Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było coś kiedyś na forum o tym, chyba Murzyn pisał że ten zwykły jest lepszy Racja , racja EKO DIESEL Orlen narazie najlepszy!!! tylko jak tankujesz na niektórych stacjach musisz zająć dystrybutor TIRA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moc jest zmienna:) ale tam...ma za to w desce 2 KUBŁY na mleko czego nikt jeszcze nie ma i zajebistą prezencje moc może 200 czy 170 ale wygląda na 400 Kucy :th:
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
hehe......narazie sa 17......a jak mi sie odwidzi, to kto wie moze kiedys 18 A tak na powaznie......to nareszcie mi sie podoba.... Jak Będziesz miała ochotę to zawsze możesz przeskoczyć na 18'' w każdej chwili :> Auto na tych felgach ma wygląd i klase
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanko: Czy ktoś z waszych ziomów ma fure kombi w dieslu do sprzedania najlepiej A4 B5 lub Passat B5 min 1999 rok. Lub kt0ś ma coś na oku konkret to tez prosze o info. na PW.dzieks. :th:
-
Montaż nawigacji do AUDI A4 2000 rok
Dzieki za podpowiedź wyczerpałeś temat na tym poziomie :th: czyli jak zamontować RNS-E do B5 po lifcie w miejsce 2DIN!!!
-
Montaż nawigacji do AUDI A4 2000 rok
Dzieki za info. RNS-E jeżeli ma pochodzic z A6 to raczej z tego C5 97-05 bo te nowsze mają zupełnie inne...zabudowane w desce.Jak poznać ,że RNS-E jest z A6 a nie z A4 b6/7 ??? Który adapter? z tych http://www.allegro.pl/search.php?string=Can+bus+audi&buy=0&new=0&pay=0
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
To będziemy pili alkohol na zlocie ?
-
Montaż nawigacji do AUDI A4 2000 rok
Dobijam do tematu czy trzeba cos zmieniać w konsoli ,żeby zamontować DX-a do b5 zamiast radia Symphony 2DIN?? oprócz Samej Navi co trzeba dokupić??co zamontować? Shot at 2007-08-15
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulacje furmany Lukasr :oklaski: . Jak wrzucisz ją da MOJA A4 Przygotuj się na....[...]uu felgi trza zmienić na 18''[...]uuu progi trzeba zmienić[...]uuu obniżyć trzeba[...] heheheheh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale się wszyscy nagle szybko rozjechali dziś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok tylko ja już gum nie kupuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak profilaktycznie mowisz z motora to jest bardzo dobry kolega.....zaraz Ci jakies bledy znajdzie takze Tosik dobrze sie zastanow czy chcesz oddac autko w jego rece No problem Tosik Angee żałujesz,że oddałaś w moje ręce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor mieć VAG-a być po 20:00.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Trzeba zwrócić uwagę przy montażu rozrządu - zblokować wał korbowy, pompę , wałek rozrządu. Wszystkie śruby dokręcić odpowiednia siłą szczególnie te od kap wałka rozrządu.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Ta firma robi części (zamienniki) niskiej jakości. Nikt nie zna Twoich umiejętności i wiedzy w tym temacie.Ale wydaje mi się ,że zajmie Ci to duużo czasu,dni,a przy tej naprawie można zepsuć silnik-lepiej oddaj do serwisu lub mechanika.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczymy co da usunięcie i co tam jeszcze wyskoczy :naughty:
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Dokładnie.Tyle pracy by dobrze wykonać robote.Na focie 2.5 TDI.-TEMAT WYTARTE WAŁKI.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spychowo-mikołajki do oporu chlanie je...ć to tankowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po tym tankowaniu strzałka leży mi dużo ponad maximum.Zrobiłem 100km nadal leży pare milimetrów ponad maximum.Może to wina mojego nadgorliwego tankowania,odpowietrzył się zbiornik całkowicie i zalał pod korek.może nie wina dystrybutora??
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
Racja zgadzam się. Oglądałem wozy świerzo sprowadzone z Niemiec przebiegi były 400-600tyś auta z roczników 99-03 za pare chwil trafiły do komisu każdy około 120.000km Całe i sprawne auto z Niemiec z przebiegiem 20.000km rocznie jest duuuużo droższe niz kupione w kraju.Okazje z zagranicy mają duże przebiegi do momentu trafienia do komisu lub ogłoszenia.Temat przeorany.Dla przykładu chcąc kupić z Niemiec A4 TDI z 99-00 trzeba się liczyć z przebiegiem około 300.000km.Jest to żaden wielki przebieg dla tego audi. A jak ktoś uwierzy w 120-160.000km to jego sprawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na stacji BP Al.Krakowska Mc'donalds róg 17 stycznia możesz wlać do swojego Audi 64 litry paliwa nawet jak masz jeszcze w baku pare litrów!!! (stanowisko nr 3 ) Czy komus się udało kiedyś wlać wiecej litrów paliwa niż pojemność zbiornika? (zawsze tankuje do pełna i pierwszy raz taka sytucja nastąpiła)
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Jak ciśnienie za małe to trzeba wymienić.Co do wartości ciśnienia to tak zaleca Audi. Zapytaj w ASO i sprawdź.Ja mam takie dane.
-
[B5 AFN] Nr. katalogowy pompy oleju i popychacze problem
Jeżeli wymieniasz popychacze i pompe oleju to gościu rozbiera cały przód ,rozrząd, miskę dużo pracy wiec cena ok. ale warto wymienić też uszczelniacz wału korbowego,wałka rozrządu ,wszystkie uszczelki ,które zdemontuje.-jeżeli rozrząd ma wiecej niż 5 lat lub przebieg ponad 60.000km lub nie wiadmo nic o nim NIECH WYMIENIA po kosztach tej naprawy.Co do ceny częsci to taniej się da kupić jak się ma rabat. Pamiętaj ,że w A4 co kolwiek trzeba zrobić przy przodzie silnika to mechanik musi wyjechać z całym przodem auta co jest pracochłonne i drogie.[looknij foto-A4]
-
Czy forum uzależnia?
Wlazłem o tej porze czyli wniosek prosty zaczynam walczyć z tym