Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam sie nigdzie nie spieszę ...loooozik
-
[B5 AFN] kat wtrysku kto ustawi ?
No jak bedziesz w Wawie lub Pruszkowie to wal śmiało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu Latam przez Radom raz na tydzień ale jeszcze Cię nie wypatrzyłem i na radyjku tez Cie nie słychać .... służbowym Ciskam audiola na parkingu bedę w twoich okolicach w środę po południu może Cie wypatrze w Radomiu i okolicach.
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
Gratulacje :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
....i szkoda dupe zostawic na jakimś drzewie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to gitarra
-
[B5 AHU] Luzy na dzwigni zmiany biegow
.. Sprawdź dokręcenie wodzika zmiany biegów, tulejki gumowo-metalowej wodzika a na końcu sprawdź plastik pod mieszkiem te kulke i resztę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziki w morde.. wysłali mnie na południe więc Spot mnie ominoł Jak tam dzisiaj działo się coś ciekawego??? Angee jak samopoczucie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest parking na batorego po stronie STODOŁY jadąc w kierunku Placu Unii Lubelskiej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus
-
[B6 AWX] Z ośki na quattro
Minimalne róznice w płycie podłogowej ale wszystko jest gotowe do montarzu całego nowego zawieszenia tył i reszty napędu. ... tylko nie most .... a dyferencjał jest to duuuuża róznica . AUDI to nie poldon czy ford transit. Te 5k to chyba w używanych wszystkich częściach. Wg. mnie cała ta zamiana napędu to cięzkie wyzwanie..nakład pracy i kosztów jest Ogromny...sięgnie napewno połowe ceny B5 z 2000 roku. Rozwiązaniem na to jest kupno auta rozbitego ( każdy zainteresowany wie jak rozbitego ) najlepiej z Angli i wtedy brac sie za przekładkę bo kupować te części oddzielnie to masakra.. Przykład: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3335631 Można kupić i za 5000zł. Mój przykład dotyczy B5 co do kosztów łatwo się domyśleć róznice w przypadku B6.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to wpisz w Allegro S4 do i zobaczysz co wyskoczy za audi......same 2.5 TDI hehehehehehehe Pacany
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spedyt zamknął :bicz3: Ksiakiś poważny kolo chiba Jak się napije pare piwek wieczorem to tez mam ochote napisac coś nasiąkniętego chmielem Ale racja audi mało pali.... ale moje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już mam obejdźie się.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgłoś się do mnie wyjmę Ci radyjko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie tam pół samochodu.. do kufra zanurkuj.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak dla przypomnienia lub uświadomienia jak by ktoś nie wiedział: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18539.0.html
-
[B6 AVF] Duże spalanie
Spalanie AVF manuala 6G. to 7.5-8.5 w mieście, but nieciężki, wszystko sprawne. W inne nie ma co wierzyć...
-
[B5 1Z] Kąt wtrysku a temperatura paliwa
Po to sie ustawia kąt wtrysku przy temperaturze silnika powyżej 80 st.C na 49-52 żeby zapalał zimny nawet przy -35st.C jak tylko paliwo będzie płynne. Wszystko wyjaśnia wykres w Vagsonie.
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
No przebieg jest obiecujacy - jak na B6 to wypos. GIT :th: Gratuluje zakupu :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety szpachla jaka by nie była musi być użyta jak stare drzwi maja byc naprawiane. Angee -> Ziomy lakierują ,polerują ,fele też robią wszycho na miejscu. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angee nic się nie martw :th: JESTEŚ CAŁA skończyło się na lekkiej stłuczce ... raczej... Auto się odpicuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo pany dzis w jerozolach padał śnieg z deszczem rano [br]Dopisany: 19 Październik 2007, 17:57 _________________________________________________Miłego słonecznego weekendu ... :> CISNE na RYBY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..No jeszcze raz sobie popatrze
-
[B6 AWX] Coś mi huczy w kole ...
Łożysko wystepuje razem z piastą i jeżeli się uszkodzi trzeba kupić całą piaste a w niej nowe łożysko jest.