Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Jakie tarcze polecacie na przód i tył
Większe Nie będą Ci pasować.Inne jażmo.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dam ci tylko musze wypalić Dzięki Nie chodzi o moment przyśpieszenia..kopa w plery tylko..widac jak zawija się prędkościomierz u Ciebie a jak w S8 jest różnica- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Katowałem Starszy model S8 (bodajże ma 340 km) i nie ma rewelacji jeżeli Oniak ma około 5 sek do sety do wciąga nosem każde seryjne A8 z rocznika 94-98. Ma kto mapę do DX pozyczyć- a4 b5 co trzeba do zmiany turbiny z AFN do AHU??
Teoretycznie masz juz tam Turbine od AFN/AVG ze zmienną geometrią żaluzjii.(Masz inne wtryski i pompę wstryskową niż AFN/AVG)...dziś buszowałem pod machą w AHU. Z większą turbiną od AWX możesz próbować...- tuning 2.8 v6 30v & 1.8TQ
Podniesienie cisnienia w dolocie jest drogie ale... Z doświadczenia wiem , szykowanie auta typu zakucie całego silnika, wałki żylety i wirus jest równie baaardzo kosztowne (no napewno zawieszenie wypada zmienić wcześniej) i jeżeli chcesz używać tego auta do wyscigów, rajdów czy mili to pamietaj,że żywotność takiej jednostki jest niska znam takich co im sie silnik skończył po 2 rajdach .... te parenaście tysięcy poszło z dymem....narazie rekordowy przebieg na takiej wyczynowej motorowni jaki znam to około 30.000km i kaput...możesz rówierz to zrobić wszystko i latac do pracy i na wakcje ale po co???? Kupisz z 2.8 po jakims czasie będzie mało i zrobić cos prostego z efektem sie nie da będziesz zły(wykluczam ten kompresor i kucie)....Kupisz 1.8 T szybko bedziesz szukał mocy,zrobisz program bedziesz happy na dłużej....później Turbulum....i tak bez końca możesz rezac ten motor...krok po kroku ale będą efekty ....do 2.8 trzeba Cięzkie działa wytoczyć. Możesz zrobić swapa do swojej bryki jakiś PD i zapomnisz o tych 30 wentylach- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludziska czy może ktoś z was poczęstować mnie mapką RP do starego DXa Navigacjone- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to porównamy pewnie będe miał kolejny powód by odkręić lampki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:oklaski: to gitarra usterka mechaniczna była jednak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeden się ściga z M3 a drugi z Suzuki Swift Sport- Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Szklarska Poręba...?....daleko ale gitaros http://www.szklarskaporeba.com.pl/?dzial=noclegi&zakres=ow- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale startuje Maluszyna TDI- [B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
No lala :th: Do usunięcia kleju masz specjalną nakładkę gumowana na wiertarke ,zdejmuje stary klej nie nieszczy lakieru.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Serwus Wpadaj we wtorek 19:00 Promka...ale śledź forum moga być zmiany- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
EVO to furmana dla techno managera z Ernest & Young- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lancią Tesis jeżdżą tylko Bazyliszki- Dziwne "pikanie" , dziwna kontrolka??
Chłopie jak juz dolałeś płynu to spodziewaj sie,że przy kolejnej wymianie klocków wywałi go na zewnątrz i zaleje pompe ,serwo i poleci w dół. Płyn hamulcowy może być dolany do kreski MAX >>>TYLKO jezeli masz wszystkie okładziny hamulcowe NOWE i Tarcze również nie zjechane jak żyletki. Ile dolewasz płynu na przejechane kilometry??- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet kupujesz te B7 1.6 w Quattro automat czy nie a nie jakieś mitsuboszi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sącze... nie pije- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MOtor, dzieciaku kiedy Ty skończysz pić ??? Jak Ty zaczniesz gadać do żeczy!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypowiadam Ci umowe- Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dawno sie z nami nie widziales No witaj motor Jestem Motor miło Cie poznać Angela- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Serwus - Jakie tarcze polecacie na przód i tył