Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale 4.2 masz !!! je... automat
-
Jak skręcam koła maksymalnie na postoju to słychać
Po 1 - czy jest płyn? Po 2 - czy przy maksymalnym skręcie piszczy? Po 3 - metalurgiczny mówisz
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Możemy też puszczać wianki na wodzie i chodzić z kwiatami we włosach
-
Jak skręcam koła maksymalnie na postoju to słychać
Podstawa jest taka ,że nie ma sensu napierać na kierownice wskrajnym położeniu bo zawory skrajne w maglownicy piszczą gdyż muszą puścić płyn!!! jak cofniesz kiere milimetr i nauczysz się nie katowac układu wspomagania będzie git.Cofając ciutke od skrajnego położenia nie ma znaczenia to na promieniu skętu auta a ukł. wspomagania nie jest katowany.
-
[B5 AHU] Okleina lub coś innego do uchwytów (do zamykania drzwi) na boczkach od wewnątrz
Racja tylko ori nowe lub używki tylko ciężo trafić lalke,każdy pojazd z grupy VW ma zajeżdżone rączki uchwyty to wada seryjna-zostało to pokryte super eleganckim,miłym w dotyku materiałem który ściera sie po paru latach
-
[Ajm B5 2000 r] sciąganie w lewo
Jest 8 sworzni...więc na który?
-
[AVG] A6 - Bledy klimy
0604 -wersja shareware żeby zbadać wszystkie błędy proszę zarejestruj/aktywuj program :>
-
przeprogramowanie skrzyni biegów?? czy odpowiednia dawka??
ups no tak AJM u ciebie klekocze....
-
Jak odroznic rope ?
Jeżeli posmakujesz ON zwykły zygasz na 0.5 metra jeżeli łykniesz Ultimate na 2,5metra a po Verwie explodujesz !!! jezeli po łyknięciu jest wszycho bez zmian to kujawski musi być.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
papaj jestes a nie Żółw
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Tu jest szczypta prawdy.
-
[AVG] A6 - Bledy klimy
00604 - Shareware Version. To Decode all DTCs 30-10 - Please Register/Activate - Intermittent ten bład jest ciekawy.....
-
przeprogramowanie skrzyni biegów?? czy odpowiednia dawka??
silnik odpalony,nagrazny min 80 stopni,wszelkie urzdzenia wyłaczone (radio,klima,swiatla itp .... ) klikasz 01-silnik klikasz 11-login wpisujesz 12233 i enter, klikasz 10 -adaptacje wpisujesz kanał który Cie interesuje (w tym przypadku 01) pokaze Ci sie okno z wartościa aktualna (np.32784) i na górze odpowiednik w mg/skok np.2.8 mg/skok. W oknie obok mozesz wpisac twoja wartość (np.32768) wciskasz Test i odcztujesz wartość na górze w mg/skok ... jezeli Ci pasuje wciskasz Zapisz i masz ustawiona dawke .... P.S Za przedstawiony opis nie odpowiadam i robisz to na własne ryzyko ... :!: ;-) .
-
[B5 AFB 2,5 tdi]Moja Audiczka
EEE no cacy wózek,kolor super gratki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe dobre Oby się nic nie stało.
-
[B6 AWX] Tyle radosci po chipie :)))
No ja wybrałem komplet zawieche ,rozrząd ,i podobne teraz zbieram więc lampki to zaden pilny temat lec na mineralną.
-
(b5 ACK) Moja a4 po malych zmianach
gratki
-
[Ajm B5 2000 r] sciąganie w lewo
Zbadaj problem przy hamowaniu na równej drodze bez kolein i pochyłości i napisz?
-
Moja NIUNIA- chyba nie taka najgorsza :-)
Wiecej fotek daj. Bo pojazd jest ciekawy tylko nic nie widać - wnetrze i reszte
-
[B5 AFN] Opona 205/60 R16
będzie wyglądać jak na balonach
-
B5 AFN- zaworek podcisnienia(jak ma byc?)
Zrób fote jak założyłeś
-
[B5 1Z] Wszystkie silniki wysokoprężne w Audi A4?
pre_pl - Do 2000 brakuje AVG 110km
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
Prędkość sprawdzajcie na klimatroniku-opcja szukaj i znajdziecie na forum jak to zrobić Wskazówki analogowe oszukują !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No kurde..... 10 lat już smaruje śruby żeby się odkręcały...a ty mi takie żeczy piszesz... Smar musi być odpowiedni. Jak na sucho poskładasz te furę Swoją to zapomnij ,że górne wachacze odkecisz za rok.