Treść opublikowana przez mycha1236
-
Dobrzy chiptunerzy
To wysyłaj Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk now Free
-
Dobrzy chiptunerzy
nie mazury ale np. TURBODIESEL.PL CHIPTUNING TUNING HAMOWNIA BIAŁYSTOK | chiptuning tuning białystok turbobenzyna turbodiesel hamownia 4×4 Ktoś robił tam czy wygooglowane ?
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
Dlaczego Mann nie ?
-
Dobrzy chiptunerzy
:hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx
-
uchwyt na kubek
nie cuduj z parą ani psikaniem płynami bo pod kubkiem masz radio... wyjecie kubka to 5 min odnośniki do instrukcji wyżej podali koledzy
-
regenerowany dwumas
Jezeli jednostka ori to 5 biegow -awx 6 biegow - avf , nawet chyba na tabliczce w komorze silnika jest wpisane pod nr vin
-
Problem z odpaleniem
I tu się mylisz kolego jak najbardziej ma jeżeli jest wyraźna różnica w paleniu na włączonych światłach i wyłączonych to włącznik do wymiany i po problemie
-
B6 DIVISION
Ja ostatnio podjechałem do lakiernika z przetarciem podobnym do twego , przyniósł nitro i zmył wszystko szmatka
-
B6 DIVISION
Na Matejki nie bylem , lakiernika mam na miejscu pod Gołdapia tu :Dents-gone.com / Kontakt jest strona:wink:
-
B6 DIVISION
Zajedź na ul . Suwalska 84 w Ełku i zapytaj zajmują się głownie wyciąganiem wgnieceń
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja na nim obecnie jeżdżę , zrobiłem na nim około 8 tyś ale porównania z innym nie mam gdyż robiłem dopiero 1 wymianę oleju , odnośnie ubytków oleju to nie odnotowałem na miarce trzyma ciągle ten sam stan . Przy następnej wymianie zaleje Motula Specyfic.
-
audi a4 kolizja sprawcy
Nie ma tu żadnych zdjęć
- stuki ?
-
Bład airbaga kierownicy
czytalem caly twoj watek wlasnie siedze w aucie i sciagam kierownice u mnie jest rezystancja za mala u Ciebie byla za duza przy peknietej tasmie moga byc 2 rozne bledy ? ---------- Post dopisany 05-10-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 22:32 ---------- Udało się usunąć błąd pomogło chyba wypięcie wszystkich wtyczek , ( taśmę rozebrałem tyle co moglem zobaczyłem i nic tam niepokojącego nie znalazłem )
-
Bład airbaga kierownicy
Witam , po przekręceniu kluczyka dziś rano airbag pali sie non stop , vag wykazał : 00588 - airbag igniter driver side (n95) 002 - Lower Limit Exceeded , rezystancja za mała , odkręciłem poduchę kiery ruszałem wtyczkami , wyjmowałem ale błąd po skasowaniu wraca poradzi ktoś od czego zacząć poszukiwania ?
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Mijaliśmy sie ostatnio przed 6 rano , bodajże prawy hid świecił dużo słabiej jak lewy btw. wali po oczach prawie jak przy spawaniu
-
Błąd AIRBAG
Witam , odświeżę temat po przekręceniu kluczyka dziś rano airbag pali sie non stop , vag wykazał : 00588 - airbag igniter driver side (n95) 002 - Lower Limit Exceeded , czyli na odwrót jak u Fr0sta rezystancja za mała , odkręciłem poduchę kiery ruszałem wtyczkami , wyjmowałem ale błąd po skasowaniu wraca poradzi ktoś od czego zacząć poszukiwania ?
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Nie śpimy , nie zwiedzamy , pracujemy- Koło zamachowe dwumasowe
Tak to dwumas- Grand Theft Auto V
Wydaje mi sie ze jest tak u każdego tylko niektórzy nie wiedza co to spadek fps , dla nich spadek fps jest wtedy gdy gra przytnie się na 1 sek ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 04:03 ---------- Zrobiłem prosty zabieg wymiany pasty termoprzewodządzej cpu i gpu xboxa , efekty na + , spadków fps rażących w oczy nie ma gra chodzi tak samo za dnia i w nocy ( w grze ). Minimalne utraty płynności istnieją - wydaje mi się ze jest to normalne i do zaakceptowania przy GTA V btw. nie wiem co oni fabrycznie nakładają , ale była to pierwsza pasta której nie dal rady alkohol izopropylowy , przypominało mi to coś na kształt gumy do żucia- B6 DIVISION
- Grand Theft Auto V
Lekkie spadki fps w x360 przy gta V jest normalne ? jak jadę w dzień przy dużym ruchu sa widoczne spadki fps tło nie chodzi juz tak płynnie jak przy jeździe w nocy , wrzuciłem dvd 2 na pendrive 32 gb ale raczej nie ma efektu , radiatory wyczyszczone, trochę jest to denerwujące , ktoś doświadczył takiego zjawiska ?- B6 DIVISION
Zrobisz jak uważasz ale to koszta x 2 ja zamówiłem od Tomnika i mam spokój dobre 3 miesiące i bez problemów , przez swoja nieuwagę nie zaznaczyłem ze postojowki maja być h6w , po kontakcie szybko dostałem swoje h6w i kopertę juz z przyklejonym znaczkiem do odesłania w5w wykonanie i obsługa profi.- Grand Theft Auto V
Jutro lece do Suwałk po elite z kopia Gta - B6 DIVISION