Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. No problem! Na Spoty juz zawsze biore narzędzia bo zawsze jest coś do zrobienia w waszych wozach.
  2. Ja naliczyłem 19 Audioli :drool: jak (4 odjechały i później 1 na przyjechała koło 21:00) to bedzie 24 Te żarniki Oniaka muszą się wypalić jeszcze bo narazie nie świecą tak na 100%. (kiedyś czytałem ,że 20h świecenia i osiągną 100%)
  3. No to biore kamere :drool: aaa i jeszcze by się przydało trochę efektów świetlnych np. płonący tył auta w czasie lotu extra by wyglądał
  4. Z kogutem w środku czy bez ?
  5. WIT dziś możesz rozróbe robic w Promenadzie pewnie ostatni raz w tym sezonie jesteśmy
  6. Jak bym miał fure od nowości to bym był pewien. Podziwiam Cie Kasiu że wierzysz w to nietknięcie
  7. No ten Twój kolor jest zdecydowanie ładniejszy jak na moje oko te 00000,5 punktu w skali nasycenia robi Wielką Różnicę. Flayer maluj furmane
  8. Z B5 będzie ciężko kazdy miał mniejszą lub większa przygodę
  9. Jak z tym czasem nagrzewania się silnika? ile mminut jazdy potrzebuje twój samochód by osiągnąć ponad 80st.?? tzn? nie wiem jak to rozumiec... W skrócie-Dawka paliwa powraca do normy (zmniejsza sie).
  10. Twój silnik nie ma pompki paliwa w baku ani żadnej innej przed VP . Spróbuj wykręcić całkowicie tę plastikową nakrętkę do spuszczania jak jest paliwo w filtrze to musi lecieć.
  11. ODKRĘCONA ?
  12. Lukas znalazłem ściągacz Masz te ramiona wszystkie?
  13. Jak jechałem do Jasła jakiś czas temu mijałem się po drodze z 26cioma audi A4 B5; 7mioma B6 i 3 ma B7 pozdrawiam wszystkich :th: Łojezuu
  14. W moim condomie kochanym wystają rurki gumowe spłaszczone na końcu wystarczy ''pobrandzlować'' aż wysypie sie błoto i woda zleci-wszycho od spodu
  15. Ooo Kurr... (nie wiedział..) co za skróty ide zobacze co u mojej M czyli A z WWL
  16. to lepiej chyba zajechać tarcze do końca i cisnąć na 3 non-stop niż te biedne synchronizatory w skrzyni zamordować. Bądź pompa wysprzęglika mieli w miejscu i nie daje ciśnienia.
  17. Czekasz na KU... i co czytasz??
  18. 1.Palnik grzej szpilke do czerwoności jak się da przy tym nie spalić komory silnika. 2.Nasadka 12mm długa bąź krótka zależy od podejścia. 3.Młotek-nabijasz nasadkę na łeb szpilki bądź nakrętke. 4.Ruchy lewo/prawo aż do poluzowania. jak nie odkręca się powtarzasz do skutku 1-4. Powodzenia :th:
  19. Zwróć uwagę na 000 basic s. kąt wtrysku w 3 kolumnie powinien utrzymywać sie koło 50. (49-52) Zmień ustawienie pompy.Jest foto story na forum. Temperatura powyżej 83st.C nie ma tragedii więc sprawdź jaki masz czas nagrzewania sie silnika podczas jazdy w minutach od odpalenia po nocy jeżeli przekracza 15min to termosat bedzie do wymiany.(patrz na wskazanie klimatronika 49)[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 16:13 _________________________________________________ no pewnie, dalej auto jeździ... Tylko zwróć uwagę o co pyta danisz_ Zwróć uwagę jak zachowuje się sterownik silnika gdy temperatura silnika przekroczy 80 st.C. i czy może spowodować aż taki wzrost spalania.
  20. Wymień przewód, umyj silnik. Jak będzie wyciek to zrób foty równierz od strony turbiny.
  21. łojezuu na Wita zawsze mozna liczyć..dziex
  22. Flayer te zdjęcie przy elewatorach jest ładne
  23. Z taką pensją to koles powinien szukać fury na forum ZASTAWY
  24. Ludzie kto pożyczy Motorowi B6 avant płace 100zł :gwizdanie: za wypożyczenie :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.