Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Zakup z głową :th:
  2. NO jak ja bym miał B6 to tez bym sobie HEXIORA sprawił
  3. Pier...samoobronę Trzeba pędzić do niej niech wprowadza w życie tę Kiełbase wyborczą
  4. Realna jest DIETA posła..reszta to jego dobra wola niestety
  5. W Warszawie nie mieszkasz, wiec na pewno nie mozesz na niego zaglosowac. Poza tym glosuje sie na partie, na jej program, a osoby na liscie to tylko dodatki do tego wyboru. To ja głosuje na ludzi bo program partii to TEORIA.
  6. Jak masz zawiesznie nieoryginalne to wytłucze się i na 15'' bardzo szybko. Czy 16'' czy 17'' nie ma wielkiej róznicy dla zawieszenia ani dla komfortu jazdy. ale w porównaniu do 15'' jest duża strata komfortu.
  7. Ładne A4 cena spoooora Sam szukałem auta dobrze wyposarzonego ale z silnikiem 1,9. i znalazłem
  8. Hehe spoko... - heloł bejbe, mam swoją siłkę, jeżdże Audi A4-ką , a jak mo Kolega pozyczy to i Fiatem Pandą Z Paździerznika 06 ta fota opijaliśmy urodziny Motora.
  9. Chciałem dodać,że te błędy kasowałem Ci podajże 3 tygodnie temu. Usterka występuje ciągle w -01 Silnik.
  10. ..nie tam... zero imprez w STOLNICY ..po co łazić do zakatowanej organzy jak mozna doskonale bawić się w domu
  11. Hhacek ma tam pewnie sporo POLEK ładnych ,ślicznych,mniamm niech sie wypowie Co do klubów w wawie to jest nieźle poprawiła się sytuacja z moralnością dziewuszek...co nie dokońca jest pozytywne ...ale są kluby WIT ,że laski przeważają i można się trochę wmieszać w ten cycaty tłum Angee no problem Zaszczyt było wymienic żarówki PaniAngeli Merkel
  12. Po pierwsze to wachacz nie zmienia odległości od opony-felgi. Po drugie nie spinaj niczym sprężyn ani nie ucinaj bo krzywdę sobie zrobisz. Po trzecie poszukaj uzywane (sporo aut przyjechało z niemiec i ludzie zdejmuja te sprężyny i sprzedają) H&R np. jak znajdziesz niech Ci poda sprzedawca numery seryjne z nich i w katalogu na stronie sprawdzisz obniżenie i inne parametry.
  13. Motor odpowiedział(a) na Sebek (-_-) temat w 1.9TDI
    Mój poprzedni 1.9 przy minus - 24 st.C na jednej świecy sprawnej odpalił z oporami, a do - 10st.C bez problemu. Więc koło zera to dla zdrowego motora nie problem [br]Dopisany: 16 Październik 2007, 16:42 _________________________________________________[quote name=Sebek () ] a niemozecie napisac?? bo ja ciemna masa jestem Czy masz VAGa? (program do diagnostyki)
  14. Na spocie skoczymy do KAKADU w FW cos z akwarium sobie złowisz
  15. Specjanie wracam z ryb wczesniej
  16. Świeta Racja BOŻE ludzie pojmijcie to w końcu Ja siedziałem w A6 bodajże 2002r 600.000km nie wyglądało wnetrze na taki przebieg.
  17. Motor odpowiedział(a) na Sebek (-_-) temat w 1.9TDI
    Rób log statyczny w Basic Setings 000 i wrzucaj zobaczymy...
  18. Kurde no pwenie że było 180 w serii z tego silnika A6 granatowa od nas ze spotów tez ma taki motor.
  19. To szukasz B6 1.9 q czy B7 3.0 q ?? bo tego i tego jest trochę. Pytaj Flyera puszczał liny juz na fajne auta.
  20. No jak wóz Flayra bez erenesa w innej barwie moc ta sama
  21. a to fakt..zapomnialem o tym motórek robisz apgrejda do B6 Nie robie. Ale znam recepte na kupno auta ,które będzie Cie w pełni zadowalało:) cieszyło oko i sprzedaż je w pare dni za dobrą kwotę.
  22. Każdy właściciel ładnego zadbanego ma juz kupców na auto zanim zechce je sprzedać
  23. Eski powiadasz no B6 i B7 ale w B5 to taki zderzak zdecydowanie sie różni od serii.
  24. Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna. To wada i zaleta Auta fajne :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.