Treść opublikowana przez Motor
-
[ETZ] zmieniać czy nie zmieniać olej w skrzyni?
No jeżeli tam był wymieniany olej kiedykolwiek to OK:) a jak pierwszy raz to zabieg niebezpieczny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepiej zaraz po spociku Po spocie to ja będe ubabrany bo Angee juz ma robote dla mnie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 AFF] akumulator bosch silver
Zima jak Zima ale Kąt wtrysku i świeczki Ci powiedzą jaka to będzie
-
[B5 AFF] akumulator bosch silver
AUTODATA podaje do Twojego wozu 63 Ah. Uważam ,że dobry zakup.
-
[B5 AFN] Czarny dym z rury wydechowej 1.9 TDI (110km) 1997rok Avant
Jak masz Inny problem załóż wątek wg. schematu a jak podobny podłącz sie pod temat.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te mięsiwo trzeba cały tydzień na grillu piec, żeby dało sie ugryść..no chyba,że lecisz to mięsnego gdzieś w szczerym polu co podają towar w pianie i kiślu tam to już jestes wyręczony w połowie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. wrzucaj liny doradzimy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale tam są paździochy :D i jeszcze nic nie zaliczycie Słabo gadałeś :> Paździochy niektóre -polecane- info na PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To się skład silny robi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor :bicz3: nie licz na to TAAK?? to przechlam tego LEDA Twojego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale w soboty jest większy Angee super nareszcie zobacze jak tańczysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale reklame zrobiłeś Flayer :> Bez lina trzeba było walnąć w poście te różową witrynkę OK. Mam nadzieje,że masz po tężne argumenty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit nie bierzemy drzewa do lasu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokój dziewczyny.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po naprawie samochodu Kasiu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taaa...a na koniec sprawdzasz czy wszystko dziala Jak wiesz sprawdzam 2 razy czy działa wszystko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Sofjii też czasem pracuje, jakis przegląd techniczny tancerki, wymiana rurki do tańczenia, polerka zderzaków....jest tam dużo czynności serwisowych do zrobienia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj lecimy do Sofji- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ledowcy posłuchajta- Audi ma żarówki 37mm szerokości ale nikt takich nie robi są tylko 36 mm dostępne. Krzyniek masz takie lampki jak ja i Lukas więc 1mm odczuliście ,a w starszych wozach to i 31mm by zabanglało.Inny uchwyt przewodzący jest.- [B5 AFN] SWAP Czy da się założyć skrzynię manualną 6 biegową zamiast manualnej 5
Wg.mnie do Turbo Diesla(duży moment obrotowy) bardziej pasują długie przełożenia gdyż komfort jazdy jest dużo lepszy niż częste machanie biegami. Patrząc na wszytskie przełożenia w AVF 1,9 TDI PD którym jeździłem to każde jest krótsze niż w mojej 5 biegowej przekładni oprócz 6 biegu , którego nie mam a jest niewiele dłuższy niż mój piąty. Napewno w silnikach 2,5 2,7 3,0 TDI z 6 biegowymi skrzyniami manulanymi przełożenia są dłuższe niż w 1.9 TDI PD ale tej skrzyni się raczej nie zamontuje do R4. 6 biegowa skrzynia 1,9 TDI jest napewno lepsza ale uważam ,że nie warto (zachodu) by zmieniać w VP Zgadadzam się z tym co napisał adadur- [B5 AFN] SWAP Czy da się założyć skrzynię manualną 6 biegową zamiast manualnej 5
Sprawdziłem podczas jazdy jaka jest różnica w prędkościach obrotowych silnika przy 100km/h miedzy AVG 5 biegów i AVF 6biegów: [AVG 5b]-4 bieg-100km/h-ok.2700obr. -5 bieg-100km/h-ok.2100obr. [AVF 6b]-5 bieg-100km/h-ok.2500obr. -6 bieg-100km/h-ok.2000obr. Wg. mnie nie warto zmieniać skrzyni w tym przypadku co opisałem[moze są skrzynie 6-biegowe do B5 są o dłuższych przełożeniach z silników 2,5 TDI bądź ATJ] Ten 6 bieg nie jest takim nadbiegiem jak sie spodziewałem, liczyłem na maximum 1800obr. przy 100km/h na tym 6 b. Zróbcie testy jak waszym przypadku szczególnie Ci co maja 6 biegów.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli jako stały bywalec klubów GoGo, do której grupy byś się zaliczył Wiciu? Wit to GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ...za zderzaki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te drugie ramie jak dostaniesz za pół roku to tez trzeba będzie ściagaczyk użyć klin to klin jak sworzeń sie trzyma a jeszcze taki zardzewiały.... [br]Dopisany: 09 Październik 2007, 23:25 _________________________________________________ Ja czytałem, że nawet 60h. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej barwy ale przekonałem się po zamontowaniu u oniaka. Zbieramy chętnych na kolejną dostawę. Na razie: ja, Lukas i wachający się LukaszR. Ktoś jeszcze reflektuje? Komplecik ~390PLN z przesyłką. D2S do mojego MOnOXENONA tez tyle kosztują? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.