Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. To wysyłaj Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk now Free
  2. nie mazury ale np. TURBODIESEL.PL CHIPTUNING TUNING HAMOWNIA BIAŁYSTOK | chiptuning tuning białystok turbobenzyna turbodiesel hamownia 4×4 Ktoś robił tam czy wygooglowane ?
  3. Dlaczego Mann nie ?
  4. :hi:Witam możecie polecić kogoś z mazur , pacjent 1.9 tdi awx
  5. nie cuduj z parą ani psikaniem płynami bo pod kubkiem masz radio... wyjecie kubka to 5 min odnośniki do instrukcji wyżej podali koledzy
  6. Jezeli jednostka ori to 5 biegow -awx 6 biegow - avf , nawet chyba na tabliczce w komorze silnika jest wpisane pod nr vin
  7. mycha1236 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    I tu się mylisz kolego jak najbardziej ma jeżeli jest wyraźna różnica w paleniu na włączonych światłach i wyłączonych to włącznik do wymiany i po problemie
  8. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ostatnio podjechałem do lakiernika z przetarciem podobnym do twego , przyniósł nitro i zmył wszystko szmatka
  9. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na Matejki nie bylem , lakiernika mam na miejscu pod Gołdapia tu :Dents-gone.com / Kontakt jest strona:wink:
  10. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zajedź na ul . Suwalska 84 w Ełku i zapytaj zajmują się głownie wyciąganiem wgnieceń
  11. Ja na nim obecnie jeżdżę , zrobiłem na nim około 8 tyś ale porównania z innym nie mam gdyż robiłem dopiero 1 wymianę oleju , odnośnie ubytków oleju to nie odnotowałem na miarce trzyma ciągle ten sam stan . Przy następnej wymianie zaleje Motula Specyfic.
  12. Nie ma tu żadnych zdjęć
  13. mycha1236 odpowiedział(a) na visabita4 temat w 1.9TDI
    poduszki sprawdzone ?
  14. czytalem caly twoj watek wlasnie siedze w aucie i sciagam kierownice u mnie jest rezystancja za mala u Ciebie byla za duza przy peknietej tasmie moga byc 2 rozne bledy ? ---------- Post dopisany 05-10-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 22:32 ---------- Udało się usunąć błąd pomogło chyba wypięcie wszystkich wtyczek , ( taśmę rozebrałem tyle co moglem zobaczyłem i nic tam niepokojącego nie znalazłem )
  15. Witam , po przekręceniu kluczyka dziś rano airbag pali sie non stop , vag wykazał : 00588 - airbag igniter driver side (n95) 002 - Lower Limit Exceeded , rezystancja za mała , odkręciłem poduchę kiery ruszałem wtyczkami , wyjmowałem ale błąd po skasowaniu wraca poradzi ktoś od czego zacząć poszukiwania ?
  16. Mijaliśmy sie ostatnio przed 6 rano , bodajże prawy hid świecił dużo słabiej jak lewy btw. wali po oczach prawie jak przy spawaniu
  17. Witam , odświeżę temat po przekręceniu kluczyka dziś rano airbag pali sie non stop , vag wykazał : 00588 - airbag igniter driver side (n95) 002 - Lower Limit Exceeded , czyli na odwrót jak u Fr0sta rezystancja za mała , odkręciłem poduchę kiery ruszałem wtyczkami , wyjmowałem ale błąd po skasowaniu wraca poradzi ktoś od czego zacząć poszukiwania ?
  18. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie śpimy , nie zwiedzamy , pracujemy
  20. Tak to dwumas
  21. mycha1236 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wydaje mi sie ze jest tak u każdego tylko niektórzy nie wiedza co to spadek fps , dla nich spadek fps jest wtedy gdy gra przytnie się na 1 sek ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 04:03 ---------- Zrobiłem prosty zabieg wymiany pasty termoprzewodządzej cpu i gpu xboxa , efekty na + , spadków fps rażących w oczy nie ma gra chodzi tak samo za dnia i w nocy ( w grze ). Minimalne utraty płynności istnieją - wydaje mi się ze jest to normalne i do zaakceptowania przy GTA V btw. nie wiem co oni fabrycznie nakładają , ale była to pierwsza pasta której nie dal rady alkohol izopropylowy , przypominało mi to coś na kształt gumy do żucia
  22. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Lekkie spadki fps w x360 przy gta V jest normalne ? jak jadę w dzień przy dużym ruchu sa widoczne spadki fps tło nie chodzi juz tak płynnie jak przy jeździe w nocy , wrzuciłem dvd 2 na pendrive 32 gb ale raczej nie ma efektu , radiatory wyczyszczone, trochę jest to denerwujące , ktoś doświadczył takiego zjawiska ?
  24. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zrobisz jak uważasz ale to koszta x 2 ja zamówiłem od Tomnika i mam spokój dobre 3 miesiące i bez problemów , przez swoja nieuwagę nie zaznaczyłem ze postojowki maja być h6w , po kontakcie szybko dostałem swoje h6w i kopertę juz z przyklejonym znaczkiem do odesłania w5w wykonanie i obsługa profi.
  25. mycha1236 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jutro lece do Suwałk po elite z kopia Gta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.