Treść opublikowana przez Azunia
-
Najmłodsi uczestnicy zlotu
a ile dzieciaczków będzie poniżej roczku?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieńdoberek jak tam środek tygodnia mija?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
LEYLAND P76 & FORCE 7V- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
rocznik 1973 Leyland P76 [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:02_________________________________________________arczi nie ma podpowiadania [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 00:03_________________________________________________coś na temat http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.angelfire.com/falcon/world1/leylandp76parked.jpg&imgrefurl=http://www.angelfire.com/falcon/world1/leylandpt6theyarntshit.html&usg=__dPO2-w4jB7sd1ethT8MtTHyrV3I=&h=283&w=283&sz=10&hl=pl&start=8&um=1&tbnid=CX_QLorRToocCM:&tbnh=114&tbnw=114&prev=/images%3Fq%3Dleyland%2Bp38%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26safe%3Doff%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN ale po angielsku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic, pora uciekać, dobranoc Panowie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zmienimy miejscówke- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SPOT wygląda bardzo atrakcyjnie ...bywają na nim wspaniali ludzie .... gramy w karty .... podrywamy dziewczyny... pijemy kawkę.... przezywamy się .... w berka czasem się bawimy....w chowanego.... ogólnie jest superowo wpadaj Hubert No madas nic dodac nic ujać koleżanko pokaż język, czy nie masz już brązowego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SPOT wygląda bardzo atrakcyjnie ...bywają na nim wspaniali ludzie .... gramy w karty .... podrywamy dziewczyny... pijemy kawkę.... przezywamy się .... w berka czasem się bawimy....w chowanego.... ogólnie jest superowo wpadaj Hubert i tym razem Azunia - mega szyderowicz będzie i Iverson super szydera też się zjawi :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde, składka spotowa 3stówki do mnie żart, wpadasz na spocik i jesteś z nami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pytaj sie głupio tylko sie zapisz a ja na PW podam Ci numer konta na który pezlejesz mi 1000zł wpisowego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: 50% do mnie za licencje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
potwierdzam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzisz co cię czeka i po co Ci ta żona :kox: do szczęścia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to fakt, bardzo dużo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie ustalałem z Przemkiem ... :gwizdanie: a Ty kto jesgo księgowa ?? nie, adwokat- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
patrze zbóje, a ty madas 50% dochodu ze szkolenia przekazujesz do Yelo jego polecenie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe tylko czy sam był :gwizdanie: nie, nie byłem sam po jechałem po 2 auta a jeszcze trzecim trzeba było tam dojechać no proszę, jak ładnie się przyznał :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to miałeś wycieczkę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a, teraz rozumiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu oplem?- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i ja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
święta prawda - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili