Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    dzwonilem do goscia od felg ... nie odbiera sprobuje jutro ps. jak ktos chce sobie cos pozmieniac w aucie to polecam strone mr-fix.pl przyda sie i do a4 i do nowszych audi ... i do innych marek ---------- Post dopisany 01-10-2012 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 19:09 ---------- A wiec tak .... felgi zakupione i juz sa na aucie peter22 dzieki
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    dzieki peter22 akurat tej aukcji nie widzialem jutro zadzwonie spytam w jakim stanie sa te opony, czy nie sa wyząbkowane, czy nie sa gdzies popekane oraz czy felgi nie byly prostowane, spawane, w jakim sa stanie, czy trzeba malowac czy cos ... i co o nich wie wlasciciel no i porozmawiam o cenie ... bo koniec sezonu wiec to czas na negocjacje
  3. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Wojtek specjalnie dla Ciebie postaram sie jak najszybciej je zmienic .... mnie tez ten wzor 19" nie zachwyca ... ale one od poczatku mialy byc przejsciowe a tak serio to szukam juz od jakiegos czasu 20" ... tylko trafic w dobrej cenie nie moge. a jak byly z nowymi oponami 7mm 275/35R20 dunlop i felgi w perfekcyjnym stanie za 3 tys to nie wzialem w dodatku mialem po nie 90km tych szukam:
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    trasa 13-17 gazu ( 13 jazda do 140km/h ) ( 17 jazda do 220km/h ) ( wiadomo ze nie caly czas ) srednio na trasie mam 15L gazu i to jest jazda tak do 160km/h miasto od 20 do 28L gazu w zaleznosci od mojej nogi i korkow oraz tego czy jest duzo swiatel. pomijam miasto jak niektorzy mowia ale tak naprawde jest to obwodnica i rondo ewentualnie co jakis czas ... i jazda 90-100km/h takim miastem to wychodzi 12-14L gazu .... ---------- Post dopisany 29-09-2012 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 16:26 ---------- Auto umyte i nawoskowane nowymi preparatami .... kosmetyki polecam ... na koncu 2 3 fotki z dzis i filmik .... na ktorym widac juz scieme szyb
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ok wiec odebralem zestaw od kolegi - do opon: Meguiars Endurance tire gel - wosk: Collinite 476 - do skór: Colourlock - zestaw do pielegnacji skórzanej tapicerki samochodowej - do plastików: Poorboy-s world natural look satynowy efekt - od Mutiego ( ale nie wiem jaki ) - glinka no i jakies tam aplikatory, gąbeczki, mikrofibry itp
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    waga auta na pusto praktycznie i w dodatku w zbiorniku paliwa bylo przypuscmy 1/4 a gazu tez nieduzo jakbym dotankowal to by bylo 2 z przodu spokojnie
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    co chwile jakies newsy o podwyzkach a narazie za duzo z nich sie nie sprawdzilo bo wiekszosc to spekulacje ... beda podwyzki .. trudno i tak trzeba bedzie tankowac i tak. ps. bylem dzis na wadze .... i wyszlo 1990kg
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    mi tam się podobają te ledy w DRL nie tylko w S8 byly. mi bardziej sie podoba look W12 niż S8. wiem wiem byly tez w w12 od poczatku ... i potem w ostatnich poliftach tez montowali drly chyba ;P no i w s8 nie mowie ze mi sie nie podobaja ... bo podobaja mi sie bardziej niz moje lampy co jest oczywiste.... ale jakiegos szczegolnego parcia na nie nie mam ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- tak myslalem ze o to ci chodzi... no fakt buda d4 nie jest juz taka harmonijna ...aczkolwiek wnetrze to inna bajka ... a do karoserii pewnie z czasem sie wszyscy przyzwyczaja. a co do s8 d3 .... fakt samochod fajny ale ten silnik mam w s6 c6 i .... nie brzmi rewelacyjnie na seryjnym wydechu ja jednak wole dzwiek v8 niz v10 ... aczkolwiek reakcja na gaz, przyspieszenie wszystko na + poza spalaniem ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- sprawuje sie bezproblemowo ostatnio byla nawet autem slubnym i niedlugo znowu leci do slubu ... a ja narazie zrobilem 10 tys km wiec gaz juz sie zwrocil
  9. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    powiem ci ze nie mam jakiegos szczegolnego parcia na te drl`y jakby sie trafily w jakiejs mega promocji to moze bym wzial... ale tak to jakos specjalnie mnie nie kreca . priorytet to 20" jak sie trafia w dobrej cenie i ... tylne lampy. body s8 na 99% nie bedzie ze wzgledu na to ze w czarnym kolorze ono troche niknie .... a drugi powod to taki ze nie wydam ponad 20 tys zeby auto wygladalo jak s8 ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- buba które lampy ? w d3 czy d4 ? bo jakos nie moge ogarnac o co chodzilo ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- nie no do tdi raczej nie planuje powrotu
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    lampy pasuja plug & play
  11. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    jak bede przejzdzac kolo aso to musze wlasnie wstapic w tej sprawie bo zawsze zapominam ....
