Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzisz a tak pochwaliles divizjon
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poziek widze czestym gosciem tu ostatnio
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    narazie cisza
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema mordy
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od kolesia z gola d*pa ktory dostal od pani z pensjonatu w ktorym narobilismy troche burdelu
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak Domin zalatwi ten samogon co pilem na zlocie to wogole bedzie armagedon
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12]wysłane z Galaktycznej S5 Dojadę napewno Nawet mam jeszcze flachę od ciebie O pacz! To dorzuce druga flaszencje, syna mego pierworodnego trzeba opić ;D Tomek też chyba zjezdzasz? To bedzie trzecia butelencja za córe Twą wezme sliwowice ktora przywiazlem z Bukowiny to pozamiata
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o poziek jaki aktywny w divizjonie
  9. widzialem na zywo i jest kosa
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj jakies foto zeby mozna bylo wycenic
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie widze ze tu kolega szuka przygod
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    trzeba tez wiedziec z kim do wodki siadac
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    melisy sie napji
  14. no to gitarka
  15. ohoho panie sporo cie nie bylo
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bylo glosowanie i nie przeszlo wiec w czym problem?
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. moja od jakis 4 dni jest zlotym dzieckiem.posadze ja to sie nawet zajmie soba na jakies 20 minut a wczesniej to szatan maly
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja w serwisie kupowalem komplet bodajze 65 zeta czy cos Tomek w którym serwisie brałeś ten zestaw spinek/srobek do oslony silnika/skrzyni? w PL czy na Północy? jak w PL to gdzie i czy mieli od ręki? w salonie SKody dostanę to? w skodzie to dostaniesz
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja w serwisie kupowalem komplet bodajze 65 zeta czy cos
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nerke musisz opierdzielic
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. a juz myslalem ze cos ci sie poprzestawialo zeby recaro wymienic na te nalesniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.