Treść opublikowana przez Azunia
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
gotowe
-
[INNE] Las Vegas
to musiałeś być nieźle zdesperowany, kolego :gwizdanie: :wink4:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Magią świąt ..szał prezentów..czyli co kupić pod choinkę ??
co można kupić na prezent: Mama (teściowa, babcia): 1. portfel, nowy zawsze sie przyda, (my kupiliśmy teściowej taki jak ten pierwszy z prawej w drugim rzędzie) z kolekcji Swarovsky z kryształkami, śliczny i gustowny prezent, (mam taki jak pierwszy z lewej u góry) (jak ktoś chce obejrzeć to przykładowy link: http://www.twenga.pl/dir-Moda,Torby-i-galanteria-skorzana,Portfel-13642), 2. perfum, 3. jakieś ozdoby, np. korale, broszka, kolczyki, czyli błyskotki, 4. ładny sweterek, bluzkę 5. wazon, może być albo z kryształem albo z bursztynem, na pewno się spodoba, 6. kapcie Tata (teść, dziadek): 1. portfel skórzany 2. koszula 3. kapcie 4. sweter 5. komplet kosmetyków dla mężczyzn, (może być do golenia albo pod prysznic) 6. etui na okulary Siostra, brat (dzieci rodzeństwa): jak mali: zabawki ( lalki, misie, samochody, układanki, puzzle, gry planszowe, bajki), mp3, jakiś ciuch, łakocie. nastoletni: gra komputerowa, płyta z fajną muzą, fajny ciuch, jakaś biżu (srebrny łańcuszek, itp.), pasek do spodni np. mustang, perfum (woda toaletowa), bluza. Dorośli: perfum, jakieś ozdoby, np. srebrny łańcuszek, korale, broszka, kolczyki, czyli błyskotki, portfel, koszula, sweter, komplet kosmetyków dla mężczyzn, (może być do golenia albo pod prysznic), płyta z fajną muzą ( filmem), karnet na solarium, Żonie (dziewczynie): biżuteria ( kolczyki, łańcuszek, bransoletka, pierścionek), bielizna ( ), portfel, perfum, ładny sweterek (bluzka), Mąż ( chłopak): pasek do spodni, bielizna, perfum, komplet kosmetyków dla mężczyzn, (może być do golenia albo pod prysznic), bluza, fajna książka, płyta z muzyką. [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 12:14_________________________________________________jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to napiszę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
brrrrrrrrrrrrrrrr. nie cierpie zimy, nawet takiej tą byś polubił, tym bardziej że to sztuczny śnieg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie niby płyniemy? (wiem że Ive lubi takie panienki)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 11:15_________________________________________________a to dla Iva
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może to:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive, tobie jedno w głowie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w pierwszym poscie jest "aktualne projekty" to tam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wy tu bla bla bla... a ja dodałam 2 projekty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników