Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
A8 D3 na 20" :)
ale czemu ? ;> ps. jutro jade robic glebe a w czwartek na 18:00 jestem umowiony na ten czarny fortepian na dekory
-
A8 D3 na 20" :)
umowilem sie z kolega na oklejenie na czwartek ... jego folia jego robota
-
A8 D3 na 20" :)
Tom ? mi probowal Mat posadzic ale cos mu nie wychodzilo ktora folie kupies ? kiedy bedziesz oklejac ? bo jestem ciekawy efektu
-
A8 D3 na 20" :)
buba ale ty pewnie mowisz o q7 malika tak ? ... a podejrzewam ze tam sie da wiecej ( aczkolwiek reki sobie uciac nie dam ) jutro sie zobaczy jak to bedzie narazie po zamontowaniu dystansow jestem mega zadowolony bo czuc roznice pozatym przednie i tylne kola sa teraz idealnie z nadkolem ... a wczesniej byly schowane
-
A8 D3 na 20" :)
jutro dokladnie wszystko wyjdzie ... wiem ze ograniczeniem jest komputer ktory nie pozwala zejsc ponizej pewnej wartosci ... ale mysle ze -20 / -30 bez problemu a czy wiecej to sie jutro okaze ja i tak chce tak zrobic ok -30 bo wiecej nie ma sensu skoro tym autem poruszam sie na codzien
-
A8 D3 na 20" :)
dystanse zalozone 15mm na strone i zmienione opony na ori s8 Yokohama Advan Sport 265/35R20 jutro jestem umowiony na VCDSowanie = glebe
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Również polecam ja rowniez uzywam tego zestawu i rowniez polecam
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
turdzi a dziwi cie to ze przy naszych zarobkach kazdy kombinuje ? gdyby panstwo bylo przyjazniejsze obywatelowi to by tez bylo mniej kombinowania ... pozatym jak jestes taki fer obywatel to zapraszamy do pl do pracy i placic polskie podatki przy polskich zarobkach. Ciekawe czemu wyjechales do Norwegii? Proste ... bo tam jest latwiej i lepiej. I tak samo ludzie ktorzy maja firmy tutaj przenosza je do .de lub ci ktorzy maja zalozyc firme zakladaja ja w niemczech czy wielkiej brytanii ... bo tam jest latwiej, szybciej i wiecej zostaje w ich kieszeni. ps. i nie wiem co w tym zlego ze ktos zaklada gaz do nowego auta ? przeciez to takie same paliwo czy lpg czy cng jak kazde inne ... to nie tylko my Polacy tak robimy ... tak samo niemcy, holdenrzy ... stosunek cen do zarobkow mamy jeden z gorszych w europie wiec nie wiem czemu ty sie dziwisz ... chyba ze juz zapomniales jak tutaj jest dla wiekszosci ludzi a w zwiazku z tym ze panstwo jest nieprzyjazne to kazdy kombinuje skoro nasz rzad na kazdym kroku probuje z nas wycisnac dodatkowa kase ... nie dziwie sie ze ludzie zakladaja firmy w de i gb skoro tak jest korzystniej i tam lepiej odprowadzac podatek ...... tak samo bylo z podatkiem od automatow typu jednoreki bandyta itd... byl niski podatek bylo si... podniesli podatek to firmy postawily serwery w innych panstwach i Polska w ogole nie ma z tego podatku bo automat jest podlaczany do internetu a serwer jest poza PL. Szymeniu jak bedziesz chcial kiedys robic pojazd specjalny to mam znajomego ktory ci powie dokladnie co i jak .. .bo robi jakos 2-3 auta dziennie srednio od ponad 4 lat same grube fury ...- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
za***ista jest ta twoja a4 Miron nie wiem czy na tych lepiej czy na tamtych ... z rs6 c6 wydawaly sie masywniejsze ... ale chyba wyglad porownywalny. Ale springi musza dojsc bo teraz troche za wysoko stoi wg mnie- A8 D3 na 20" :)
wole okleic w razie co moge powrocic do ori lub przyszly wlasciciel ... a zmalowaniem duzo roboty.- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb to prawda ze zmieniasz zderzaki i poszerzasz auto zeby miescilo sie duzo imigrantow ? wiem ze to twoja robota: Illegal immigrant hidden in a bumper - YouTube- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
chyba nie bo to tak jakbys zmienill natalie siwiec na anne grodzka ( krzysztof bęgowski ) ps. jak ktos ma na sprzedaz iphone 5 to mozecie pisac na pw moze byc sam aparat .... najlepiej bialy 32 lub 64gb bo kolega byl na snowboardzie i jego iphone 5 lezy gdzies w sniegu na stoku ...- A8 D3 na 20" :)
paput dzieki wielkie jesli kolega nie bedzie miec folii do konca tygodnia to na weekend zamowie ta co ty masz jak wyglada sprawa rysowania sie tej folii ?- A8 D3 na 20" :)
paput skad brales folie ? i jaka to folia ? peter22 dzieki za info- A8 D3 na 20" :)
no wlasnie szukam ... bo mariusz ktory mi sciemnia szyby akurat nie ma i teraz jesli on nie zalatwi to ja musze zalatwic gdzies i teraz pytanie czy folie na dekory sa inne niz folie na karoserie ? bo narazie znalazlem takie cos FOLIA OKLEINA CZARNA POŁYSK CZARNY POŁYSK 150x50 (3026500897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. FOLIA OKLEINA CZARNA CZARNY POŁYSK 152x50CM NOWOŚĆ (3070203491) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Folia CZARNA POŁYSK 135x50 cm //POZNAŃ// (3048438181) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. itp... jak gdzies znajdziesz duffy to daj znaka to zamowimy razem- A8 D3 na 20" :)
ciesze sie ze pomysl na czarne dekory sie podoba male wyjasnienie: co do folii na dekory jeszcze czekam na info czy jest ta folia do oklejenia ... tak samo czekam z gleba bo sypnelo mega grubo sniegu a ja na 20" letnich ... wiec narazie smigam punto`lotem i czekam az snieg stopnieje z ciekawostek to zakupilem oponki Yokohamy 2011r 265/35R20 czyli ori rozmiar z S8 d3 ( wczesniej mialem ori rozmiar z a8 d3 po ostatnim lifcie czyli 275/35R20 )- Ciekawe filmy warte obejrzenia
django nie taki zly, sa gorsze np. Opona: Ludzka stonoga: hhahahaha ;D- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no wlasnie bo narazie chyba bylo widac tylko dwa na fb- [ALL B6] S4 b6
no i niedlugo sciema szyb ;D- A8 D3 na 20" :)
no to mnie utwiedziliscie wiec w tyg powinno wpasc: -czarny fortepian na dekory -15mm dystans -gleba- A8 D3 na 20" :)
- A8 D3 na 20" :)
wymyslilem nowy mod jesli sie uda to w tygodniu wszystkie drewno stanie sie czarnym fortepianem- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
do środy zamykam. poczulem sie jak moderator- A8 D3 na 20" :)
szczerze ? wg mnie obrzydliwa wiesniacka przedlift zrobiony najtanszym kosztem na polifta (w zderzak przedlifta wkomponowany grill z polifta i to jak paskudnie ... ( obrys grilla nijak nie pasuje do zderzaka ) a powinny byc zmienione lampy, zderzak grill, maska)do tego wiejskie wloty w zderzaku paskudne, szpary wielkie, wloty na blotnikach, tylna dokladka, wydechy za duze jak dla mnie jedyne co mi sie w niej podoba to kolor - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE