tego info na fis bo patrzeć na radio to tak średnio
  13. Właśnie zamówiłem buteleczkę tego preparatu u Czesława , po zastosowaniu podzielę się wrażeniami
  14. Jak kierunki nie mignely oznacza to w teori ze ktores z drzwi , maska lub bagażnik nie jest zamknięty , ja mam u siebie ciagle blad w sterowniku od drzwi pasazera przez uszkodzony mikrostyk i kierunki mi zawsze migaja przy zamykaniu . A dzwi pasażera sie zamykają razem z innymi ?
  15. :hi:Pozwolę sobie odkopać stary temat , ale to jedyny wątek gdzie ktoś miał taki problem jak mam ja . Mianowicie chodzi o sprzęgło co prawda u mnie jest 1.9 Tdi AWX ale problem jest ten sam , po wymianie kompletu tj. dwumas , docisk , tarcza , lozysko mam problem z tarciem na pedale sprzęgła , przy przyspieszaniu tez czuje mrowienie . Mechanicy ktorzy to robili uwazaja ze jest ok poduszki sprawdzili , po wymianie rowniez odczuwam lekkie haczenie przy zmianie biegów 2 i 3 , czy ktoś miał to samo lub wie jak Flyer rozwiązał ten problem ?
  16. Z tego co wiem to w sprzegle nic sie nie dociera zaklada sie nowy komplet i ma byc wszystko dobrze
  17. Tak trzeba ściągnąć kiere , obudowę kierownicy taśmę i wtedy po odkręceniu manetek tempomatu jak jest i wycieraczek można wyciągnąć na stół manetkę kierunków ( manetke rozebrac wyjac zielana plytke i wyczyścić )
  18. zaśniedziały styki na płytce (biały nalot ) przełącznika kierunkowskazów miałem to samo ostatnio rozebrałem go wyczyściłem i jak nówka
  19. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witaj , pisalem ostatnio do Ciebie w sprawie tego zestawu ale nie odpowiedziaales , masz moze foto tego zestawu i w jakim stanie tunel? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk now Free
  20. a przy sprzęgle nie bylo by problemu z wrzuceniem każdego biegu a nie tylko 1 i wstecznego ?
  21. Tak jak wyżej pisałem jeżeli reszta wchodzi normalnie a 1 i wsteczny to podejrzany jest synchronizator 1 biegu
  22. Wydaje mi się ze może to być synchronizator 1 biegu , inne biegi wchodzą dobrze ?
  23. Popieram. To nie popierajcie tylko namiar dajcie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.