Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. W FW jest mniejszy ruch miż w BC i też jest tor kartingowy Zachaczyłem kiedys o spocik Mazdy ale było 5 wozów tylko
  2. Wpadłem i wypadłem Zamieszanko dziś było tyle furmanek
  3. Kurde wszyscy już na SPOCIE trzeba lecieć
  4. Auto,autu nie równe..może tamten nie osiąga mocy lub u mnie ktoś grzebał odwiedze hamownie to się dowiem.
  5. Cóż za mechanicy..poddali się..łącznik w A4 B5 po 99 jest innego typu niż w starszych i żadkooooo się zdarza by zużył się niewidocznie i tłukł. W ASO też zero konkretów ... Jedź na stacje kontroli pojazdów tam zdarzają się w większości doświadczeni ludzie.
  6. Raczej chodzi Ci o ustawienie zapłonu. Wyprzedzenie, bądź opóźnienie jest zapisane w mapach sterownika i kontrolowane poprzez czujniki w silniku. Vag - em możesz sprawdzić parametry pracy silnika ,a przestawienie to już u tunera Jaki problem wystepuje ,że chcesz coś zmieniać w zapłonie.
  7. Seryjne-Passat AVF(131km) vs. A4 AVG(110km) ze świateł do świateł max. 4 bieg szły łeb w łeb sam próbowałem kilkukrotnie... teoretycznie Passat ma lepsze przyspieszenie...
  8. To żeś chopie pomiarów narobił Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie? Shell V Power R No bo mówiłeś ,że Ci 20 kucy dodaje to cholera jak zatankujesz siki 95 stracisz jeszcze??...
  9. To żeś chopie pomiarów narobił Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie?
  10. No to za zdjęcie kół (ewent. jeżeli to zrobili) zwarcie kabelków i naprawa (połączenie ich) to kwota typowa dla ASO--- ---ehh..dobrze tak zarabiać
  11. Dobre Czego to ludzie nie wymyślą by zainteresować potencjalnego klienta
  12. Avancior po anabolu i koksie lub Print Screen z obrazu po przedawkowaniu właściciela :polew:
  13. Taki wynik to standard dla grupy VW z systemem hamulcowym ATE :th:
  14. Testowałem ATE,Textary,Ferrodo,Remsa-kolejność od najlepszych.Na ATE Zrobiłem ponad 50.000km Na Textarach dużo mniej bo zaciski naprawiałem i je wywaliłem(nierówne zużycie ) więc się nie liczy, teraz testuje BOSCHA (Textar je produkuje ) 5000km i hamulce bez zastrzeżeń pełne zadowolenie
  15. Gratulacje :oklaski: ale....Q czy nie Q????
  16. Motor odpowiedział(a) na bchr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :oklaski: dobry wybór :th:
  17. Gratulacje ładnej bryki :oklaski: Normalnie T-Żółw po KOKSIE, LIFCIE, ANABOLU,
  18. Jutro na spocie bedziesz mial 2 do wyboru.. tylko trzeba zagadac wlascicieli Dzięki.Przygotuj dobrą gadkę ,ja biore narzędzia
  19. Koledzy może ktoś podpowie kto może mieć do sprzedania pompowtryskiwacz używany do AVF nr części 038 130 079 lub 073 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16266.0.html
  20. Gratulacje.Spanky :oklaski: Modyfikacje zrobione z głową i kompleksowo,pełny profesionalizm, zamierzony efekt osiągnięty :th:
  21. Taśma dwustronna 3M najlepsza prawie jak ori.
  22. Witaj.Czytaj i naucz sie prawidłowo korzystac z forum, a bedziesz zadowolny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.