Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. no teraz to juz z gorki:decayed: to byl chyba najgorszy modzik:grin:
  2. ty to chyba jestes lowca okazji:decayed:
  3. Pawel zeby el.lusterka zampntowac to tylko musisz sie zaopatrzyc w przednie silniczki z odpowiednimi numerkami no i same lusterka:wink: ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 06:54 ---------- dawno nie rezalem wiec dzis przyszedl czas na MCE z B7 i podlaczenie wlacznika swiatel auto i czujki zmierzchu i deszczu no i fotochromika:wink: i postojowki wpadly ledowe z canem:naughty:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oo i to jest modzik:decayed:
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i swieczki:naughty:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    malina
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przecież jest info o tym na forum a uj nie wiedzialem takze jozek slabo czytasz:decayed:
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cicho tajemnica:decayed:
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no niestety takie zycie:wink:gorzej bedzie jak juz sie na nowe forum przeniesiemy:decayed:tam bedzie juz automatycznie
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema:hi:o widze mikaszi zbierasz punkty?
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Damy radę
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do swojej zakladam:wink:
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema siema prezes:wink: a ja dzis lece walczyc z MCE z b7.ciekawe ile poleci ku.... i pi....
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1.9 bez czpisa wciaga:whistling: no powiem ci ze jak sie przesiadlem z 1.8t na 1.9 tdi to wrazenie bylo lepsze bo byl dol...a po chipsie juz nie mowie:decayed: Wrażenie noże i tak:decayed: AWX ma 9.9 do setki tyle co ALT a 1.8T ma 8.9 więc to tylko wrażenie:wink: a ile razy rozpadzasz sie do 100 w 9sek. a dol daje rade. racja siusiaku:decayed:
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i mniej pali:decayed:
  17. no Artur kiera robi robote i auto tez:kox:
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1.9 bez czpisa wciaga:whistling: no powiem ci ze jak sie przesiadlem z 1.8t na 1.9 tdi to wrazenie bylo lepsze bo byl dol...a po chipsie juz nie mowie:decayed:
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema:hi:
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2.0 to dopiero jest moc:polew:
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja 90 jak se kupię afn to mnie nawte 500nie ruszy-ten szit pale tyle co nic nie bluznij:decayed:
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czesciowo tak:decayed:
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja ostatnio zrobilem 1600 w 14 h:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.