Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. No jeżeli tam był wymieniany olej kiedykolwiek to OK:) a jak pierwszy raz to zabieg niebezpieczny.
  2. Najlepiej zaraz po spociku Po spocie to ja będe ubabrany bo Angee juz ma robote dla mnie.
  3. Zima jak Zima ale Kąt wtrysku i świeczki Ci powiedzą jaka to będzie
  4. AUTODATA podaje do Twojego wozu 63 Ah. Uważam ,że dobry zakup.
  5. Jak masz Inny problem załóż wątek wg. schematu a jak podobny podłącz sie pod temat.
  6. Te mięsiwo trzeba cały tydzień na grillu piec, żeby dało sie ugryść..no chyba,że lecisz to mięsnego gdzieś w szczerym polu co podają towar w pianie i kiślu tam to już jestes wyręczony w połowie
  7. Witamy. wrzucaj liny doradzimy.
  8. Ale tam są paździochy :D i jeszcze nic nie zaliczycie Słabo gadałeś :> Paździochy niektóre -polecane- info na PW
  9. To się skład silny robi
  10. Motor :bicz3: nie licz na to TAAK?? to przechlam tego LEDA Twojego
  11. Ale w soboty jest większy Angee super nareszcie zobacze jak tańczysz
  12. Ale reklame zrobiłeś Flayer :> Bez lina trzeba było walnąć w poście te różową witrynkę OK. Mam nadzieje,że masz po tężne argumenty
  13. Wit nie bierzemy drzewa do lasu
  14. Spokój dziewczyny.
  15. Po naprawie samochodu Kasiu
  16. taaa...a na koniec sprawdzasz czy wszystko dziala Jak wiesz sprawdzam 2 razy czy działa wszystko
  17. W Sofjii też czasem pracuje, jakis przegląd techniczny tancerki, wymiana rurki do tańczenia, polerka zderzaków....jest tam dużo czynności serwisowych do zrobienia
  18. Dawaj lecimy do Sofji
  19. Ledowcy posłuchajta- Audi ma żarówki 37mm szerokości ale nikt takich nie robi są tylko 36 mm dostępne. Krzyniek masz takie lampki jak ja i Lukas więc 1mm odczuliście ,a w starszych wozach to i 31mm by zabanglało.Inny uchwyt przewodzący jest.
  20. Wg.mnie do Turbo Diesla(duży moment obrotowy) bardziej pasują długie przełożenia gdyż komfort jazdy jest dużo lepszy niż częste machanie biegami. Patrząc na wszytskie przełożenia w AVF 1,9 TDI PD którym jeździłem to każde jest krótsze niż w mojej 5 biegowej przekładni oprócz 6 biegu , którego nie mam a jest niewiele dłuższy niż mój piąty. Napewno w silnikach 2,5 2,7 3,0 TDI z 6 biegowymi skrzyniami manulanymi przełożenia są dłuższe niż w 1.9 TDI PD ale tej skrzyni się raczej nie zamontuje do R4. 6 biegowa skrzynia 1,9 TDI jest napewno lepsza ale uważam ,że nie warto (zachodu) by zmieniać w VP Zgadadzam się z tym co napisał adadur
  21. Sprawdziłem podczas jazdy jaka jest różnica w prędkościach obrotowych silnika przy 100km/h miedzy AVG 5 biegów i AVF 6biegów: [AVG 5b]-4 bieg-100km/h-ok.2700obr. -5 bieg-100km/h-ok.2100obr. [AVF 6b]-5 bieg-100km/h-ok.2500obr. -6 bieg-100km/h-ok.2000obr. Wg. mnie nie warto zmieniać skrzyni w tym przypadku co opisałem[moze są skrzynie 6-biegowe do B5 są o dłuższych przełożeniach z silników 2,5 TDI bądź ATJ] Ten 6 bieg nie jest takim nadbiegiem jak sie spodziewałem, liczyłem na maximum 1800obr. przy 100km/h na tym 6 b. Zróbcie testy jak waszym przypadku szczególnie Ci co maja 6 biegów.
  22. Czyli jako stały bywalec klubów GoGo, do której grupy byś się zaliczył Wiciu? Wit to GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ...za zderzaki
  23. Te drugie ramie jak dostaniesz za pół roku to tez trzeba będzie ściagaczyk użyć klin to klin jak sworzeń sie trzyma a jeszcze taki zardzewiały.... [br]Dopisany: 09 Październik 2007, 23:25 _________________________________________________ Ja czytałem, że nawet 60h. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej barwy ale przekonałem się po zamontowaniu u oniaka. Zbieramy chętnych na kolejną dostawę. Na razie: ja, Lukas i wachający się LukaszR. Ktoś jeszcze reflektuje? Komplecik ~390PLN z przesyłką. D2S do mojego MOnOXENONA tez tyle kosztują?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.