Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do Zlotu Zimowego to Wygrywaja Bieszczady narazie 40 głosów Wisła 9 ....Warszawiaki gdzie chcą jechać.
-
[B5 ABC] Ciężko odpala zimny silnik.
VAG to oczywista sprawa i BŁĘDÓW NIE MA
-
[B5 ABC] Ciężko odpala zimny silnik.
Witam. Silnik ciężko odpala lub nie jeżeli jest zimny.Jeżeli zapali to pracuje bardzo nie równo. Zostało wymienione: -zawór biegu jałowego -przepustnica -czujnik temperatury -cewka -przewody -świece -filtr paliwa -paliwo -zaworek ciśnienia w listwie wtryskiwaczy -wtryskiwacze Cisnienie sprężania w normie Cisnienie paliwa w normie Auto pasiada LPG i zapala na gazie na zimnym silniku. Proszę o podpowiedź jaka może jeszcze występować usterka, która trzeba wyeleminoiwać. Ewentualnie jakie logi zrobić i czy na zimnym bądź ciepłym silniku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet z Ursynowa / Kabat jest o wiele szybciej dojechać do Promenady niz na Wole.
-
Mycie i polerowanie
Ja raz na miesiąc może.. dwa po myciu poleruje szmatką po nałożeniu pasty woskowej lekkościernej efekt KOX Lakier zabezpieczony przed całym syfem z ulic i powietrza (srające pterodaktyle ) Paste kupisz prawie na każdej stacji ORLEN - żółta puszka z gąbeczką do nakładania.POLECAM stosuje już pare lat ,drugie auto, pieknie się błyszczy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie o to chodzi, że ESP ON U mnie jest bardzo agresywny system ESP , ciężko bokiem wyjechać jak tylko zaczynasz świrować ostro reaguje. Spałem za kierą....żeś mnie wypatrzył w tym korku
-
kto sobie sam naprawil zapieczone kierownice turbiny???
Dokładnie tak w jego aucie turbina nie ma żaluzji.
-
Fajki w TDi - jak zrobić, żeby się błyszczały???
to moze przez gnojowke? jaka lejesz? jakies normalne stacje (shell, BP) czy jakas lewizna? Po EKO dieslu Orlen też się brudzą troche u mnie ale paliwo te jest najlepsze, testowane przez Motora i Gaztekę moto. Najlepszy efekt to papier 400>1000=Nówka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troszkę pojechałem w boczek Hehe...kozak był grany czyli ESP OFF
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Angee nie było to normalnie SZOK
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
No skóra fajna, automacik tylko śmigać :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kompletny brak konwersacji ....pewnie...żeby było o czym gadać w Promenadzie
-
Jaką moc bedziemy mieli po programie w pasacie seria 130 KM
Zanim kupisz przejżyj pojazd- VAG logi,korekcje wtryskiwaczy bo możesz kupić furę w której nikt Ci mocy nie podniesie zanim ją nie naprawisz. Polecam passata z silnikiem AVF.Nasi drodzy koledzy po programie maja moc powyżej 170KM i moment pod 400NM.
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 116 KM - ESP
Wystarczy Vag iem połączyć się z ABSem i jest dokładnie zatytułowane co tam siedzi w Twoim aucie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Super moja skleiłem żeby Radio Trwam odbierała--zdzwonimy sie jutro bo nie wiem czy będe. ciekawe, który z wiodących tunerów robi to... To sobie chłopaki narobili obciachu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedzie Pan zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Popieram, też zauważyłem na moim autku dwie ryski. To ja mam dzylion rysek na lakierze po ostatnim Spocie
-
[B5 AHU] Tuleje tylnej belki
Tosik co Ty tam nawyrabiałeś z ta belką wkręcaj te śruby i przyjeżdżaj do motora wymienimy te tuleje i będzie po sprawie.
-
Mój mały albumik
Fajowy Warsztat
-
Alusy a opony... jakie rozmiary!!!!
225/45 R17 + fela ORI AUDI i jest GITARA. np. http://moto.allegro.pl/item247665169__komplet_felg_audi_a4_a6_a8_17_.html
-
Spociki w Kielcach
Chłopaki zadbajcie tam o naszą Angee niech wróci cała i zdrowa
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
jak najbardziej pasowala .. kupilem taka sama tylko ze nowa . ... a zdecydowałem sie na wymiane gdyz chcialem aby nowe fabrycznie turbulum mialo dostarczane oleum do smarowania/chłodzenia nowa fabrycznie rurka ... [sa dwie szkoly: jedni wymieniaja [w tym silniku rurka olejowa jest blisko kolektora a co za tym idzie dzialaja na nia wysokie temperatury a wiadomo jak to odbija sie na oleju] inni nie ... oczywiscie mozna bylo stara wyplukac i sprawdzic droznosc ale ja takich kompromisów nie uznaje [koszt -120 zł]] :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawy tył ma ten QUAD :gwizdanie: _________________________________________________ Poczytajcie co za typ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17599.0.html