Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Większe Nie będą Ci pasować.Inne jażmo.
  2. Dam ci tylko musze wypalić Dzięki Nie chodzi o moment przyśpieszenia..kopa w plery tylko..widac jak zawija się prędkościomierz u Ciebie a jak w S8 jest różnica
  3. Katowałem Starszy model S8 (bodajże ma 340 km) i nie ma rewelacji jeżeli Oniak ma około 5 sek do sety do wciąga nosem każde seryjne A8 z rocznika 94-98. Ma kto mapę do DX pozyczyć
  4. Teoretycznie masz juz tam Turbine od AFN/AVG ze zmienną geometrią żaluzjii.(Masz inne wtryski i pompę wstryskową niż AFN/AVG)...dziś buszowałem pod machą w AHU. Z większą turbiną od AWX możesz próbować...
  5. Podniesienie cisnienia w dolocie jest drogie ale... Z doświadczenia wiem , szykowanie auta typu zakucie całego silnika, wałki żylety i wirus jest równie baaardzo kosztowne (no napewno zawieszenie wypada zmienić wcześniej) i jeżeli chcesz używać tego auta do wyscigów, rajdów czy mili to pamietaj,że żywotność takiej jednostki jest niska znam takich co im sie silnik skończył po 2 rajdach .... te parenaście tysięcy poszło z dymem....narazie rekordowy przebieg na takiej wyczynowej motorowni jaki znam to około 30.000km i kaput...możesz rówierz to zrobić wszystko i latac do pracy i na wakcje ale po co???? Kupisz z 2.8 po jakims czasie będzie mało i zrobić cos prostego z efektem sie nie da będziesz zły(wykluczam ten kompresor i kucie)....Kupisz 1.8 T szybko bedziesz szukał mocy,zrobisz program bedziesz happy na dłużej....później Turbulum....i tak bez końca możesz rezac ten motor...krok po kroku ale będą efekty ....do 2.8 trzeba Cięzkie działa wytoczyć. Możesz zrobić swapa do swojej bryki jakiś PD i zapomnisz o tych 30 wentylach
  6. Ludziska czy może ktoś z was poczęstować mnie mapką RP do starego DXa Navigacjone
  7. No to porównamy pewnie będe miał kolejny powód by odkręić lampki
  8. :oklaski: to gitarra usterka mechaniczna była jednak
  9. Jeden się ściga z M3 a drugi z Suzuki Swift Sport
  10. Szklarska Poręba...?....daleko ale gitaros http://www.szklarskaporeba.com.pl/?dzial=noclegi&zakres=ow
  11. Ale startuje Maluszyna TDI
  12. No lala :th: Do usunięcia kleju masz specjalną nakładkę gumowana na wiertarke ,zdejmuje stary klej nie nieszczy lakieru.
  13. Serwus Wpadaj we wtorek 19:00 Promka...ale śledź forum moga być zmiany
  14. EVO to furmana dla techno managera z Ernest & Young
  15. Lancią Tesis jeżdżą tylko Bazyliszki
  16. Chłopie jak juz dolałeś płynu to spodziewaj sie,że przy kolejnej wymianie klocków wywałi go na zewnątrz i zaleje pompe ,serwo i poleci w dół. Płyn hamulcowy może być dolany do kreski MAX >>>TYLKO jezeli masz wszystkie okładziny hamulcowe NOWE i Tarcze również nie zjechane jak żyletki. Ile dolewasz płynu na przejechane kilometry??
  17. Hornet kupujesz te B7 1.6 w Quattro automat czy nie a nie jakieś mitsuboszi
  18. Sącze... nie pije
  19. MOtor, dzieciaku kiedy Ty skończysz pić ??? Jak Ty zaczniesz gadać do żeczy!!
  20. wypowiadam Ci umowe
  21. dawno sie z nami nie widziales No witaj motor Jestem Motor miło Cie poznać Angela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.