Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardzo proszę o nowy kręgosłup ;(
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
Lala pojazd kolor srebrny idealny do A4 [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2007, 15:27 _________________________________________________ No logiczne jak średnica koła będzie większa ale jak zamienisz 205/55r16 na 225/45r17 to wyjdzie prawie na to samą średnicę koła. Jak dobierzesz wysoki profil do 17stek straci urok. Każdy rozssądny sprzedawca- monter opon dobierze Ci tak by średnica koła została zachowana zgodnie z orginałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mój kierunek A8 marzenie..na stare lata sem brykać
-
[A4 B5 facelift.] Czy zmieniarka MP3 do Bose Symphony da sie podłączyć?
Witam! Chciałbym odtwarzać format MP3 bez zmiany radia Symphony i systemu Bose czy ktos ma doświadczenie jak i gdzie jakiej firmy zmieniarkę MP3 zamontować?
-
[A6 2001 rok] czy da się przerobić lampy z Ameryki na EU
Witam! Proszę o rade czy ktoś wie jak przerobić lampy przód do A6 po 2001 roku Z Ameryki na Europe bez wymiany na nowe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie taka nówka tylko juz stary avancior 3 modele do tyłu -ale od czegoś trzeba zacząć Będe zagęszczał ruchy by dojechać na spocik dzisiejszy
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko! Chaciałem się przedstwić,jestem Robert. Pare Dni temu dołączyłem do klubu,na forum narazie obserwje wątki,smigam od niedawna avantem czarnym po Warszawie. :drool: pozdrawiam audiolowców- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Klubowiczów. Przedwczoraj nabyłem Audi A4 avant na, które czekałem-polowałem ponad rok. model po faceliftingu ,wersja wyposarzenia S Linie,kolor czarny,stan świetny laleczka. jestem fanem marki Audi zaczynam od tego wozu,jest to moje pierwsze Audi. Motor - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.