Treść opublikowana przez Arthur_tt
-
Kompresor klimatyzacji (wymiana)
chodzi mi o uszczelki do wezy od kompresora
-
Kompresor klimatyzacji (wymiana)
Witam wszyskich. Kupilem auto ze zepsutym kompresorem klimatyzacji. Kupilem juz sprawny i zamierzam wymienic go sam. Teraz pytanie czy dam sobe rade chodzi mi dokladnie o to czy sa tam jakies uszczelki jedo razowe czy cos innego co musze kupic przed zabraniem sie do wymiany.
-
[B5 AVV] Problem z wilgocia
chodz o to ze jak zapytalem w sklepie to powiedzial mi ze komplet tyle kosztuje, ale ciekaw jestem czy to chodzi o ten modol na dwie swiece plus dwa kable na kolejne dwie swiece?
-
[B5 AVV] Problem z wilgocia
110 tys mil[br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 21:27 _________________________________________________wymienie ale cena jest poprostu masakryczna, 67 pandow za nowe.
-
[B5 AVV] Problem z wilgocia
Zakupilem dzisiaj preparat usowajacy wilgoc, poczyscilem, popsikalem zobaczymy bo narazie jest cieplo. pozdrawiam i dzieki
-
[B5 AVV] Problem z wilgocia
Pisalem juz raz na ten temat ale nikt mi nie pomugl. Mam problem z rozruchem auta w deszczowe dni, dopiero za 2-3 razem po dlugim rozruchu powoli odpala ale na dwa-trzy gary i dopiero po chcili wszystko jest o.k. A w cieple dni gdy jest sucho uruchamiam auto bez malego problemu? POMOCY o co chodzi? Kable wysokiego napiecia (mam elektroniczny zaplon, jakis modol i dwa kable do swiec). Swiece wymienilem , kable wygladaja na dobre. proszę stosować 2 punkt regulaminu (pre_pl)
-
Odpowietrzenie plynu wspomagania
przy wymnianie pompy wylalem z 0,6 plynu. dolalem do zbiorniczka plyny miedzy MIN/MAX i i nic go nie ubylo. Dlaczego??? mam jakos to odpowietrzyc?
-
Pomeszalem zielony z czerwonym plynem do wspomagania.
No to wyleje mieszanke, ale pytanko jak wylac plyn??? poprostu szczykawka i do roboty???
-
[B5 AVV] pasek rozrządu
Witam. chciałem zapytać jaki jest całkowity koszt wymiany rozrządu (robocizna, pasek, napinacze itd), szykuje sie na urlop (pracuje w Anglii) i chcę w naszej kochanej Polsce wymienić rozrząd. I jeszcze jedno pytanie, jak długo trwa wymiana rozrządu? Dzięki wielkie.
-
Pomeszalem zielony z czerwonym plynem do wspomagania.
Witam wszystkich, wymienialem uszczelke przy wezu do wspomagania i (moja wina) wlalem z 0,4 litra czerwonego plynu do wspomagania a z tego co wyczytalem na forum to ma byc zielony. co teraz, moze cos sie stac z wspomaganiem??? czy moge tak jezdzic. prosze o odpowiec
-
Brzęki, stuki
to dziwnie , co bylem w warsztacie i okazalo sie ze to dolne wahacze, lewy i prawy.
-
Brzęki, stuki
Tez to mam i wlasnie przy hamowaniu przestaje! CO TO???
-
Stukot w zawieszeniu.
Witam wszystkich. Mam pytanie w sprawie przedniego zawieszenia. Chodzi o to ze, przy kazdej hopce i dziurce mam dosc glosny stukot w zawieszeniu, i tak samo stuka przy lekkim hamowaniu. Co to??? Wahacze, kacowki, stabilizatory??? :confused4:Prosze o pomoc
-
Problem z wetylatorem ogrzewania auta (SZCZOTKI)
tak wlasnie myslalem, jade jutro potargowac sie z angolami!!! POZDRAWIAM :th:
-
Problem z odpaleniem auta. 1.8 benzyna.
Zauwazylem ze jak przekrece zaplon i poczekam z 20 sekund. to na 6 razy odpali 4 normalnie (jak jest zimny) ale chodzi nie rowno przez chwile dopiero jak powoli dodam gazu to zaskakuje i jest o.k.
-
Problem z odpaleniem auta. 1.8 benzyna.
Witam wszystkich i zwracam sie z prozba do was. Mam problem od jakiegos czasu z uruchomieniem mojego auta, problem polega na tym ze za kazdym razem jak auto jest zimne (zazwyczaj po nocy) odpalajac auto uruchamia sie za pierwszym razem ale, na na dwie trzy sekundy i gasnie. Dopiero za 3-5 razem odpala bez problemu. O co chodzi??? Moze to pompa paliwa, immobilizer? Swiece, filtr powietrza wyminilem.
-
Nie dzialaja tylne glosniki.
RADIO JEST CZTERO KANALOWE. ODPIELEM KOSCI Z RADIA '' audi concert'' I POPROSTU PODPIELEM JE DO NOWEGO RADIA. NO I NIE GRAJA TYLNE GLOSNIKI.
-
odpala i gasnie-szukam problemu[1.8 ADR 125 KM]
witam ja mam to samo kontrolka gasnie i tak jak odpale to po chwili rozlancza zaplon O CO CHODZI???
-
Problem ''immobilizer'' Pomocy
Mam problem z immobilizerem. Chodzi o to ze, jak odpalam zimne auto to zapala i gasnie razem z katrolka immobilera, az dopiero za 3-5 razem odpala bez problemu. bylem u diagnosty i stwierdzil ze to immobilazer, no i czytajac na forum to juz wiem ze to napewno immobilzer. JEST JAKAS OPCJA ODLACZENIA GO???
-
Problem z wetylatorem ogrzewania auta (SZCZOTKI)
Witam Wszystkich!!! Mam problem z ogrzewaniem a dokladnie chodzi o to ze skaczyly mi sie szczotki w wirniku (dmuchawie), no i postanowilem naprawic to sam, kupilem nowe szczotki ze duze i postanowilem je papierem sciernym przyciac tak zeby byly pasowaly. PROBLEM jest w tym ze po wymianie szczotek silnik nie ma juz takiej mocy jak byla wczesciej z orginalnymi szczotkami. W czym jest problem? Moze przycielem je za malo albo za duzo???
-
Nie dzialaja tylne glosniki.
Witam wszystkich, licze na wasza pomoc wiec mam pytanie. Po kupieniu A4 mialem problemy z orginalny radiu ''audi concert'' , postanowilem wymienic i tu zaczely sie problemy. po zmianie radia (nowe sony) przestaly dzialac tylne glosniki, PROSZE was o pomoc jak pomieszac w kablach zeby bylo wszystko o.k. Z gory wielkie dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Napisze krótko, miałem dużo aut prawie przetestowałem każdą marke auta, i dopiero po kupieniu AUDI A4 wiem co to jest porządne auto!!! Miałem trochę problemów z A4, ale powoli zwalczylem je. Mam pare pytań i ciesze się że jest taka strona jak ta. POZDRAWIAM!!!