Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. z drzwiami przód tam nic nie jest ruszone tylko dobra polerka i znaku nie będzie ale te tylne to trochę poturbowane są dość mocno przygniecione fakt zdjęcie tego nie oddaje , możesz coś powiedzieć o tym aucie zastępczym czy muszę w aso jakiś wniosek składać czy coś o te auto upominać się ? ---------- Post dopisany at 04:26 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ---------- A co z felga ? bo tez została uszkodzona jak widać dosyć spore jest te wcięcie w obręczy felgi ...
  2. jasne ze porobiłem , wiem że mam czekać ale pytanie jest ogólnie jak później z tym działać oddać na bezgotówkowa do VW , nie będę musiał dopłacać w razie czego ubezpieczycielowi za naprawę w aso ? i jak myślicie , co aso zrobi ? wymieni drzwi czy będą prostować i malować ? nadkole to raczej wyprostują i zamalują.
  3. mycha1236 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry wieczór , jeżeli moglibyście przeczytać i podpowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/kolizja-sprawca-przyznaje-sie-winy-284612/#post3744155
  4. Witam wszystkich ,niestety dzis podczas drogi do pracy jakaś ******** baba przywaliła mi bok , sprawa wygląda następująco ( starałem się to nabazgrać w paincie ) jadąc droga jedno pasmowa widziałem jak na lewym pasie odwrotnie do kierunku jazdy stoi Passat b3 gdy się do niego zbliżyłem kierowca uruchomił kierunkowskaz w prawo i odrazu zaczął manewr włączenia się do ruchu bez żadnego zatrzymania , pech chciał ze gdy ona przekraczała środek ulicy ja a konkretnie tylna cześć mego auta znalazła się na wysokości jej zderzaka:facepalm: , ona twierdzi ze stała z kierunkiem i czekała a ja jadąc, jechałem za blisko i sam przetarłem po jej zderzaku... policja uznała 100% winę po stronie baby z b3 ona odmówiła mandatu i sprawa trafi do sadu, i tu mam do was pytanie czy macie jakieś wskazówki co i jak robić żeby sad uznał jej winę i wyjść na tym dobrze . Pozdrawiam , niżej foto uszkodzeń i moje bazgroły w paincie ( jadący prosto prawym pasem to ja , oczywiście gdy zorientowałem się ze ona jedzie we mnie odbiłem w prawo uchroniło mnie od mocniejszych uszkodzeń ale nie całkowicie)
  5. A jeszcze jakiś czas temu wyśmiewałeś Castrola , coś na kształt " że syntetyczny Castrol może zrobić wrażenie tylko na bezdomnych " a teraz chcesz go zalać ? tylko żeby nie doszło do zatarcia silnika
  6. Dokładnie w zamku maski nie ma innych elektrycznych rzeczy tylko ten mikro styk
  7. Przecież masz napisane wyżej ze przy zamku maski ... zamek maski :
  8. nie włącza sie od ilości włączania spryskiwaczy tylko za każdym razem jak użyjesz spryskiwaczy szyby przedniej przez ok 2-3 sek , jak robisz to pulsacyjnie po 0,5 -1 sek to sie nie uaktywnia
  9. Hmm może coś jest na rzeczy pojadę do innych mechaników i zapytam co oni na to , jak coś stwierdza to trudno ale będę zwalał skrzynie jeszcze raz bo jak mi się nowy komplet wysypie przez spaprana robotę to :facepalm:
  10. Witam chciałbym kupic olej Castrol Syntrans Transaxle 75w-90 w 1l opakowaniu czy macie jakiegoś godnego i zaufanego sprzedawce gdzie kupie takowy oryginalny produkt ? [h=1][/h]
  11. Byłem właśnie i twierdzi ze jest ok , niby jest wszystko ok nie trzesie fura nic nie stuka tylko te dziwne drżenia na pedale których wcześniej nie było przy wciśniętym pedale w podłogę
  12. To nie są takie drgania jak na starym dwumasie są lekko wyczuwalne po wymianie na nowy komplet nie trzęsie juz przy ruszaniu wiec nie wiem czy nowa dwumasa jest "konkretnie wyjebana" . Tylko co tam mogło zostać źle złożone ?
