Treść opublikowana przez Motor
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
W moim B5 też we wlepie zawieszenie sport.Co do amortyzatorów to u mnie są BOGE czerwone audi sport w Polsce nikt nie zmieniał. Nawet na starych sprężynach auto było twarde w porównaniu do innej A4 bez 1BE. Wydaje mi się,że z fabryki na takich wyjeżdzają amorach A4 z 1BE.
-
zapalajaca sie kontrolka wykrzyknika A4B5
Czy podczas jazdy ta informacja jest komunikowana na wyświetlaczu oraz kontrolką ABS?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 AFN] Alpine CDA - 9883r - PROSZE O OPINIE !
Moja opinia na temat tego radia to WIELKI PLUS Używałem je i 100% ZADOWOLENIA :th: Śmiało montuj głośniki w tylnych drzwiach oraz suboofer. Radyjko wszystkim doskonale steruje, a i kolorek klawiszy i wyświetlacza ustawisz pod AUDI. Ta Alpina to dobry wybór- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie to sa dokladnie zarówki ... [oznaczenia] ? to sa te do podświetlania tablicy rejestracyjnej z tyłu Efekt kox to ja wiem ... ale jaki to model żarówki ... ? C5W 36mm- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer jak Twoja babcia głosuje na PO i tym podobnych to podżyj go- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zostały tylko śmiecie jak odjeżdzałem swoje zabrałem, ale reszta mogła by podjechać te 15 m po śmietnik- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ZÓŁW zmień podpis na: LEDTUNING na sezon....- [B5 AFN] a4 tdi Chochlik w spręgle
Dokładnie-->tłumik drgań-koło dwumasowe już nie tłumi.- [B5 AFN] Wymiana paska rozrządu
Wał korbowy utawiasz na znak -- dziura w skrzyni znak ''0'' na prawa linię otworu. Wałek rozrządu ma blokadę z tyłu po zdjęciu dekla wsuwasz płaskownik w wałek. Pompa wtryskowa- wkładasz nasadkę 13mm długą w otwór o mnijeszej średnicy w kole zębatym.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No problem :th: Angee. Zamawiam w czwartek 9 żarówek rurkowych białych Ledów jak ktoś chce się doświetlic niech da znać.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszr :oklaski: ...katujesz OTRO- Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Chciałem dodać : Jak się ma dużą rozbieżność w ustawieniu kąta wtrysku trzeba równolegle z przestawianiem pompy uginać przewody paliwowe (te sztywne do wtrysków) tak aby nie prężyły i nie powracały pompy na stare złe ustawienie.- VAG USB - interfejs diagnostyczny z obd2.pl
Mi działa z VAGsonem :th: nie wiem jak z wersjami po wyżej 5.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jutro będzie dzień rezania jak dojdą graty.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tobie cos zrobili z autem Motor???? My to sie zarabiscie bawilismy......tylko ta policja Wogole to miales przyjechac Jakiś debil urwał antene i podisał sie nią na dachu Wkur... i zadzwoniłem po policje bo podobno ktoś widział jak wchodzi do hotelu... hujoza... ale zanim sie doczekałem była 1:30 więc już nie dotarłem na impreze ....a juz wychodziłem.... Hotel ..jakis tam piękny ładny.....przed Legionowem.....ochrona-2 stare dziadki...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Urwana antena, porysowany dach,2 godziny czekania na policje....zostaw samochód pod hotelem w nocy urwa urwa urwa p.s Jak się bawiliście?- [B5 ADP] nie działa ogrzewanie
Tylko ostrożnie,żeby wam chemia nie zjadła nagrzewnicy bo bedzie powódź w kabinie- [B5 AFN] Luzna kostka pod maska
Ile pinów jakie kolory przewodów?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie śmigam jeszcze po torach :> ..ale jak tych Jerozoli nie zrobią do końca to zakładam fele od tramwaju- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Autoalarmy - Warszawa i okolice
macie zabezpieczenie przeciwko kamazowi z HDS- a4 b5 co trzeba do zmiany turbiny z AFN do AHU??
Zwaracam honor to był AHH 90km- Jakie postojówki do xenonów Audi?
U mnie mocz po 10 piwach jest biały niczym dioda led zamowilem wlasnie na allegro takie diody: http://moto.allegro.pl/item239160873__postojowki_led_w5w_super_flux_od_xtreme_led_s_.html zobaczymy jaki bedzie efekt i czy FIS bedzie wariował Masz ori xenony bo te W5W co zamówiłeś nie pasują do Valeo tylko H6W tam sa z cokołem i niesymtrycznymi nóżkami. Nie moge nigdzie takich ledów namierzyć a nie chce nóżek piłować bo widziałem jak niepewnie to trzyma żarówkę w gnieździe...lata ona...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj - [B5 AFN] Alpine CDA - 9883r - PROSZE O OPINIE !