Treść opublikowana przez tomcrack27
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
no teraz to juz z gorki:decayed: to byl chyba najgorszy modzik:grin:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
ty to chyba jestes lowca okazji:decayed:
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Pawel zeby el.lusterka zampntowac to tylko musisz sie zaopatrzyc w przednie silniczki z odpowiednimi numerkami no i same lusterka:wink: ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 06:54 ---------- dawno nie rezalem wiec dzis przyszedl czas na MCE z B7 i podlaczenie wlacznika swiatel auto i czujki zmierzchu i deszczu no i fotochromika:wink: i postojowki wpadly ledowe z canem:naughty:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
malina:kox:
-
B6 DIVISION
oo i to jest modzik:decayed:
-
B6 DIVISION
i swieczki:naughty:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
przecież jest info o tym na forum a uj nie wiedzialem takze jozek slabo czytasz:decayed:
-
B6 DIVISION
cicho tajemnica:decayed:
-
B6 DIVISION
no niestety takie zycie:wink:gorzej bedzie jak juz sie na nowe forum przeniesiemy:decayed:tam bedzie juz automatycznie
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
siema:hi:o widze mikaszi zbierasz punkty?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
do swojej zakladam:wink:- B6 DIVISION
siema siema prezes:wink: a ja dzis lece walczyc z MCE z b7.ciekawe ile poleci ku.... i pi....- B6 DIVISION
1.9 bez czpisa wciaga:whistling: no powiem ci ze jak sie przesiadlem z 1.8t na 1.9 tdi to wrazenie bylo lepsze bo byl dol...a po chipsie juz nie mowie:decayed: Wrażenie noże i tak:decayed: AWX ma 9.9 do setki tyle co ALT a 1.8T ma 8.9 więc to tylko wrażenie:wink: a ile razy rozpadzasz sie do 100 w 9sek. a dol daje rade. racja siusiaku:decayed:- B6 DIVISION
no i mniej pali:decayed:- [B6 AWX] Work in progress...
no Artur kiera robi robote i auto tez:kox:- B6 DIVISION
1.9 bez czpisa wciaga:whistling: no powiem ci ze jak sie przesiadlem z 1.8t na 1.9 tdi to wrazenie bylo lepsze bo byl dol...a po chipsie juz nie mowie:decayed:- Nowicjusz - wątek powitalny
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
2.0 to dopiero jest moc:polew:- B6 DIVISION
Ja 90 jak se kupię afn to mnie nawte 500nie ruszy-ten szit pale tyle co nic nie bluznij:decayed:- B6 DIVISION
czesciowo tak:decayed:- B6 DIVISION
ja ostatnio zrobilem 1600 w 14 h:wink: - B6 DIVISION