Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Audi :th: stylizacja troche wyjechała
  2. NO Pikne tłumoki i te końcóweczki.. ...i akcent z porshe
  3. Shot at 2007-06-29
  4. Ziom Toma nadał mi te ksywe Od mojej kurtki Motora i tak sie rozeszło i zostało
  5. Warszawa Zachód-Jerozolimskie róg Sienkiewicza na wyskości Piastowa-POLECAM mają duuże doświadczenie w mechanice!!! Tanio !!! Diagnostyka -Części sprzedaja na zamówienie i na miejscu też.[kontakt na PRIV]
  6. Tylko niski poziom płynu Nie oznacza DOLEJ PŁYNU!!! oznacza sprawdź czemu jest niski,pewno klocki się kończą.Jak dolejesz płynu to sie nie skapujesz kiedy zjadą Ci klocki tylne tarcze[chyba ,że masz tam czujnik.]
  7. Motor odpowiedział(a) na NOKIA62 temat w Audi A4 B5
    Ile masz przejechane kilometrow jezeli ponad 150 tys. to proponowal bym zmienic na polsyntetyk Jest zasada ,że jak fura jeżdzi na dobrym syntetycznym oleju to do śmierci jego go nie zamieniaj na inny nawet jak zacznie brać[raz tak zrobiłem w innym wozie i nigdy więcej nie bede kombinował]latam na Mobil 1 5 W 50 od Nowości 280.000km i jest ok.
  8. Siemanko to pompowtryskiwacze masz z głowy bo montowali od 99r AJM y i dalej reszte ... Na bezyniaku za 250 zł robisz max 700km na dieslu max 1200km [no są napewno wyjątki] Jak chcesz dużo latac to już wiesz co doradzam
  9. no ładny sedanik...się na mazowszu pojawił :>
  10. http://moto.allegro.pl/item207164679_a4_lampy_orginal_z_bajerem_nowe_super_cena_.html Albo mi sie wydaje albo koleś chce ameryke szybko sprzedać Uwaga!!! :bicz3:
  11. Klima 21 st.C AUTO Miasto 800km na 57 litrach 7.1l/100km Trasa 1100km na 60 litrach 5.4l/100km Narazie takie spalanaie zaobserwowałem.
  12. Ten pojazd jest baardzo zadbany,przyjeżdza na spoty czysty-bez ziarenka piasku na dywanikach,bez kurzu na desce-no warto kupić tego Avanciora po takim właścicielu :th:
  13. Z Warszawą tak jest że do południa wlotówki zapchane od 14 kocioł na wylotówkach(najlepiej się jeżdzi po wawie 11-13 --no i ten brak torów i pasa ruchu w Jerozolach!!!! spowodował korki na niektórych odcinkach dotąd niespotykane!!
  14. Jak 16'' to ori Audi zamontować, a jak zmieniać na większe to już wolna wola.
  15. jeżeli chodzi Ci o Raszyn-Janki al.Krakowska w strone Katowic to zawsze tam jest dziabke ciasno ale zapchane jest w strone Centrum więc masz szczęście.
  16. Te logi są z przed wymiany przewodów i N 75. Aktualnych po naprawie nie mam zapisanych-koleś nie ogarnoł tematu. Ostatecznie sprawdzi logi SebMis na spocie we wtorek.
  17. Mam ten sam temat piszcie jaka była przyczyna czy zamawiać ślizgi lub inne części?
  18. Sprawa jest taka ,że zrobiłem jak Spanky doradził wymieniłem ten wężyk do zaworu N 75 i rure gumową zaraz za ssącym-----nic nie dało[zwala na 3 biegu powyzej 3500obr. Więc zrobiłem jak doradził SebMis wymieniłem N 75.[odpaliłem silnik i błąd się nie chciał skasować,wiec wyrąbałem dzide po ulicy i znowu go zrzuciło zgasiłem ,odpaliłem motor i już było cacy ciągnoł i na 4 biegach do oporu podłaczyłem Vaga i 3 błędy wskoczyły dały się usunąć i jest ok] tyle ,że nie ma takie nagłego kopa , więc chyba już nie przeładowuje-jeżdzi jak zwykły AVG DZIęKI za pomoc.
  19. Tuesday 26 June 2007 20:38:22 038 906 012 BL 1.9l R4 EDC 0000SG 2822 Group A: '011 Engine speed Specified MAP Actual MAP D.cycle MAP v. TIME rpm 1850-1950 mbar 1700-2080 mbar 45-95% MARKER STAMP /min mbar mbar % 0,36 1680 1815,6 1570,8 24,7 0,8 1785 1866,6 1795,2 49,8 1,24 1890 1927,8 2009,4 58,2 1,68 2016 1948,2 2162,4 65,7 2,12 2121 1948,2 2254,2 72,9 2,56 2226 1948,2 2325,6 79,7 3 2331 1948,2 2366,4 84,1 3,44 2457 1948,2 2407,2 90,4 3,88 2541 1948,2 2458,2 94,4 4,32 2667 1948,2 2499 94,4 4,76 2772 1948,2 2509,2 94,4 5,2 2856 1948,2 2519,4 94,4 5,64 2961 1948,2 2509,2 94 6,08 3066 1948,2 2519,4 94 6,52 3150 1948,2 2529,6 94,4 6,96 3255 1948,2 2529,6 94,4 7,4 3318 1948,2 2529,6 94,4 7,84 3423 1948,2 2519,4 94,4 8,28 3486 1948,2 2519,4 92,4 8,72 3528 1948,2 2315,4 92,4 9,16 3549 1948,2 2029,8 92,4 9,6 3570 1948,2 1948,2 92,4 10,04 3591 1948,2 1917,6 92,4 10,48 3612 1948,2 1897,2 92,4 10,92 3612 1948,2 1887 92,4 11,36 3633 1948,2 1876,8 92,4
  20. Racja,racja Mobil 1 jest najlepszy,rozebrałem pare silników na części jeżdzące na Mobilu(lekki żółciutki nalocik jak nówka prawie po300.000km)po castrolu i shelu czarna sadza syf błoto ...tragedia jednym słowem.
  21. Powiem tak...A8 V10 + ten cabrio w garażu i jest zestaw na cały rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.