Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. Zamieść fote oddaloną.
  2. Gruuuuba warstwa wosku położona ufff..
  3. No lala troche zmian i bedzie luksusik :th:
  4. Ludziska nie dajcie się zwariować telewizji nie twórzcie pokolenia Dzieci TV a teraz kawał: Wraca syn z Anglii do rodzimej wsi po paru latach pracy za granicą.....ojciec do tegoż syna:. O:Synu idziemy zbierać gnój.. S: WHAT???? O: Łod świni i łod krowy.
  5. Bardzo fajne acztery :th: Wyposażenie Gitarra :th: Przeziębienie softa murowane
  6. SebMis czemu takie małe literki?
  7. Wg. Producenta na nasz rynek 5w50 jest właśnie olejem typowym dla zimnej pory roku i naszego klimatu.(chodź ostatnio różnie bywa z zimą) Nie ma różnicy w temperaturze płynięcia dla 0w i 5w w minusowych temperaturach. Jak to jest z tym uciszeniem się popychaczy?? jak zmieniłeś na Ow40 to się stało?
  8. Co dokładnie masz na myśli?
  9. No nie mogę Brynia Ty nasza Gwiazdo :>
  10. Blue City ma 2 parkingi 1 jak w Promenadzie 2 jak w fort Wola tam jest najlepszy klimat. Flayer z tymi baranami to ...ale teraz mieszkam na Kabatach prawie :> ...to tam gdzie i Ty
  11. No dobra PANY Problemem stukających popychaczy po rozruchu(nawet nowych wymienionych) jest tylko olej??
  12. Nareszcie ktoś zrobił LEDY do B5 które nie sa obciachowe (ori nadal maja styl) Niech ja znajde Do Avanta...
  13. Hehe i mnie dopadła luźna klamka ale naszczęście jeszcze nie stuka
  14. Fabryczne Dane chodziło Ci o dane z mapy? Zaraz po odpalenie po odłączonym akum. zaczyna sie proces od początku tej nauki
  15. Pierwsze co to napisałem o płynie
  16. Nie....a po co?
  17. NIE dolewaj płynu jeżeli jest na MIN lub wyżej Jeżeli jest stan OK. to szukaj w elektryce. Jeżeli jest na MIN to sprawdzaj tarcze i kloce przód tył.
  18. Są 3 rodzaje czujników i ten co zamontowany jest dobrany odpowiednio. Dla pewności na drugim tez to samo...
  19. Kupuj ori płyn czerwony w hutrowni z napisem VW SKODA AUDI SEAT około 22 zł za litr koncentratu rozcięczasz z destylowana i jest wszycho jak z fabryki Kup 5 butelek litrowych i resztę destylki tak dla pewności.
  20. Jak masz radio ori 1 DIN to żeby włożyć 2DIN cokolwiek to musisz zmienić panel Climatronika,konsole wewnętrzną,popielniczkę lub zrobić SZTOSA...czyli stare graty dopasować...efekt kiepski...
  21. Sondy jutro sprawdzę Termostat OK. Po odpięciu wtyczki czujnika temperatury,silnik odpala na zimno(czujnik nowy... )
  22. Zajrzeć trzeba do lewego schowka w bagażniku po niżej linii podłogi powinien być wzmacniacz BOSE.tak jest u mnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.