  12. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    te oferty sa juz dlugo ... taka cena to zadna laska a ja czekam az sie pojawia takie w cenie promocyjnej od jakiegos nieswiadomka .. i ja wtedy odrazu klikam kup teraz za 2500zl mam takie 20km od domu... ( o te: AUDI A8 D3 LIFT LAMPA LAMPY TYŁ KOMPLET LAMP (2597499567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) na tej a8 sa jeszcze z ciekawostek lusterka s8, ori karbony ( niestety troche pokiereszowane ) i felgi 5x130 z q7 21" zalozone . ps. z nowosci to jeszcze wylaczyl mi kolega pikanie jak sie ma niezapiete pasy ;D najlepszy mod
  13. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    lekko ponad miesiac temu doszla sciema szyb ... poraz dwunasty fotek nie wrzucalem bo nie mam zadnych sensownych ... pozatym dalej seria... powoli szukam 20" na nastepny sezon i ewentualnie lamp po ostatnim lifcie jak sie trafia w dobrej cenie... o tych:
  14. Russia?s Biggest Asshole of the Year - Izismile.com hahah dobry ;D
  15. lubię to
  16. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    to nie jego jego tu: Seat LEON Cupra 4 ! 2.8 VR6 204KM ! 4x4 ! IGLA ! (2601683138) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    przeciez te auto ma juz gaz od pol roku na takich komponentach
  18. w a8 i q7 nie wystepowal manual
  19. regeneracja amortyzatora pneumatycznego ok 1500zl sztuka + ewentualna wymiana kompresora tyle z kosztow pneumatyki
  20. malik ile wychodzi po samym programie z 4.2 tdi ? 370km / 950nm wyjdzie ? czy nie ? jak to znosi skrzynia ? czy skrzynia w 6.0 tdi i 4.2 tdi jest taka sama ? oraz czy 4.2 tdi ma taka sama skrzynie jak 4.2 fsi ? ps. lampy poliftowe tyl sa za***iste ... ja bym sie nie zastanawial
  21. fura kozacka lubie z4 ... a jeszcze bardziej nowe z4 czyli te co masz ty. felgi tragiczne
  22. Młody wnęki tez bedziesz oklejal czy zostawiasz w kolorze nadwozie ? Powiem ci ze srednio to wyglada jak ktos otwiera drzwi a tu z bialego auta wystaje ciemny lakier po otwarciu drzwi .... Pol biedy np jesli auto wczesniej bylo srebrne.... ale jak jest ciemne to troche sredniawka. Wiem ze firmy ogolnie robia tez wneki wiec warto o to podpytac
  23. www.wypadki-swiat.pl - Siłacz miesiąca ;D hahahah mistrz
  24. peter22 raczej czujniki sa takie same bo wiem ze q7, a8, a6 maja te same czujniki na 99% wiec zapewne nie ma roznicy czy a6 s-line czy nie-sline
  25. ladne wnetrze, zacna moc i moment, dobry wypas fajna sztuka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.