Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. No to zwijasz asfalt
  2. Od 1.6 do 2.8 diesle też.Każdy rocznik.
  3. Mnie dopał wirus ''vladimir smirnoff''
  4. Jesteś szalonym odmulaczem silników ? Nowsze wozy z automatami mają ogranicznik prędkości obrotowej silnika na biegu jałowym do 3000obr/min. tak bo to jest silnik wysoko obrotowy. i swoja moc max osiaga bodajze dopiero powyzej 7500 RPM I do tego ma duzy skok tłoka, więc to wszystko zapierdziela + wtrysk bezpośredni do komory spalania i podwyższone sprężanie silnik jak F1 Konkurencja już dawno zrezygnowała z Pb Turbo i robi dobre silniki
  5. Automat wyjdzie w nocy z wozu i Cie udusi jak będziesz spał
  6. EKODIESEL to NIE Biopaliwo ! Ani Ekodiesel plus ani Ekodiesel plus 50. Ten ostatni spełnia normy jeszcze nie wymagane przez UE jest paliwem najwyższej jakości co potwierdzają niezależne testy. Paliwko te może każdy kupić na stacji Orlen w dystrybutorze dla Tirów lub dla osobówek.
  7. Ciekawe auto ma kolega Jest czym quattro napędzić :th: Mało jest takich B5 . Już światełka wyrezane,spryskiwacze jak w S4. :> Gratulacje :oklaski:
  8. Motor też lać EKODIESEL na Orlenie :th: Same plusy ..jak na cmentarzu..
  9. Macałem takie sliczne wałeczki w rączkach nie raz Nie mógłbym spać gdybym miał 2.5 tdi i nie zaglądnoł do silnika nie pomacał w jakim stanie No i olej To bym kupował tylko najlepszy żeby zawsze docierał na góre do tych biednych wałeczków.I filtr odmy za 250zł też bym wymieniał co pare wymian oleju. Trzeba bardzo dbac o te silniczki.
  10. To w serii miałeś braki Ale te fale Dunaju na wykresie to dziwne Auto sprawne na TIP-TOP?
  11. V6 benzynki np. AMX tez mają tłumiki drgań czyli koła zamachowe dwumasowe.Jakby kto pytał. Te pytania o DWUMASY opanowały forum jak LAMPY po LIFCIE do B5
  12. ja proponuje w jednym Na dzwiach czy tylna szybka??
  13. Lakiernik może poprawic lampy z plastiku,polerka. Efekt troszeczkę lepszy ale bez rewelki.Nówka to nówka.
  14. Siemanko. Auto gitara rocznik najlepszy dla niego,silnik może nie najlepszy wybór,opcja SE to wyposażenie pewnie...
  15. Mój przykład to nie reguła ale PRZESTRZEGAM. Swoją furkę wstawiłem do lakiernika, którego znam doglądam roboty i wiem za co płace. ASO odwiedze jak mi każe np. ubezpieczyciel bądź bank jak ktoś ma leasing.
  16. Motor odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    O stary DUŻO Olej gościa chyba chce Cie skroić. Lepiej cały komplet z pompą firmy SKF i będzie 1000 max z robotą i facet zarobi i Ty bedziesz happy :th:
  17. A ja chciałem ''NO BASS NO FAN'' :gwizdanie: W jednym rzędzie czy 2 linijki jak myslicie?? :polew:
  18. Cacy furka :th: Jestem ciekaw tych przyrostow mocy heheh... Flyer żebys się nie zdziwił Polak potrafi
  19. Nie. Ale jest sporo do zrobienia + myjnie automatyczne zrobiłi swoje. :bicz3: Spetsnaz ...
  20. Bezgotówkowo to sprawa wygląda tak,że ASO wystawi FV na kwotę np. 5.000pln dla WARTY a zrobią Ci te fure za 1500zł.reszta dla nich Kumplowi w ASO tak tył zrobili ,że jak zajrzeliśmy pod zderzach -- lepiej było oddać do lakiernika rozliczyć się z ubezpieczycielem sprawcy w gotówce, zapłacić ile trzeba a reszte zostawić dla siebie. Nie licz na to ,że w ASO zrobią Ci tak żeby wyglądał jak nieuderzony
  21. co się dzieje z wozem?? Nareście wjechał do komory lakierniczej.....ile można czekać Teraz okres oczekiwania aż Pikasso podejdzie z pędzlem i dokona dzieła ŁoBoże
  22. No dobra temat przegrzebałem....da się nie co zmienić Nadal masz wątpliwości czy juz temat opanowałeś ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.