Treść opublikowana przez Motor
-
[A4 TDI] wyciek oleju
Zamieść fote oddaloną.
-
Idzie zima - a co z autkiem
Gruuuuba warstwa wosku położona ufff..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
No lala troche zmian i bedzie luksusik :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludziska nie dajcie się zwariować telewizji nie twórzcie pokolenia Dzieci TV a teraz kawał: Wraca syn z Anglii do rodzimej wsi po paru latach pracy za granicą.....ojciec do tegoż syna:. O:Synu idziemy zbierać gnój.. S: WHAT???? O: Łod świni i łod krowy.
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Bardzo fajne acztery :th: Wyposażenie Gitarra :th: Przeziębienie softa murowane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SebMis czemu takie małe literki?
-
[B5 AFN] Słychać popychacze zaworów
Wg. Producenta na nasz rynek 5w50 jest właśnie olejem typowym dla zimnej pory roku i naszego klimatu.(chodź ostatnio różnie bywa z zimą) Nie ma różnicy w temperaturze płynięcia dla 0w i 5w w minusowych temperaturach. Jak to jest z tym uciszeniem się popychaczy?? jak zmieniłeś na Ow40 to się stało?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 AFN] Słychać popychacze zaworów
Co dokładnie masz na myśli?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie mogę Brynia Ty nasza Gwiazdo :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Blue City ma 2 parkingi 1 jak w Promenadzie 2 jak w fort Wola tam jest najlepszy klimat. Flayer z tymi baranami to ...ale teraz mieszkam na Kabatach prawie :> ...to tam gdzie i Ty
-
[B5 AFN] Słychać popychacze zaworów
No dobra PANY Problemem stukających popychaczy po rozruchu(nawet nowych wymienionych) jest tylko olej??
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
Nareszcie ktoś zrobił LEDY do B5 które nie sa obciachowe (ori nadal maja styl) Niech ja znajde Do Avanta...
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
Hehe i mnie dopadła luźna klamka ale naszczęście jeszcze nie stuka
-
[B5 ABC] Ciężko odpala zimny silnik.
Fabryczne Dane chodziło Ci o dane z mapy? Zaraz po odpalenie po odłączonym akum. zaczyna sie proces od początku tej nauki
-
[B5 AHU] Kontrolka tylko nie wiem od czego?
Pierwsze co to napisałem o płynie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 ABC] Ciężko odpala zimny silnik.
Nie....a po co?
-
[B5 AHU] Kontrolka tylko nie wiem od czego?
NIE dolewaj płynu jeżeli jest na MIN lub wyżej Jeżeli jest stan OK. to szukaj w elektryce. Jeżeli jest na MIN to sprawdzaj tarcze i kloce przód tył.
-
[B5 ABC] Ciężko odpala zimny silnik.
Są 3 rodzaje czujników i ten co zamontowany jest dobrany odpowiednio. Dla pewności na drugim tez to samo...
-
[B6 AVB] Jaki i ile płynu chłodzącego?
Kupuj ori płyn czerwony w hutrowni z napisem VW SKODA AUDI SEAT około 22 zł za litr koncentratu rozcięczasz z destylowana i jest wszycho jak z fabryki Kup 5 butelek litrowych i resztę destylki tak dla pewności.
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
Jak masz radio ori 1 DIN to żeby włożyć 2DIN cokolwiek to musisz zmienić panel Climatronika,konsole wewnętrzną,popielniczkę lub zrobić SZTOSA...czyli stare graty dopasować...efekt kiepski...
-
[B5 ABC] Ciężko odpala zimny silnik.
Sondy jutro sprawdzę Termostat OK. Po odpięciu wtyczki czujnika temperatury,silnik odpala na zimno(czujnik nowy... )
-
[B5 AVG] Jak jest naprawde z tym BOSE?
Zajrzeć trzeba do lewego schowka w bagażniku po niżej linii podłogi powinien być wzmacniacz BOSE.tak jest u mnie.