Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to zwijasz asfalt
-
[B5 AAH] Proszę o wykaz czesci, producentów oraz ceny elementów rozrządu
Od 1.6 do 2.8 diesle też.Każdy rocznik.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie dopał wirus ''vladimir smirnoff''
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
+ =
-
czy w s4 po 2001 sa tylko 4.2 V8??
Jesteś szalonym odmulaczem silników ? Nowsze wozy z automatami mają ogranicznik prędkości obrotowej silnika na biegu jałowym do 3000obr/min. tak bo to jest silnik wysoko obrotowy. i swoja moc max osiaga bodajze dopiero powyzej 7500 RPM I do tego ma duzy skok tłoka, więc to wszystko zapierdziela + wtrysk bezpośredni do komory spalania i podwyższone sprężanie silnik jak F1 Konkurencja już dawno zrezygnowała z Pb Turbo i robi dobre silniki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- czy w s4 po 2001 sa tylko 4.2 V8??
Automat wyjdzie w nocy z wozu i Cie udusi jak będziesz spał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
EKODIESEL to NIE Biopaliwo ! Ani Ekodiesel plus ani Ekodiesel plus 50. Ten ostatni spełnia normy jeszcze nie wymagane przez UE jest paliwem najwyższej jakości co potwierdzają niezależne testy. Paliwko te może każdy kupić na stacji Orlen w dystrybutorze dla Tirów lub dla osobówek.- [B5 1.8 T Quattro Avant] Moja kochana Audiczka
Ciekawe auto ma kolega Jest czym quattro napędzić :th: Mało jest takich B5 . Już światełka wyrezane,spryskiwacze jak w S4. :> Gratulacje :oklaski:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor też lać EKODIESEL na Orlenie :th: Same plusy ..jak na cmentarzu..- [2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Macałem takie sliczne wałeczki w rączkach nie raz Nie mógłbym spać gdybym miał 2.5 tdi i nie zaglądnoł do silnika nie pomacał w jakim stanie No i olej To bym kupował tylko najlepszy żeby zawsze docierał na góre do tych biednych wałeczków.I filtr odmy za 250zł też bym wymieniał co pare wymian oleju. Trzeba bardzo dbac o te silniczki.- [B5 AFN] wykres z hamowni + logi
To w serii miałeś braki Ale te fale Dunaju na wykresie to dziwne Auto sprawne na TIP-TOP?- [B5 AHU] Mam dwumasa czy nie
V6 benzynki np. AMX tez mają tłumiki drgań czyli koła zamachowe dwumasowe.Jakby kto pytał. Te pytania o DWUMASY opanowały forum jak LAMPY po LIFCIE do B5- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja proponuje w jednym Na dzwiach czy tylna szybka??- [B5 AJM] Zmatowienie na szybce relektora przedniego
Lakiernik może poprawic lampy z plastiku,polerka. Efekt troszeczkę lepszy ale bez rewelki.Nówka to nówka.- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko. Auto gitara rocznik najlepszy dla niego,silnik może nie najlepszy wybór,opcja SE to wyposażenie pewnie...- Lakier metalik z efektem perła
Mój przykład to nie reguła ale PRZESTRZEGAM. Swoją furkę wstawiłem do lakiernika, którego znam doglądam roboty i wiem za co płace. ASO odwiedze jak mi każe np. ubezpieczyciel bądź bank jak ktoś ma leasing.- [B5 AFN] wymiana paska rozrządu
O stary DUŻO Olej gościa chyba chce Cie skroić. Lepiej cały komplet z pompą firmy SKF i będzie 1000 max z robotą i facet zarobi i Ty bedziesz happy :th:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja chciałem ''NO BASS NO FAN'' :gwizdanie: W jednym rzędzie czy 2 linijki jak myslicie?? :polew:- [B5 ADR] było sciernisko, jest San Francisco :P
Cacy furka :th: Jestem ciekaw tych przyrostow mocy heheh... Flyer żebys się nie zdziwił Polak potrafi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie. Ale jest sporo do zrobienia + myjnie automatyczne zrobiłi swoje. :bicz3: Spetsnaz ...- Lakier metalik z efektem perła
Bezgotówkowo to sprawa wygląda tak,że ASO wystawi FV na kwotę np. 5.000pln dla WARTY a zrobią Ci te fure za 1500zł.reszta dla nich Kumplowi w ASO tak tył zrobili ,że jak zajrzeliśmy pod zderzach -- lepiej było oddać do lakiernika rozliczyć się z ubezpieczycielem sprawcy w gotówce, zapłacić ile trzeba a reszte zostawić dla siebie. Nie licz na to ,że w ASO zrobią Ci tak żeby wyglądał jak nieuderzony- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co się dzieje z wozem?? Nareście wjechał do komory lakierniczej.....ile można czekać Teraz okres oczekiwania aż Pikasso podejdzie z pędzlem i dokona dzieła ŁoBoże- [B5 AAH] ustawienie zapłonu i kąta wtrysku vag-iem
No dobra temat przegrzebałem....da się nie co zmienić Nadal masz wątpliwości czy juz temat opanowałeś ?? - czy w s4 po 2001 sa tylko 4.2 V8??