  13. Ja tam nic nie słyszę może daj kamerę /tel na zewnątrz tam gdzie najbardziej słyszalne , ja jestem świeżo po wymianie dwumasu i kpl. sprzęgła i mi zawsze lekko bujnie przy zapalaniu i gaszeniu, nie jest to jakieś straszne bujanie jak w traktorze ale wyczuwalne taki mały wstrząs przez 0,5 -1 sek , ja na swoim wykończonym tez nie miałem żadnych dźwięków walenia itp. ale za to przy ruszaniu trzęsło jak w zetorze poza tym miałem sprzęgło do wymiany wysoko brało i było twarde to wymieniłem i dwumas.
  14. Sprzęgiełko odpada - nówka sztuka zresztą na zatartym tez był ten dźwięk a rodzaj dźwięku jest taki jak w filmiku który podałeś w 4 poście
  15. Jaki pisałem o tym strone wczesniej to zostałem zlinczowany ze Wahler bedzie tanszym zamiennikiem bo nie posiada loga OOOO :facepalm:
  16. mycha1236 odpowiedział(a) na budtom temat w 1.9TDI
    Mi zarówno przy odpaleniu jak i gaszeniu zawsze delikatnie zatrzęsie jakieś 1 bujniecie tak samo jest po wymianie dwumasu - klapa gasząca zamyka.
  17. W nowym egr może i mocno trzyma - ale raczej nikt nie kupuje nowego egr i go zaślepia ja w swoim dam rade wcisnąć ten stożek może nie jest super lekko ale się da ciśnienie tez raczej jest nie małe i pewno podniosło by ten stożek. Btw. po czyszczeniu egr jeździłem z odłączonym wężykiem do czasu kiedy nie zamówiłem blaszek ok. 2 tyg , widoczny był już lekki osad wiec może nie mocno ale dmucha do egr
  18. jeżeli nie zaślepisz z kolektora będzie dalej walił dym do rurki nazbiera ci się tam nagaru kiedyś się zwali i nie wiem jak turbo zareaguje , lepiej zaślepić i mieć z głowy
  19. Jeżeli było by te lekkie bicie to bym sobie tym głowy nie zawracał ale te tarcie i bicie na max wciśniętym pedale( więcej gazu = większe bicie ) , tych 2 objawów nie było na starym komplecie
  20. Witam , tydzień temu oddałem samochód na wymianę dwumasu + sprzęgło do założenia był nowy komplet Sachs-a , po tygodniu eksploatacji wyczuwam zjawiska których raczej być nie powinno na nowym komplecie , mianowicie : - przy wciśniętym pedale sprzęgła do oporu na biegu ( nawet na postoju przy wbitym biegu ) lekko przygazuje czuje jak dosyć mocno bije mi w pedał - na luzie przy delikatnym wciśnięciu pedału tez jest wyczuwalne bicie - w trakcie jazdy np. 2000 obr. wcisnę sprzęgło pod koniec wyczuwalne na padale jest jakieś tarcie... wydaje mi się ze coś tu jest nie tak na nowym komplecie tak powinno być ? na + po zmianie : nie telepie przy ruszaniu , lżej wciska sie pedał ( nie jest taki twardy ) i bierze jak powinno ( wcześniej brało pod sam koniec )
  21. Wzdłużnego nie wyczułem na 99% nie ma
  22. Pogrzebałem dziś trochę żeby zobaczyć organoleptycznie jak wygląda turbo od strony zimnej zrobiłem kilka zdjęć żeby pokazać jak to wygląda u mnie , po łopatkach widać ze coś stanęło na ich drodze i trochę poszarpało:facepalm:, nie mam doświadczenia z turbinami i nie wiem jaki powinien być dopuszczalny luz ale na zdjęciach widać ze dolna strona obudowy jest obtarta oraz wirnik u góry ma spory luz od obudowy , zaś na dole leży prawie na obudowie. Czy myślicie że turbo powinienem oddać do regeneracji ? Foto:
  23. mycha1236 odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    dwumas jak stuka to słychać go nawet na wolnych obrotach nie trzeba w dziurę wpadać np. taki jak tu :
  24. Nie wiem jak jest z nowymi luk-ami ja wrzuciłem do siebie kpl. sachs-a i złego słowa nie mogę powiedzieć. Btw. czytałem ze czasami można znaleźć luka w opakowaniu sachs-a i na odwrót - nie wiem ile w tym prawdy ja w kartonie sachs-a otrzymałem wszystkie elementy z logiem i wytłoczeniami sachs-a:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.