Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W FW jest mniejszy ruch miż w BC i też jest tor kartingowy Zachaczyłem kiedys o spocik Mazdy ale było 5 wozów tylko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadłem i wypadłem Zamieszanko dziś było tyle furmanek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde wszyscy już na SPOCIE trzeba lecieć
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
Auto,autu nie równe..może tamten nie osiąga mocy lub u mnie ktoś grzebał odwiedze hamownie to się dowiem.
-
[B5 AFN] STUKANIE z przodu !!!
Cóż za mechanicy..poddali się..łącznik w A4 B5 po 99 jest innego typu niż w starszych i żadkooooo się zdarza by zużył się niewidocznie i tłukł. W ASO też zero konkretów ... Jedź na stacje kontroli pojazdów tam zdarzają się w większości doświadczeni ludzie.
-
[B5 AAH] ustawienie zapłonu i kąta wtrysku vag-iem
Raczej chodzi Ci o ustawienie zapłonu. Wyprzedzenie, bądź opóźnienie jest zapisane w mapach sterownika i kontrolowane poprzez czujniki w silniku. Vag - em możesz sprawdzić parametry pracy silnika ,a przestawienie to już u tunera Jaki problem wystepuje ,że chcesz coś zmieniać w zapłonie.
-
[B5 AFN] AFN+chips VS AWX (seria)
Seryjne-Passat AVF(131km) vs. A4 AVG(110km) ze świateł do świateł max. 4 bieg szły łeb w łeb sam próbowałem kilkukrotnie... teoretycznie Passat ma lepsze przyspieszenie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To żeś chopie pomiarów narobił Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie? Shell V Power R No bo mówiłeś ,że Ci 20 kucy dodaje to cholera jak zatankujesz siki 95 stracisz jeszcze??...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To żeś chopie pomiarów narobił Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie?
-
[B6 AWX] swiecace kontrolki od ukł. hamulcowego
No to za zdjęcie kół (ewent. jeżeli to zrobili) zwarcie kabelków i naprawa (połączenie ich) to kwota typowa dla ASO--- ---ehh..dobrze tak zarabiać
-
tak wygląda Golf4 z polskiego salonu
Dobre Czego to ludzie nie wymyślą by zainteresować potencjalnego klienta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:WItka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Avancior po anabolu i koksie lub Print Screen z obrazu po przedawkowaniu właściciela :polew:
-
[b5] jakie klocki na przód?
Taki wynik to standard dla grupy VW z systemem hamulcowym ATE :th:
-
[b5] jakie klocki na przód?
Testowałem ATE,Textary,Ferrodo,Remsa-kolejność od najlepszych.Na ATE Zrobiłem ponad 50.000km Na Textarach dużo mniej bo zaciski naprawiałem i je wywaliłem(nierówne zużycie ) więc się nie liczy, teraz testuje BOSCHA (Textar je produkuje ) 5000km i hamulce bez zastrzeżeń pełne zadowolenie
-
[ALL B5]Moje wozidelko
Gratulacje :oklaski: ale....Q czy nie Q????
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
Gratuala :oklaski:cje
-
[B5 AFF] Moja A4
:oklaski: dobry wybór :th:
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
Gratulacje ładnej bryki :oklaski: Normalnie T-Żółw po KOKSIE, LIFCIE, ANABOLU,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro na spocie bedziesz mial 2 do wyboru.. tylko trzeba zagadac wlascicieli Dzięki.Przygotuj dobrą gadkę ,ja biore narzędzia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy może ktoś podpowie kto może mieć do sprzedania pompowtryskiwacz używany do AVF nr części 038 130 079 lub 073 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16266.0.html
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Gratulacje.Spanky :oklaski: Modyfikacje zrobione z głową i kompleksowo,pełny profesionalizm, zamierzony efekt osiągnięty :th:
-
[B5 1Z] Odwrócona 4 na tylniej klapie
Taśma dwustronna 3M najlepsza prawie jak ori.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj.Czytaj i naucz sie prawidłowo korzystac z forum, a bedziesz zadowolny.
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
:oklaski: