Treść opublikowana przez Motor
-
a4 b5 1.8 t - kupilem sprezynyi co dalej....
Jakby ktoś miał namiar na takie sprężyny do seryjnych (u mnie sportowych 'wlepa') amorków proszę o link tel.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecie się zapisałem w koleje,a nie jako pierwszy i tak będę ostatni pewno bo zanim wyjdę ze środka to wszyscy będą obstrykani
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tam są montowane srebrne listwy za dopłatą. Domyślam się, że w A4 może to średnio wyglądać. BTW: Mam już długo oczekiwany obiektyw 10-20mm. Jeśli ktoś chce dobre foty wnętrza autka to zróbcie dzisiaj odkurzanie i zapraszam na spota. TO ja się zapisuję na sesję Lecę odkurzać
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Auto mniam felgi mniam właściciel mniam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=tin1jc8YcS8 Tak wygląda parking na którym w różowym polo parkuje się na kopertę http://pl.youtube.com/watch?v=tin1jc8YcS8 A tak wygląda trasa dojazdu...śledz to audi A4!!! A6 tam nie ma żadnego!
-
[A4 B5] Wywalenie kata....
W AFB dieslu sondy???
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
oj Będzie gdzie....siekiera tam i wszystkie logi zrobisz i Vmax wycisniesz rzut beretem od promenady
-
[B5 AJM] Tiptronic problem.
Długie okresy między wymianami oleju nie sa podyktowane wytrzymałością podzespołów tylko sprawnością oleju najnowsze oleje mobila badź sysnetyczne do automatów teoretycznie mają super długą stabilność swoich wartości i dlatego się nie wymienia lub co 40-100tyś.ale to teoria...niestety stara metoda zawsze działa kto smaruje... Kolega ma takie auto w, którym też jest zakaz wymiany oleju w skrzyni!!! a ja wymieniłem mu po 60.000km teraz czas na drugą wymianę skrzynia działa malinowo auto ma 7 lata u innych już były usterki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ich autokary tam zaparkowały już się zwineły z resztą
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
A4 ale..felgi ma najlepsze jakie można kupić... :drool: marzenie...
-
[B5 AJM] Tiptronic problem.
W Warszawie trzeba liczyć 5000zł za naprawę skrzyni. Naprawe profesjonalną. Firma SAMKO wykonała dla mnie kilka napraw w różnych samochodach-drogo ale 100% satysfakcji. Teraz mam auto z manualną skrzynia ale olej w automatycznej wymieniał bym najrzadziej co 60tyś.km. razem z filtrem bądź czyszczeniem filtra zależy od skrzyni.Zdarza się taka sytucja - ktos kupuje auto uzywane spory przebieg i udaje sie na wymiane oleju w skrzyni po wymianie auto juz nie jest w stanie odjechać.. przyczyna: w aucie nigdy nie był wymieniany olej w skrzyni wniosek: nie kupuj nieserwisowanego auta a jak kupisz to nie dotykaj się do skrzyni.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 AFN] Odkopalem dzis aparat na urlop i.....
Sporo roboty - ale najważniejsza mechanika (autopsja) No i ten spoiler....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trudno co robić mnie też się bardziej podobały wcześniejsze..[br][br]Dopisany: 15 Lipiec 2007, 19:03 _________________________________________________Angela, zakładaj stare felgi, zainwestujesz w wahacze i tyle http://www.allegro.pl/item214396552_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_oryginal_wawa.html Kiedyś zanabyłem od gościa takie wahacze i były to oryginały, niestety nie pamiętam czy był to ten sam koleś . No nie był bym pewien kupiłem zestaw całej zawiechy ori za 1400zł i to za***ista cena!!! a te z allegro to coś za tanie.... Jak ma być taka pogoda jak dziś to Torwar gicior!!!
-
stuki podczas hamowania
Czy stukot nasila się w momencie puszczania mocno wciśniętego pedału hamulca i próby ruszania bez dodawania gazu w korku? czy podczas naciskania na hamulec? upewnij się.
-
stuki podczas hamowania
Czy czujesz te stuki na kierownicy??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Klima - Pomocy!!
Zdiagnozuj Usterkę VAGiem i opublikuj błędy.
-
wspomaganie buczy ,cięzko chodzi, koniec pompy?
Na to wygląda Ori 600-800zł.(są zamienniki za ok 300.zł) wymiana ok 150 max + nowy płyn. Stan musi być idealny.
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
pare przeróbek i będzie super A4
-
klima słabo działa
Jeżeli ktoś ma problem z klimatyzacją...np.słabo chłodzi...dobiłeś czynnika...nic nie pomogło.. niech pisze do mnie miałem taki temat i poradziłem sobie. :th:
-
jaki olej do zuzytego rozszczelnionego diesla? przebieg 250 tys.
Taki przebieg to żaden.. pewnie masz 650 tyś. albo ostro zajechałeś wóz..uszkodzonego silnika nic nie wyciszy chyba ,że na handel na pare dni..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Prośba o analize logów [B5 AVG]
Czy przyczyną może być przetarta rura PRZEPŁYWKA-TURBO??
-
Potrzebna szybka decyzja.......:)
Shot with SP510UZ at 2007-07-12 Shot with SP510UZ at 2007-07-12